ilişkisi yok yazıyor halaaa :)

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve sevincccc tarafından 3 Eylül 2010 başlatılmıştır.

3 Eylül 2010
    Konu Sahibi : sevincccc
  1. sevincccc

sevincccc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar 3 haftalık bi ilişkim var yani telefonda konuşuyorus mesaj falan.. 1 kezz görüşebildik üniversiteler açılmadığı için. farklı şehirlerdeyiz yani şuan için :) birbirimze aşkım falan demiyoruz sadece bebeğim arasıra bitanem..yani sürekli birlikte olunca tam olarak sevgili oluruz diye düşünüyorum ç görüştüğümüzde ona facedeki ilişkisi yok yazını kaldırmasını istedim şaka yolla söyledim .. orda hiç bişey yazsın istemiyorum .. ben ona ilişkisi var yazsın demiyorumki kaldır diyorum :)
    ASIL MESELE onun ayın 11i doğum günü böyle bi kısa ve değişik bi ilişkimiz varken ona ne fiyatlı bi hediye alıyım karar veremiyorum ben saat almak istiyorum ama kuzenim alma belki sevgili olmazsınız diyor nike cüzdan al diyor sizce hangisini alıyim?

2. 3 Eylül 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

:1shok:

tam sevgili, yarı sevgili, çeyrek sevgili mi varmış... ilginç sempatiksalakcinni

o yaşlarda öyle demek ki bilmiyorumkismile

onun hiçbir şeyi iken nasıl ondan bu istekte bulunabiliyorsun :umursamaz:

ve onun hiçbir şeyi iken niye hediye alacaksın zemuszemus

onun sevgilisi olmak için bu çabaların heralde. önce hayatına müdahale olarak sitedeki ayarlarını değiştirmesini iste sonra doğungünü mazereti ile hediye alaklinialirimsmile

saat al saat şakkıdı

4. 3 Eylül 2010
  5. kajmerice90

kajmerice90 Guest

Bazı erkekler kızlar gibi küçük ayrıntıları düşünemez.biz kızlar ince eleyip sık dokuruz.o yazının orada yazmasının bi anlamı yoktur belki onun için.önemli olduğunu düşünmüyordur.öenmli olan şuan duygularında ne hissettiği. eğer onunda senden hoşlandığından eminsen boşuna kuruntu yapıyorsun demektir.Ama sen yinede emin olmak için makul bir şekilde ona tekrar sorabilirsin...Hediye meselesine gelince insan sadece sevdiğine pahalı hediyeler almaz.bi arkadaşınada pahalı hediyeler alabilir.ama benim düşüncem manevi anlamı büyük hediyeler almandan yana...örneğin birlikte çekilmiş bir resminizi fotoğrafçıda bir kupaya,yastığa bastırabilir yada puzzle yapabilirsin.Sıradan hediyeler yerine onun ilgisini çekecek hediyelere yönel.Böylelikle kalbini bir kez daha kazanmış olursunyerimseniben

6. 3 Eylül 2010
  7. ayel

ayel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    3 hafta daha çok yeni.tam olarak sevgili olamamaktan kasıt şu;adı konulmuş değil.bu yüzden ilişkisi var yazmaması normal.ben de kajmerice90'a katılıyorum manevideğeri büyük hediyeler alabilirsin onun için.hem ilk hediyen olucak daha güzel olabilir..

8. 3 Eylül 2010
  9. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.595
    Ödül Puanları:
    238
    Aynı konu 2 yerde ahahahah

10. 3 Eylül 2010
  11. Grimsi_

Grimsi_ ••● Ήuzuя ••● Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    facete ilişki var yazsa nolur yok yazsa nolur, yüreğinde o ilişki var yazıyorsa sorun değil ...:-)

12. 3 Eylül 2010
  13. sevincccc

sevincccc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    tesekkür ederim kızlar ..kajmerice90 önerdiğin hediyeler hoş olur gerçekten teşekkür ederim :)

14. 3 Eylül 2010
  15. Tarcin...

Tarcin... canım kuzularim... Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    aynı konuyu farklı yerlerde açıyosun ve yorumlara hiç bi yanıtın yok.. cıx sevmedim bunu.. -tatlicadiarzu-

16. 3 Eylül 2010
  17. kajmerice90

kajmerice90 Guest

Rica ederim her zamanbuyrunnnnnnnnn

18. 3 Eylül 2010
  19. Gms

Gms ßitqin Hatun Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Ya Canım ben Senn moreLini bozmimda..erkek miLeti inan çok şey Yaşadım iLerde üzüLme die söLüorum..Sana Sahip Çıkıosa Tam anLamıyLa qüven derdim ..aynısı arkadaşıma da oLdu..ama çocukta iLşkisi Var Yazıodu ohh ne qüseL işde daha ne istiosun dedim:d ama çocuqun başka çıktıqıyda varmış..meqer 2 kızda bunu üstüne aLınıomuş:)

diqer bi örnek bekarım herkese bakarım moduna qirmiş oLabiLir tatLım dikkat et:) şahsen ben basen dışarda biriLeri Tanışıorum arkadaş ortamında.. samimi davranıo faLan basen ortak ark oLduqu zaman bakıorum şahsen iLişkisi yoksa aday oLuo sonuçta benim için..bunLarda örnek tatLım akLında buLunsun..sonradan üzüLme die söLüorum