ilişkinizin ne kadar süre sonra bitmesi gerektiğini düşünürsünüz??

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve EU1 tarafından 24 Mart 2009 başlatılmıştır.

24 Mart 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Bir ilişkiniz var devam edıyor mesela 15 gun oldu
    ya da 4 ay oldu
    tamam artık yaşadık bıtsın der mısınız?? ya da of doydum ben buna bekledıgım gıbı de degılmıs,
    yeter evlenmıycegıme de göre hayatımda ayırdıgım süre yeterlıdır bu kişiye?? mi dersınız.???

veya hepsine tamam işte bu evlenıcem beraber olucam çoluk çombalak olucaz mı der planları ona göre mi kurarsınız?

ya da zaten ılıskı sız ıstemesenız de(benım gıbı) ayrılık sürecıne gelır ve ayrılır mısınız mecburen

(not: benimse her ilişkimde hepsı ılk memnunlardır, sonra vebalıymışım gıbı kaçarlar:KK43:)

:eek:

2. 24 Mart 2009
  3. nur.sima

nur.sima Guest

sen iyi misin diye bi soru sorayım önce?

milletin duygularıyla oynamak çocuk oyuncagı değildir:mymeka:
    "amam artık yaşadık bıtsın der mısınız?? " çok basitce çocukca bi tavır bu! yaş bayağı ufak heralde

4. 24 Mart 2009
  5. potubor canımın içi hiçbir ilişkiye biticek diye başlamayız ki ne zaman bitecek diye düşünelim..
    sen burdaki gibi davranıyorsan ilişkinde tabi vebalı gibi kaçırırsın adamları..:nazar:
    sen az sakin ol kuşum relax ol:teselli:

öpüyorum seni...

6. 24 Mart 2009
  7. glsh85

glsh85 Guest

ölesıne zaman harcayacak bır ılıskı yasamadım yasaamam.

8. 24 Mart 2009
  9. EU2

EU2 Guest

bende valla 2 ay da doydum hadi öteki gel 5 ay da doydum yok bana göre deill

10. 24 Mart 2009
  11. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    yeter artık dediğin anda aşk bitmiştir zaten, ama kimse de bir ilişkiye bitsin diye başlamaz. hayatımda bu kişiye şu kadar zaman ayıracağım diye planlanan bir ilişki duymadım henüz.

12. 24 Mart 2009
  13. EU2

EU2 Guest

yok artık yahhuuu.... bizim burda yani dünyada buna " günü birlik ilişki derler böle düşünenlere""ee buda bana uymadığı için "tamam artık yaşadık bıtsın" ya da " of doydum ben buna bekledıgım gıbı de degılmıs" demem diceğim kişiylede beraber olmam çünkü önce tanırım karşımdaki kişiye ve ona göre bi ilişkiye evet derim...

14. 25 Mart 2009
  15. EU1

EU1 Guest

ne yani yazanlardand hıc bırı daha sürelı ılıskı yasamadınız mı ?
    hep sonsuza dek sürecek dıye mı basladınız? kaydirigubbakcemile
    sengözlerimebaksanab inanmam

16. 25 Mart 2009
  17. chocolatestar

chocolatestar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    221
    Ödül Puanları:
    153
    ilk iliskim 2 yil 3 ay surdu... cocuk gerizekali diye bitti yoksa ben cok caba gosterdim...
    simdiki iliskim neredeyse 5 yildir suruyor, gittigi yere kadar mantigiyla degil tabi ki yoksa en ufak uyusmazlikta hic caba gostermeden birbirinden kopar insanlar...
    coluga cocuga karismak amac olmak zorunda degil illa, o kadar yasanani cope atmaya deger mi yoksa surdurmeye mi deger diye dusunmekten geciyor bence...

18. 25 Mart 2009
  19. EU1

EU1 Guest

hımm sağlam konuşmuşsun, yani gecen zaman degerlıyse sonucu onemlı degıl gıbı bır şey,
    zamanı manalı yasamaktan gecıyor, ama sonunu düşünümüyor gıbısınız.
    tam baglantı kuramadım ama sonunda gene bırakıyorsunuz ıpın ucunu olmuyorsa zaten neresını tutacaksınızkı degıl mı .. a.s.