Ilk aşılamada tutan varmı????????

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve renginn tarafından 25 Nisan 2009 başlatılmıştır.

25 Nisan 2009
    Konu Sahibi : renginn
  1. renginn

renginn renginn Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ARKADAŞLAR MERAK EDİYORUM MAYISDA AŞILAMAM VAR EŞİMDE VE BENDE HİÇBİR SORUN ÇIKMADI GAYET İYİ ÇIKTI TAHLİLLER SİZCE TUTARMI?
    KORKUYORUMDA ACI OLUYORMU BUGÜN DOKTORUM ÇAĞIRDI GİTTİM ULTRASONLA YUMURTAMA BAKTI GAYET BÜYÜK VE İYİ DEDİ DAHA NE İLAÇ NE BİRŞEY HİÇBİRŞEY KULLANMIYORUM ULTRASONLA BAKTIĞINDA ACI HİSSETDİM AŞLAMADADA ZOR OLUYORMU ANESTEZİ İSTEYEBİLİRMİYİM OLURMU İLK AŞILAMADA TUTANLAR NE KADAR LÜTFEN CEVAP SAYGILARyerimsenibenCADIARZU:a015:a.s.a.s.:CüvCüv::KK46::uhm:

2. 25 Nisan 2009
  3. maviumutolsun

maviumutolsun Rabbim Sana Emanetiz ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim ilk aşıda tutmadı ama sen umutlu ol sorununuz yoksa daha şanslısın.aşılama ağrı falan olmuyo merak etme normal muayne gibi çok ta kısa sürüyo.asıl zor kısmı beklemek.inşallah ilk aşılamanda kavuşursun bebeğine.Allah yardımcın olsun

4. 26 Nisan 2009
  5. EU3

EU3 Guest

hihoyyytBenim ilk aşılamam malesef tutmadı..
    İnşallahh senin ilk seferde tutura allah yardımcın olsun canım dualarım seninle
    :Saruboceq:

6. 26 Nisan 2009
  7. renginn

renginn renginn Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cevaplarınız için teşekkür ederim inanın rahatladım inşallah bizlerinde bebişi olur:ecrin_bebek: dualarım hepimiz için:nazar::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: