ilk aşılamam malesef tutmadı çok üzgünüm

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve peppecura tarafından 5 Mart 2009 başlatılmıştır.

5 Mart 2009
    Konu Sahibi : peppecura
  1. peppecura

peppecura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bugün kan testi yaptırdım yine hüzün yine acı rabbim yardımcımız olsun çok fenayım kötüyüm umarım sizler benimgibi üzülmezsiniz.

2. 5 Mart 2009
  3. YeniBahar27

YeniBahar27 kızım saglıkla gel annem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım benım uzme kendı dıcem ama umutlarla beklıyoruz gunlerı bılıyorumbenımde 13gun sonra bellı olacak allahım ne olur tutunsun sıkı sıkı bebegım

4. 5 Mart 2009
  5. peppecura

peppecura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    amin canım inş.rabbim seni korusun

6. 5 Mart 2009
  7. gzd82

gzd82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım çok üzüldüm seni çok iyi anlıyorum sanırım benimki de tutmadı değer bugün biraz daha yüksek ama olması gerekenden düşükmüş

8. 8 Mart 2009
  9. abiley_47

abiley_47 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım üzmülme işlh olur bi bebişin hayırlısıyla

10. 9 Mart 2009
  11. tramissu

tramissu göbiş değl artık bebiş :) Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    aynen cnm benımde ilk aşılamam dı subatta ama sonucu cuma gunu aldım we o gece de regl oldum benımde cok moralım bozuldu ama napalım allahın işi wardır bı bıldıgı dıyıp kendımı topladım olursa da olur olmazsa da olmaz tamam cook ıstıyorum ama olmuyor dıe de kendımızı harap etmeye gerek yok yanı ınan bı kac gun once olsaydı eger cok karamsar bı msj yazardım ama suan rahatım allah sukur bı dahakı aya kısmet ınsallah cnm senınde bı daha kı ay inşallah yuzun guler allah dualarımızı kabul etsın inşallah cnm ............

12. 10 Mart 2009
  13. bernareco

bernareco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben de ilk aşılamamı şubatta yaptırmıştım, kendimden emindim hamile kalacaktım... kendime güvenimin bedelini koca bir negatifle ödedim...bir daha aşılama maşılama olmam diye eşime çıkıştım. Ama beni kandırdı ve doktorumun da ısrarı ile ikinciyi 6 martta yaptırdım...hayırlısı bekliyorum.
    Allah kaldıramayacağımız yük yüklemez bize emin olun...
    hamile olmayı beklerken adet olduğumuz anda yaşadığımız acı ne akdar sürüyor bir düşünün bakalım...sabrını gücünü mevlam bize vermiyor mu, 2-3 saat sonra o acımız diniyor değil mi...
    her son yeni bir başlangıç arkadaşlar, durmak yok yola devam

umutvarrr bunu beğendi.
  14. 12 Mart 2009
  15. amazing

amazing Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    durmak yok yola devam

16. 13 Mart 2009
  17. ibem77

ibem77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benımde ilk asılamamdı dr heveslendırdı bende zaten hayal kurarım olmayınca yıkıldım 5 saat agladım arkadasımkızdı gozyasın bıtmedımı yeter artık dedı iyki sevenelrım var ara verecem kılo aldım onu vermeye celısacam dr mu degıstırcem sil bastan yapacam ıyı bır klınık arıyorum sadece paranı alana kadar senınle ılgılenen istemıyorummmmm ankarada tavsıye yazarsanız sevnırım

18. 13 Mart 2009
  19. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar şunu anladım ben aşılamada illa tutacak diye bişey yokmuş.biz şartlanıyoruz aşılama yaptırdık hemen hamile kalacağız ama malesef öyle olmuyormuş.bende ilk aşılamamda ümitlenmiştim.adet belirtileri başladığı halde yine bi ümitle test yaptırmaya gittim.heyecan,korku hepsi vardı.sonucu aldık ve negatif ağlaya ağlaya eve geldim.evde döktüm içimi bi güzel unuttum gitti.rabbim fazla bekletmesin kimseyi.çok zor bir durum yaşamayan bilemez ama biz birbirimizden çok iyi anlarız..allah hepimizin yardımcısı olsun.dua etmekten ve sabretmekten başka yapacağımız bişey yok..