Ilk Anneler Gününüz

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve iremim tarafından 6 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    6 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : iremim
  1. iremim

iremim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Slm arkadaşlar ilk anneler günüm olucak bu acaba nasıl bir anneler günü geçireceğim .
    eşiniz size anneler gününde hediye alırmı. ve benim gibi ilk kez anneler günü yaşacak olan arkadaşlar neler düşünüyorsunuzyerimseniben

2. 6 Mayıs 2008
  3. seherb

seherb Benim Küçük Beylerim. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cıx eşim bana anneler günü hediyesi almıyo :KK43:( bitane oglum var oda küçük bu sene kutlamay aa çalişir baabası söletir ona:) :)

4. 6 Mayıs 2008
  5. gonca2206

gonca2206 v for melinda Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    153
    evet yaaaaaaaaaa ilk anneler günü kucagımızda saglıkla gülümseyen bebişlerimiz en güzel hediye aslındaa ama eşimde kutlasa fena olmaz

6. 6 Mayıs 2008
  7. xsxekercim

xsxekercim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inanmıyorum ben bunu hiç düşünmemiştim.kaç gündür anneme ne hediye alayım diye düşünüp duruyorum,hiç kendimde anne olduğum,bunun ilk anneler günüm olduğu aklıma bile gelmedi:teytey: çok mutlu oldum şimdi.:dance: geçen yıl hamile bile değilken eşim bana gül almıştı,geleceğin annesinin günü kutlu olsun demişti,inşallah bu yılda benzer bi süpriz yaparsırnaşık şey
    kadınlar kulubünün güzel anneleri şimdiden anneler gününüz kutlu olsuna.s. allah evlatlarımızla uzun sağlıklı bi ömür nasip etsin hepimize.

8. 6 Mayıs 2008
  9. iremim

iremim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde mayısın 6sı evlilik yıldönümüm hemde ilk evlilik yıl dönümümüz ben hemen hamile kaldım, ve ilk anneler günüm eşim beni yemeğe çıkarıcak,ısrarla anne olduğumu hatırlattım o gün gelince bakarız dedei nekadar takıntılısın dedi:KK43:( üzüldüm benim için hediye lazım değil hatırlaman önemli dedim sustu bakalım ne olucak, yaaa kaynanamlarla aynı sitedeyiz akşamın 9unda alanyaya yola çıkacaklar onları geçirip öyle gezeceğiz ne şansızlık bizdeki de.......

10. 6 Mayıs 2008
  11. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ayy ewett benimde hiçç mi hiç aklıma gelmedi bende anneme ne alsam diye düşünüyorum acaba benim eşim hediye alırmı bilmem ki:uhm: yaaa bi öpücük bile anneler günün kutlu olsun demesi bile yeter bana oğlum dha minnacıcık artık bıdahakine yaparlar bişeyler

12. 6 Mayıs 2008
  13. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar sız yıne sanslısınız.benımde ılk anneler gunum ama malesef esım hatırlamasın dıye ugrasıyorum cunku bebegımız 12 gunlukken esım annesını kaybettı.bebegım sımdı 39 gunluk esımınde acısı aze o yuzden anneler gununde onu uzmek ıstemıyorum hatırlatarak ama benımde moralım bozuk ılk anneler gunumu agız tadıyla sımararak kutlayamayacagım.

14. 6 Mayıs 2008
  15. iremim

iremim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

ahhh canım benim sende arada kalmışsın en doğrusunu düşünüyorsun ama eşin eğer buna karşılık bile hala senin anneliğini hatırlarsa eşini hiç ama hiç birşeye ne olursa olsun değişme derim ölümde doğumda Allahtan Allah sabır versin canım
    seneye inşallah güzel bir anneler günün olura.s.

16. 6 Mayıs 2008
  17. iremim

iremim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bütün annelerin anneler günü kutlu olsun a.s.a.s.

18. 6 Mayıs 2008
  19. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    selam annelerin en guzeli arkadasim bir tanem seninde anneler gunun kutlu olsun guzelim.gerci benim ikinci anneligim biliyosun.ilk anneler gununde esim oglumuda alip beraber disariya cikmislardi erkenden bende uyuyodum oglum dokuzaylikti bide baktim gul almislar bana ay cok sevindim inanamadim anne olduguma oda ilk ve sondu zaten sonrasinda esim bisey yapmadi:kızgın:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.