ilk 3 ayda birden fazla aspirin kullananlar

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve neslihanben tarafından 27 Şubat 2009 başlatılmıştır.

27 Şubat 2009
    Konu Sahibi : neslihanben
  1. neslihanben

neslihanben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ilk 3 ayda birden fazla aspirinin zararı varmı.doktoru böyle bir tedavi uygulayan varmı

2. 27 Şubat 2009
  3. meryemmeryem

meryemmeryem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108

canım ben kez düşük yaptım sonra tahlillerde kan pıhtılaşması çıktı ,doktorum bana bebe aspirini ve folic asit verdi . hamile kalana kadar günde 1 tane iç dedi..bende hergün 1 tane içtim ve 5.ayda hamile kaldım , şuan 9 hafatlık hamileyim ..hamile kalınca bebe aspirini ni bıraktırdı doktorum..

kan pıhtılaşmasını önlüyor bebe aspirini o yüzden doktorlar gerekli gördüğünde öneriyorlar bir zararı yok.. ben şimdi clexane diye bir iğne kullanıyorum hergün 1 tane .. oda kan pıhtılaşmasını önlüyor..

sana ne kadar yardımcı oldum bilmiyorum ama en azından bir bilgin olur canım

4. 27 Şubat 2009
  5. yasahin

yasahin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    meraba canım doktorum bana doğuma kadar bebe asprinini kullan dedi ayrıca elevi vitaminide kullancaksın dedi ben umut tüp bebege gidiyorum

6. 27 Şubat 2009
  7. neslihanben

neslihanben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar çok sağolun .ben günde 1 tane içiyorumda .bir arkadaş 2 içiyormuş gelişme geriliği olduğu için.benim gebeliğimde 6 haftalık ama 4 gibi gözüküyor.ikiye çıkarmak nasıl olur onu merak ediyorum:1no2: