ilk arabam almak istiyorum

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve 8Ekim tarafından 30 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : 8Ekim
  1. 8Ekim

8Ekim pelin2015 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    oğlum 9 aylık oldu yürüteç kullanmak istemiyorum acaba onun yerine ilk arabam alsam yürümesine yararı olurmu kullananlar varsa deneyimlerinizi bekliyorum

2. 30 Temmuz 2010
  3. Ececim

Ececim kızım canım benim Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    313
    Ben aldım canım kızımın cok ilgisini cekiyo ayakta duruyo ama tam peşine gidemiyor henuz bakalım 1-2 haftaya surmeye baslar sanırım

4. 30 Temmuz 2010
  5. bahair

bahair www.nilkizi.blogspot.com Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bizde var.. niloş tutunup kalkıyo üstündeki oyuncaklarda belli bir süre ilgisini çekti şimdi ters çevirip tekerlekleriyle oynuyo... ama tutup yürütme konusunda biraz zorluk oluyo araba yeni yürümeye başlayan çocuk için biraz hızlı geliyo... ancak ben arabayı tutuyorum çok hızlanmasın diye öyle yürütüyorum nili... bir de yürüme konusunda uzmanlar derki: siz çocuklarınızın yürümesi için ne kadar uğraşırsanız uğraşın beyinde bir nokta var o noktaya gelmeden çocuk yürümez... he ama ben bu arabaların veya elinden tutup yürütmenin kas gelişimine faydası olabilir diye düşünüyorum

6. 31 Temmuz 2010
  7. OLACAKLARDANSORUMLUOLMAM

OLACAKLARDANSORUMLUOLMAM Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    yürüteç kullanıyoruz ama yürüme arkadaşı da var
    bizimkisi ayarlı yani sert ayarda olunca zor ilerliyor gevşetirsen yağ gibi cuuuuf
    şuan en sert ayardayız maşallah ilerliyor ama peşinde olmak gerek çabuk yoruluyor sersemlemeye başlayınca alıyorum elinden

8. 31 Temmuz 2010
  9. DoraGizem

DoraGizem DORApaşanınANNESİ Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    bende almak istiyorum doraya çünkü yazlıktaki yürüteci kırıldı dora içindeyken ve kuzumun bacacıkları sıkıştı çok ağladı kuzum kıyamam ...

10. 1 Ağustos 2010
  11. beryal

beryal rabbimMELEKLERİMİ yolladı Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    153
    bende aldımoğlumailk arabam.geçenlerde alışveriş merkezinde görüp aldım.
    şu an üzerindeki oyuncaklarıyla oynuyor.benim yardımımlada yürümeye çalışıyor ama tam kendi kullanması zaman alıcak sanırım.ayakta durması ve adım atmasına yardımcı bence.almanı tavsiye ederim.

12. 1 Ağustos 2010
  13. pamuk helva

pamuk helva & Gülümse & Pro Üye

Beğenildi:
    293
    Ödül Puanları:
    163
    benim bebeğim yürüme arkadaşı ile yürüdü..ayakta durmaya korkuyordu arabasını aldıktan sonra hep peşinde dolaşır oldu..bir iki ay içerisinde de yürüdü...
    bir de en fonksiyonel oyuncağı diyebilirim..araba şekline getirip üzerine biniyor, bebeklerini gezdiriyor.. hala kullanıyoruz ...

14. 2 Ağustos 2010
  15. _WhitePearl_

_WhitePearl_ Pamuk Prensesim... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Ben alıp iade etmek zorunda kaldım kızım rahatca ayakta durabildiği halde playskoolun çok hızlı gitmesinden ötürü baya bi kaza yasadık .
    bir arkadasım da tommy marka almıştı onun ayarları iyi olduğundan çok memnun kalmıştı.

16. 3 Ağustos 2010
  17. gulican

gulican Küçük Yumurtam... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Çocuğa göre değişiyor galiba. Bizim herkülde bi eliyle arabayı kaldırıp öbür eliyle koltuktan tutunarak yürüyor :) Bi de ön tarafındaki bagaj gibi yere küçük oyuncaklarını saklıyor. Ama yürümesine yardımcı olacak gibi durmuyor şimdilik

18. 5 Ağustos 2010
  19. Bulcuk

Bulcuk Minik prensim kollarımda Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bende almak istiyorum ama miraç onun sadece tekerlekleriyle oynar tekerlek merağı var çok fazla :)