ilişkiye girmeden hamile kalanlar var mı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve orjinalkiz tarafından 15 Nisan 2010 başlatılmıştır.

15 Nisan 2010
    Konu Sahibi : orjinalkiz
  1. orjinalkiz

orjinalkiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar evet biraz tuhaf bir durum ama ben eşimle doğru dürüst ilişkiye giremeden hamile kaldım.şuan 30 haftalık hamileyim.kızlık zarı bile hala duruyor.daha fazla ayrıntılı yazamıyorum :KK70: doktor doğumu epidural anestezi yapıcaktı.zarı da kesicekti.ama şimdi sezeryan yapıcam dedi.yani o iş yine kalıcak.dogumdan sonra ya anestezi yapıcak yada bilemiyorum.vajinusmus var bende bi türlü olmadı..allahım ya kafayı yicem .bu konuyu çok düşünmemeye çalışıyorum kızıma odaklandım.
    biliyor musunuz hamile kalmadan önce eşimle boşanma eşiğindeydik çünkü hiç cinsel yaşantımız yoktu evliliğimiz 2 yıl olucak temmuzda.neyse allah o kadar büyük ki ummadığımız anda bebek verdi .mücize bebek bu prensesim.birbirimize bağladı bizi.acaba bebeğim doğduktan sonra halledebilir miyim bilmiyorum.olmaması tamamen piskolojik çünkü.benim durumumda olan varmı acaba nasıl hallettiniz.problemi doktor mu halletti yoksa siz mi?
    teşekkürler şimdiden

2. 15 Nisan 2010
  3. aysecikkk

aysecikkk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    sanki beni anlattın canım bedne aynı senin gibiyim ve hamileyim doktoruma bile daha bunu söyleyemedim. sen yinede birisiyle paylaşmışsın.. allahım bizi bu dertten kurtarır inşallah...

4. 15 Nisan 2010
  5. orjinalkiz

orjinalkiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim mutlaka söylemen lazım.doktorun ona göre yönlendirir.ne kadarlık hamilesin.

6. 18 Mayıs 2014
  7. bensiyah

bensiyah Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    Peki nasıl hamile kaldin. Bende vajinismusum ve hamile kalmk istiyorum. Eşim vajinama boşaldı ve ben ikindim spermlerin icime girmesi icin. Eşim spermlerin icime girdigini gormus. Yarım saat ayakkalarimi yukqri kaldirdm. Hamile kalma Şansım varmi bu şekilde

8. 22 Mayıs 2014
  9. bensiyah

bensiyah Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    Peki nasıl hamile kaldin. Bende vajinismusum ve hamile kalmk istiyorum. Eşim vajinama boşaldı ve ben ikindim spermlerin icime girmesi icin. Eşim spermlerin icime girdigini gormus. Yarım saat ayakkalarimi yukqri kaldirdm. Hamile kalma Şansım varmi bu şekilde

10. 6 Haziran 2014
  11. bensiyah

bensiyah Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    peki nasıl hamile kaldın? banada yardımcı olurmusun bende vajinusmusum ve hamile kalmak istiyorum...

12. 6 Haziran 2014
  13. bensiyah

bensiyah Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    nasıl hamile kaldın bende vajinusmusum ve hamile kalmak istiyorum? yardımcı olurmusun

14. 1 Mayıs 2015
  15. O la laaa

O la laaa Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Bende aynı şeyi yaşadım 1,5 yıllık evliyim ve korkum yüzümden ilişkiye giremedim. Eşim hep destek oldu bana ama ben artık bi cocuk sahibi olmak istiyorum. Benim kızlık zarim yok yani eşim belki ilişkiye girmeme yardimci olur diye parmağını sokmuştu bi anda . Sürtünme yoluyla ilişkiye giriyorduk bi gün bi baktım eşim boşaldı ama meni ortada yok . Sonra banyoya gitmek için ayağı kalktım içimden çıkmaya başladı meniler. O an bende hamile kalabilir diye düşündüm . Eğer hamile kalırsam artık kaçacak yerim olmazdı ilişki için kendimi iyice zorlardim diye düşündüm. 3 4 ay denedik devamli yumurtlama gününe denk getirdik hep ama olmadı bende olmuyo diye kafaya çok takmistim takip bu aya kadar şimdi 3 haftalik hamileyken ve inşallah hiçbir sıkıntı çıkmaz :)