İlişkinizin Burcu ( Tanıştığınız Gün )

Konusu 'Burçlar, Tarot ve Astroloji' forumundadır ve yldz tarafından 13 Aralık 2008 başlatılmıştır.

  13 Aralık 2008
  Konu Sahibi : yldz
 1. yldz

  yldz kardelen Üye

  Katılım:
  16 Mart 2008
  Mesajlar:
  233
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  Başarılı çiftlerin sırrı anlayış ve iletişimdir diye düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Yıldızlar sizin için çoktan karar vermiş bile…


  Sizin bir İkizler, onun bir Yay olmasının ilişkinizi etkilediğini zannediyorsanız, yanılıyorsunuz. Astrolojideki son buluşlar, ilişkilerin ilk buluşma günüyle bağlantılı olarak başarılı veya başarısız olabileceğini öne sürüyor. Yapmanız gereken tek şey ilk buluşmanızın hangi burca denk geldiğini bulmak. İşte yorumlar…

  KOÇ
  (21 Mart-20 Nisan arasında tanıştıysanız)

  Astrolojik bakımdan Koç yılın ilk burcudur. Koç ilişkisi fırtınalı, dur durak bilmeyen bir ilişkidir. Tıpkı Koçlar gibi, Koç ilişkisi de hızlı meydana gelir, düşünüp tartışmak için pek yer bırakmaz. Koç kendine güvenen bir burçtur, buna bağlı olarak Koç ilişkisi ateşli, şehvet dolu, ama kavga gürültü de içerebilen, inişli çıkışlı bir ilişkidir. Flört etmek, öpüşmek, dokunmak ilişkinin ana hatlarıdır.
  Avantajları: İlişkiniz dramalarla dolup taşacak. Para hışdır..
  Zorlukları: Koçlar'ın tek zayıf noktası egoistliktir. Koç ilişkisinde yaşayacağınız en büyük sorun kişilik çatışmasıdır. Her ikiniz de kendi isteklerinizi ön planda tuttuğunuz ve bunlardan fedakarlık etmek niyetinde olmadığınız için, arada sırada sorun yaşayabilirsiniz.
  Tedavisi: Koç ilişkisi yaşayanlar hedefleri severler. Kendinize daima bir hedef belirleyin. O hedefe ulaşmak sizin için bir beyin jimnastiği niteliğinde ve ilişkinize hareket kazandırıyor.

  BOĞA
  (21 Nisan-21 Mayıs arasında tanıştıysanız)

  Boğa burcu hassas, duygu dolu bir burçtur. Birbirlerine masaj yapmak, yatakta birbirlerine dondurma yedirmek favori aktiviteleridir. İlişkinizde kaliteli restoranlarda yemek yemeye ve eğlenceye büyük önem veriyorsunuz. Mümkün olduğu kadar yatak odası dışına çıkmaya ve insanların arasına karışmaya çalışın.
  Avantajları: İlişkiniz aşk gezegeni Venüs'ün etkisi altında, daha ne olabilir ki?
  Zorlukları: Boğa'nın olumlu sayılamayacak ilk özelliği sahiplenici olması, ikincisi ise inatçılığıdır.
  Tedavisi: Partnerinizin, alıp satabileceğiniz bir obje olmadığını unutmayın. İlişkide daha duyarlı olmayı deneyin. Fiziksel uyum çok önemli, okşamayı, masajın gücünü birlikte keşfedin.

  İKİZLER
  (22 Mayıs-21 Haziran arasında tanıştıysanız)

  Bu burcun en önemli özelliği iletişim olduğu için, ilişki daima sıcak ve bol konuşma içeren bir havada geçecektir. İkizler bir hava grubu burcudur, bu ilişkide beyinlerin vücutlardan daha fazla temas içinde olması beklenebilir. Şehvetin doğru kotalarda yaşanması için ikinizden birinin Toprak burcu olması iyi olur.
  Avantajları: Daima çok konuşacaksınız.
  Zorlukları: En şehvetli ilişki sayılmaz çünkü yatakta bile konuşmayı tercih edersiniz. Her ikiniz de çeşitli beklentiler içinde olduğunuzdan, bazen çatışmalar yaşanabilir.
  Tedavisi: İşler tehlikeli bir yokuşa sürüklendiğinde, bir aşk notu veya şehvet dolu bir e-posta her şeyi düzeltebilir. İlişkinizin doğru yürümesini istiyorsanız, boş konuşmalardan vazgeçip, arada sırada daha ciddi konular üzerine eğilmelisiniz.

  YENGEÇ
  (22 Haziran-23 Temmuz arasında tanıştıysanız)

  Aşkınız aile izlerini taşıyan, korumacı bir havada olacaktır. Yaşam tarzınız aile ve ev hayatıysa, mutlu olabilirsiniz, tam aradığınızı buldunuz demektir. Yengeç anaç duyguların ağır bastığı bir burçtur. Bu burca ait bir ilişkisi olan kişiler çabucak çocuk sahibi olmak ve büyük bir aile kurmak isterler.
  Avantajları: Hayaliniz televizyon seyredip birlikte yemek pişirmekse, size olağanüstü bir ilişki vaat ediyoruz.
  Zorlukları: O kadar yumuşak ve romantik bir ilişki geçiriyorsunuz ki şehvetiniz neredeyse yok olma sınırında. Unutmayın şehvetsiz aşk olmaz, aşk hayatınızı canlandırın.
  Tedavisi: Birbirinizden ne kadar farklı olsanız da ev ortamında birlikte olmak size farklı deneyim kazandırır. Beraber koltukta film izleyin, yemek pişirin, hatta temizlik yapın, mutluluğun değişik tatlarını yakalayacaksınız.

  ASLAN
  (24 Temmuz-23 Ağustos arasında tanıştıysanız)

  Hayatınız asla sıkıcı olmayacak çünkü daima dramatik yükselişler ve inişler yaşayacaksınız, ancak belli bir noktadan sonra yorulabilirsiniz. Aslan bir Ateş burcudur, yani ilişkiniz sımsıcak olacak ancak yanıp tutuşurken ilişkinizi de yok etmemeye özen gösterin.
  Avantajları: Aslan Güneş tarafından yönetilir. İlişki ne zaman mükemmeli yakalarsa, bunu anlayıp, bozmamak için elinizden geleni yaparsınız.
  Zorlukları: Siz farkında bile olmadan şehvetiniz sizi yakıp tüketebilir. İlişkinizin devam etme şansı var, ancak önünüzde büyük riskler olduğunu unutmayın.
  Tedavisi: Soğukkanlılığınızı koruyun. Her şeyi beyaz veya siyah olarak görmekten vazgeçin.

  BAŞAK
  (24 Ağustos-23 Eylül arasında tanıştıysanız)

  Ne zaman tanıştığınız, ne giydiğiniz, ne yediğiniz, hepsi dün gibi aklınızda. Başak aşırı detaycı bir burçtur, gözünden hiçbir şey kaçmaz. Fazla eleştirici olsa da, Başak bir Toprak burcudur, yani seks hayatınızın mükemmel olma şansı çok fazla.
  Avantajları: Birbirinize çok iyi bakacak, huzurlu bir ilişki yaşayacaksınız.
  Zorlukları: Her şeyin dört dörtlük olması isteğiniz bazen yorucu olabilir. Hayatınızın biraz rast gele olmasına izin verin.
  Tedavisi: Detaycı olmakla resmin tümünü algılayabilmek arasında bir denge kurun. Tartıştığınız zaman güzel hatıralarınızı aklınıza getirin ve sahip olduğunuz güzellikler için şükretmeyi öğrenin.

  TERAZİ
  (24 Eylül-23 Ekim arasında tanıştıysanız)

  Bu ilişkinin devam etme şansı çok yüksek çünkü zaman geçse de, birbirinize kur yapmaktan vazgeçmiyorsunuz. Terazi aşk gezegeni olan Venüs tarafından yönetilir. Aşk, düzeyli ilişkiler, uyum ve dürüstlük ilişkinizin ana hatlarını oluşturacaktır.
  Avantajları: Yıldızlar sizin tarafınızda, mükemmel bir ilişki yaşamaya hazır olun.
  Zorlukları: Bu burç kararsızlık burcudur. Sinemaya mı gideceksiniz, yoksa evde kalıp DVD mi seyredeceksiniz? Paris'e mi, yoksa New York'a mı uçacaksınız? Sürekli farklı şeyler istiyorsanız, hiçbir yere varamazsınız.
  Tedavisi: Terazi'nin en büyük özelliği dengedir. Hayatınıza denge getirmek istiyorsanız, müzakere yeteneğinizi geliştirmeye bakın.

  AKREP
  (24 Ekim-22 Kasım arasında tanıştıysanız)

  Akrep cinselliğiyle ünlü bir burçtur. İlişkinizin büyük bir bölümü cinsellik üzerinde kurulu olsa da, derin ve duygusal bir ilişki yaşamanız için hiçbir engel yok.
  Avantajları: Tekrar mı hatırlatalım? Cinsel hayatınız gerçekten mükemmel.
  Zorlukları: Arada sırada saklı kalması gereken şeyleri ortaya döktüğünüz için sorunlar yaşanabilir.
  Tedavisi: Kendi kendinizi yemek yerine, bazı sorunları açık açık konuşun. Kavga etmekten korkmayın, kavgaların sonunda barışmak güzel olabilir.

  YAY
  (23 Kasım-21 Aralık arasında tanıştıysanız)

  Yay şehvet dolu bir ateş burcudur. Söz konusu gönül ilişkileri olunca, soğuk Oğlak bile kendini kaybedebilir.
  Avantajları: Macera üzerine kurulmuş bir ilişkidir. Birlikte seyahat etmek, hatta ayrı şehirlerde oturarak aşk yaşamak sizin için uygun olabilir.
  Zorlukları: Şehvetten yorgun düşüp ilişkinizi rutine sokarsanız bu, sonun başlangıcı olabilir.
  Tedavisi: Macerayı canlı tutmak için hafta sonu kaçamakları ve başka ilginç planlar yapın.

  OĞLAK
  (22 Aralık-20 Ocak arasında tanıştıysanız)

  Size güven veren bir ilişki istiyorsanız, doğru yoldasınız. Oğlak ilişkisi her şeyden çok düzen, güven verir insanlara. Satürn tarafından yönetilen Oğlak ilişkisinin uzun süreli bir ilişki olma şansı fazladır.
  Avantajları: Bu ilişkide paylaşılmış hedefler söz konusu olduğu için, başarı şansı yüksektir.
  Zorlukları: Burçların en duygusallarından olmasa da, partnerlerden biri Koç, Aslan veya Yay olursa, şehvet bakımından da sorun yaşanmayabilir.
  Tedavisi: Oğlak çiftleri pratik ve disiplinlidir, bu özellikten yararlanarak sorunlarınızı atlatabilirsiniz. Çatışmaktan çok, orta yolu bulmaya çalışın. "Sen çamaşırları as, ben banyoyu temizleyeyim" tipi çözümleri tercih edin.

  KOVA
  (21 Ocak-19 Şubat arasında tanıştıysanız)

  Bu ilişki asla sıradan bir ilişki olamaz. İlişkiniz aynı zamanda son derece entelektüeldir, birlikte dünyayı kurtarma planlarını bile tartışabilirsiniz.
  Avantajları: Bu ilişki her birinize benlik duygusu kazandıracaktır. Bu da son derece olumlu, elektriği arttıran bir özelliktir.
  Zorlukları: Kova en seksi burç olmasa da, ikinizden biri Ateş burcu (Aslan, Koç, Yay) veya Toprak burcu ise (Boğa, Oğlak veya Başak), ilişkinin sımsıcak geçmesi için şansınız var.
  Tedavisi: Aynı hedefi paylaşmak insanları daima birleştirir. Köpeklerinizi birlikte dolaştırmanız bile ilişkiniz adına artı bir puan. Beraber planlar yapın, hayatlarınızı paylaşın, ama aynı zamanda partnerinize yer bırakmayı da ihmal etmeyin.

  BALIK
  (20 Şubat-20 Mart arası tanıştıysanız)

  Bu ilişki o kadar uyumlu ki, ruh ikizinizi bulmuş gibisiniz. Bu ilişkiden doğan aşk romantik bir biçimde yaşanacaktır. Balıklar filmlerdeki aşklara çok inanırlar ve aşklarını gerçekten film gibi yaşarlar: eşsiz ve görkemli.
  Avantajları: Bu ilişki anlayış doludur. Tam "gerçek olabilmesi için fazlasıyla güzel" dedirtecek tipten.
  Zorlukları: Balık burcu Neptün tarafından yönetilir. İlişkiniz ara sıra yanlış anlaşmalara ve hayalperestliğe kurban gidebilir.
  Tedavisi: Her an aşık olmak mümkün değil. Gerçek bir dünyada yaşadığınızı kabul edin. Gerçekçi olmak aşkı öldürmek anlamına gelmiyor
   
 2. 21 Aralık 2008
  Konu Sahibi : yldz
 3. yldz

  yldz kardelen Üye

  Katılım:
  16 Mart 2008
  Mesajlar:
  233
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  bizim akrep kızlar,
  sizinki ne?
   
 4. 23 Aralık 2008
  Konu Sahibi : yldz
 5. Selen_Ay

  Selen_Ay Popüler Üye Üye

  Katılım:
  26 Haziran 2007
  Mesajlar:
  3.209
  Beğenildi:
  1.871
  Ödül Puanları:
  163
  ah bi bilsem :)


  başakta olabilir terazi de
   
  Son düzenleme: 17 Şubat 2009
 6. 28 Aralık 2008
  Konu Sahibi : yldz
 7. KIZILCIKLI

  KIZILCIKLI Kıskandığım Denizlerdesin Üye

  Katılım:
  3 Aralık 2007
  Mesajlar:
  3.652
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  hmm tanışma yılımız eylul ama bızımkısı garip birazz cunku ozamanlar arkadastıkkk sonra kankı olmayalaım sevgili olalım dedık marta geldıgımızde :) şimdide evliyiz zaten
   
 8. 28 Aralık 2008
  Konu Sahibi : yldz
 9. EU3

  EU3 Guest

  biz teraziymişiz 14 yıl oldu tanışalı, ilk kez bir ilişki burcu olduğunu öğrendim ama tamamen doğru yapılan yorum..
   
 10. 4 Ocak 2009
  Konu Sahibi : yldz
 11. EU1

  EU1 Guest

  ayyy ılıskımız de benımle aynı burctan zaten tam dogum gunumde tanıstık=)

  KOVA
  (21 Ocak-19 Şubat arasında tanıştıysanız)
  Bu ilişki asla sıradan bir ilişki olamaz. İlişkiniz aynı zamanda son derece entelektüeldir, birlikte dünyayı kurtarma planlarını bile tartışabilirsiniz.
  Avantajları: Bu ilişki her birinize benlik duygusu kazandıracaktır. Bu da son derece olumlu, elektriği arttıran bir özelliktir.
  Zorlukları: Kova en seksi burç olmasa da, ikinizden biri Ateş burcu (Aslan, Koç, Yay) veya Toprak burcu ise (Boğa, Oğlak veya Başak), ilişkinin sımsıcak geçmesi için şansınız var.
  Tedavisi: Aynı hedefi paylaşmak insanları daima birleştirir. Köpeklerinizi birlikte dolaştırmanız bile ilişkiniz adına artı bir puan. Beraber planlar yapın, hayatlarınızı paylaşın, ama aynı zamanda partnerinize yer bırakmayı da ihmal etmeyin.
   
 12. 4 Ocak 2009
  Konu Sahibi : yldz
 13. çamaxsxxixrsuyu

  çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

  Katılım:
  24 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  2.520
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  106
  BAŞAK
  (24 Ağustos-23 Eylül arasında tanıştıysanız)

  Ne zaman tanıştığınız, ne giydiğiniz, ne yediğiniz, hepsi dün gibi aklınızda. Başak aşırı detaycı bir burçtur, gözünden hiçbir şey kaçmaz. Fazla eleştirici olsa da, Başak bir Toprak burcudur, yani seks hayatınızın mükemmel olma şansı çok fazla.
  Avantajları: Birbirinize çok iyi bakacak, huzurlu bir ilişki yaşayacaksınız.
  Zorlukları: Her şeyin dört dörtlük olması isteğiniz bazen yorucu olabilir. Hayatınızın biraz rast gele olmasına izin verin.
  Tedavisi: Detaycı olmakla resmin tümünü algılayabilmek arasında bir denge kurun. Tartıştığınız zaman güzel hatıralarınızı aklınıza getirin ve sahip olduğunuz güzellikler için şükretmeyi öğrenin.

  doğrudur............
   
 14. 5 Ocak 2009
  Konu Sahibi : yldz
 15. tutu

  tutu ●๋: TüLayLayLom●๋: ● Üye

  Katılım:
  3 Ocak 2009
  Mesajlar:
  286
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  işşteee biz buyuzzz:asigim::nazar:
   
 16. 5 Ocak 2009
  Konu Sahibi : yldz
 17. glsh85

  glsh85 Guest

  bnmkı pek uymaMışşşş
   
 18. 8 Ocak 2009
  Konu Sahibi : yldz
 19. anne-10

  anne-10 eşim ve oğullarıma aşığım Üye

  Katılım:
  19 Haziran 2007
  Mesajlar:
  1.111
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  TERAZİ
  (24 Eylül-23 Ekim arasında tanıştıysanız)
  Bu ilişkinin devam etme şansı çok yüksek çünkü zaman geçse de, birbirinize kur yapmaktan vazgeçmiyorsunuz. Terazi aşk gezegeni olan Venüs tarafından yönetilir. Aşk, düzeyli ilişkiler, uyum ve dürüstlük ilişkinizin ana hatlarını oluşturacaktır.
  Avantajları: Yıldızlar sizin tarafınızda, mükemmel bir ilişki yaşamaya hazır olun.
  Zorlukları: Bu burç kararsızlık burcudur. Sinemaya mı gideceksiniz, yoksa evde kalıp DVD mi seyredeceksiniz? Paris'e mi, yoksa New York'a mı uçacaksınız? Sürekli farklı şeyler istiyorsanız, hiçbir yere varamazsınız.
  Tedavisi: Terazi'nin en büyük özelliği dengedir. Hayatınıza denge getirmek istiyorsanız, müzakere yeteneğinizi geliştirmeye bakın.