İlişkinizde Hanginiz Baskınsınız?

Konusu 'Testler' forumundadır ve EU2 tarafından 9 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Hemen hemen her ilişkide bir 'dominant' vardır. Sizin ilişkinizde kimin dediği oluyor? Karar verirken ona sorma gereği hissediyor musunuz? İlişkinizde hanginiz baskın, test edin!

2. 9 Ağustos 2009
  3. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    Test Sonucu : ılişkinizde siz oldukça baskınısınız.
    ılişkinizde siz oldukça baskınısınız. Her zaman sizin istedikleriniz oluyor. ılişkinizin rotasını siz belirliyorsunuz. Ama dikkat edin bu bazen çok sıkıcı olabilir ve karşınızdaki kişinin gözünüzde küçülmesine neden olabilir. Sonuç olarak ilişkiden soğuyabilirsiniz. ızin verin de biraz da karşı taraf isteklerini gerçekleştirebilsin.

külliyen yalan tek tarafli diildir iki taraflida baskinizdir birbirimizin kararlarina daima saygi duyariz
    seni gidi test seniiiiiiiii:eek:lmaz:

4. 9 Ağustos 2009
  5. EU2

EU2 Guest

koptum :roflol: :roflol:

6. 10 Ağustos 2009
  7. be_reN

be_reN I'm takin back my love Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Test Sonucu : İlişkinizde siz oldukça baskınısınız.
    İlişkinizde siz oldukça baskınısınız. Her zaman sizin istedikleriniz oluyor. İlişkinizin rotasını siz belirliyorsunuz. Ama dikkat edin bu bazen çok sıkıcı olabilir ve karşınızdaki kişinin gözünüzde küçülmesine neden olabilir. Sonuç olarak ilişkiden soğuyabilirsiniz. İzin verin de biraz da karşı taraf isteklerini gerçekleştirebilsin

zemuszemus evet gercekten de cok sıkıldım artık.. :sinifsinif: ama bu teste bı yalnıslık var.. :gitme: hep benım tarafımdan onaylanan seyler cıktı.. :eek:lmaz: dunya dursa yıne de onun dedıgı olan bır suru sey var.. :nazar: olmaz yalnıs bu test.. mafoldumben

8. 18 Ağustos 2009
  9. sevda_yakar

sevda_yakar aşkımmmmmmmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    İlişkinizde siz oldukça baskınısınız. Her zaman sizin istedikleriniz oluyor. İlişkinizin rotasını siz belirliyorsunuz. Ama dikkat edin bu bazen çok sıkıcı olabilir ve karşınızdaki kişinin gözünüzde küçülmesine neden olabilir. Sonuç olarak ilişkiden soğuyabilirsiniz. İzin verin de biraz da karşı taraf isteklerini gerçekleştirebilsin

10. 14 Eylül 2009
  11. EU2

EU2 Guest

Test Sonucu : ılişkinizde siz oldukça baskınısınız.
    ılişkinizde siz oldukça baskınısınız. Her zaman sizin istedikleriniz oluyor. ılişkinizin rotasını siz belirliyorsunuz. Ama dikkat edin bu bazen çok sıkıcı olabilir ve karşınızdaki kişinin gözünüzde küçülmesine neden olabilir. Sonuç olarak ilişkiden soğuyabilirsiniz. ızin verin de biraz da karşı taraf isteklerini gerçekleştirebilsin
    :jeyyar:

12. 14 Eylül 2009
  13. persembe

persembe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben baska bi test yaptim
    Test Sonucu : Ruh yaşınız 20-35 arası.
    Ruh yaşınız 20-35 arası. Siz ruhsal olarak tam dengedesiniz. Gerçek yaşınız daha küçükse hayat tecrübeleriniz sizi erken olgunlaştırmış. Nerde nasıl davranılması gerektiğini biliyorsunuz. Yerine göre çocuk, yerine göre olgun olabiliyorsunuz, ama ruhunuzdaki gençlik yine de daha ağır basıyor.

14. 14 Eylül 2009
  15. bayan1903

bayan1903 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    İlişkinizde siz oldukça baskınısınız. Her zaman sizin istedikleriniz oluyor. İlişkinizin rotasını siz belirliyorsunuz. Ama dikkat edin bu bazen çok sıkıcı olabilir ve karşınızdaki kişinin gözünüzde küçülmesine neden olabilir. Sonuç olarak ilişkiden soğuyabilirsiniz. İzin verin de biraz da karşı taraf isteklerini gerçekleştirebilsin. kaydirigubbakcemile3

16. 28 Temmuz 2010
  17. turuncuu

turuncuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    her zaman ben baskın olmuşumdur. Hem de istemediğim halde ...Karakter meselesi sanırım .

18. 28 Temmuz 2010
  19. sonne

sonne - Afitap - Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    askim da der hep sen cok dominantsin bayiliyorum bu huyuna diye... :) bu gercekten kisilik meselesi yani isteyerek veya kasitli olmuyor. kendimi o an o sekilde buluyorum haha :)