ilişkiye kaçıncı aya kadar devam ettiniz?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ayxsxegxuxl34 tarafından 8 Nisan 2009 başlatılmıştır.

8 Nisan 2009
    Konu Sahibi : ayxsxegxuxl34
  1. ayxsxegxuxl34

ayxsxegxuxl34 kuzucuklarım:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    cinsel ilişkinizi kaçıncı ayda noktaladınız yoksa son güne kadar devammı ettinizsengözlerimebaksanab

2. 8 Nisan 2009
  3. meryemmeryem

meryemmeryem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    ben 4 aylık hamileyim şuan..daha önce düşüğüm vardı doktorum ilk 3 ay yasak koydu önce..ama şuanda biz korkuyoruz yaa.ne bilelim bebeğimize bişey olur korkusuyla şimdilik hala yasağı devam ettiriyoruz bakalım ne zamana kadar..

4. 8 Nisan 2009
  5. D-GABBANA

D-GABBANA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    valla ben 7,5 aylık hmıleyım ama maalesef bugune kadar sadece 1 kere beraber olduk.acıyorum da kocacığıma ama kımı kadında sex isteği tavan kımındede taban yaparmış.benimkı yerlerde sürünüyor:))2,5 yıl kadar bekledık bebeğimi,hatta sırf korkumu yeneyım dıye de denemıştım ama sırf bu yuzden bışey olursa dıye resmen sildim kafamdan.aman bu yuzden olen kadın yok ya,kızım sağ salım gelsın devam edriz kadlığımız yerden:))) ama etrafımdakı herkes 8.aya kadar eşleryle bırlıkte olduklarını söyluyor.banane ben korkuyorum:)

6. 8 Nisan 2009
  7. asdfgh789

asdfgh789 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ilk üç ay düşük riski oldugu için ara vermiştik simdi 4. ayımdayım doktorların söylediğine göre 8. aylarda mutlaka bırakılması gerekiyormus

8. 8 Nisan 2009
  9. mercan76

mercan76 kızımın kızkardeşi geliyo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar ben kızımda 8 ayıma kadar devam ettik ama bunda ilk başta agrılarım oldugu için ara verdik sonradan doktorum bir engel yok risk yok dedigi gibi devam ama eskisi gibi degil tabii cünkğ eşim korkuyor beni incitmekten ama 8 aya kadar riskli hamilelik yoksa birşey olmaz ben öyleydim yani

10. 8 Nisan 2009
  11. elif_enes

elif_enes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben suan gun sayıyorum son gunum 20 nisan 1 ay oncesine kadar devam ettim allaha sukur bi sorun olmadı eger gebelikte bir sorun yoksa sekizinci aya kadar sakıncası yok diye biliyorum unutmayın cocuklarımız herseyden onemli ama babalarıda unutmamak lazım:)))

12. 8 Nisan 2009
  13. tiviti

tiviti GELDİN DÜNYAMIZ OLDUN... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benimde daha önce bi düşüğüm olduğundan korkuyoduk ilkişkiye girmeye dr hiç bişey dememesine rağmen bu güne kadar 2 defa filan olmuştur bu aydan sonrada olmaz zaten hiç önemli değil bebeğim sağ salim gelsin dünyaya o iş olur giderkaydirigubbakcemile3

14. 8 Nisan 2009
  15. pnrhlt

pnrhlt DEFNE'm Güzel Meleğim Üye

Beğenildi:
    204
    Ödül Puanları:
    153
    Bizde başından beri doktor hiçbir sorun yok devam edebilirsiniz dedi. 7.ayın ortasına kadar devam ettik. Ama sonra kızım erken gelmeye kalkışınca ve ben hastanede yatınca bıraktık. Ama doktorumun söylediğine göre bir sorun olmadığı sürece, herhangi bir ağrı acı falan hissetmezseniz son zamana kadar devam edilebilir demişti...

16. 8 Nisan 2009
  17. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar ben açılma başlayınca ilişkiye girer ve hemen sonrada ılık duş alırsanırz doğum çok kolay oluyor diye duydum bir komşum yapmış öyle demişti

18. 8 Nisan 2009
  19. seyrantepe

seyrantepe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm benim doğumum an meselesi ama geçen hafta kestik daha... doktorum geçen hafta artık ilişki yok dedi. o da bebeğin başı çok aşağıda olduğu için yasak dedi. son güne kadar beraber olanlarda var. doktorun müsade ettiği sürece sorun olacağını sanmıyorum. allaha şükür biz böyle sorunla karşılaşmadık.