ilk aşılamamda test günü adet oldum

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve Zara tarafından 23 Nisan 2009 başlatılmıştır.

23 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Zara
  1. Zara

Zara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ilk aşılamamda test günü adet oldum çok kötü bi duyguydu testi yaptırdım adet oldugumu hissetim ama tuvalete girip bakmak istemedim mecburumda girmeye neyse girdim baktımm ve çok kötü oldum napacagımı şaşırdım evde olsam bagıra bagıra aglıcam tuvaletten çıktım eşim aradı naptım diye doluyum batlama noktasındayım konuşamıyorum anlamış ablamı aradı ablam geldi yanıma ablamı görünce başladım aglamaya tutamadım artık kendimi ablama gidelim dedim sonucu almak istemiyorum dedim belli dedim ablam illa alalım dedi aldık degişen bişey olmadı yani ama arkadaşlar varya aglıyorum ama içimdede bi umut var yani neyse yola çıktık ablamdan ayrılmış geliyorum hiç haberim yok ondan önce geldim eve
    eve gelincede artık kimse tutamadı beni agladım agladım agladım keşke gitmeseydim hastaneyede vede olsaydım dedim ama çok geçti artık eşimin sayesinde kendime geldim o gün çok kötü bi durum arkadaşlar yaaa şimdi 2. aşılamayı olmayı düşünüyorum yine aynı sonuçla karşılaşırım diye korkuyorum herkesin tutacak diyede bişey yok ama bu bebek konusunda çok hassasım çok istiyorum napalım RABBİME yalvarmaktan başka elimden bişey gelmez herşeyin hayırlısı .....

2. 23 Nisan 2009
  3. manolyaa

manolyaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım takma kafaya bidakii aya inşallah hamişş haberlerini alalım.test günün kaçıncı gün demişti sana dok.adetin erkenmi geldii tam günümü.

4. 23 Nisan 2009
  5. Zara

Zara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslında adet günü 1 hafta erken oldum doktoru aradım normal dedi testide 12. gün yaptırdım iyi dileklerin içinde teşşekkürler canım inşallah hepimiz bir gün burda hamileyiz diye bagırırızzzz hayırlısı .....

6. 23 Nisan 2009
  7. himhim

himhim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bende 12.gün adet oldum test yaptırma hevesini bile tadamadım seni çok iyi anlıyorum...çok az geldiği için önce yerleşme kanamasıdır diye kendini teselli etmeye çalıştım ama normaldeki adetimden bile uzun sürdü hayırlısı artık....inşallah birgün bizimde olur sewgilerr...

8. 23 Nisan 2009
  9. Zara

Zara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah canım bizi bizden başkası anlayamaz zaten bide şey var şu dışardan soran insanlar yokmu olcagı varsada bunlar yüzünden psikolojik sıkıntı yüzünden olmucak yani sinir oluyorum bişey varmı hamilemisin yok diyorum hala aynı sorular sıkıldım artık bide sen tembel çıktın demezlermi ayyyy takmıcam diyorum ama sinirimden de aglıyorumgeçen ablamlara gittim eniştemin yengesi geldi bişey varmı dedi bende yok dedim niye kız tembelmisin ne dedi bende hayırlısı dedim ablam kadına bi kızdı öle sorular sorulmaz düzgün konuş dedi kadın hala demezmi olsun olsun niye yok ayyyyyyyyyyyyyy bu sefer sinirimden güldüm yani işye bu gibi durumlar insanı bi güldürüp bi aglata biliyo psikolojimiz tamamen alt üst olmuş durumda neyse RABBıM den hayırlısı bir hepimiz bebişlerimize kavuşuruz ....

10. 23 Nisan 2009
  11. himhim

himhim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah canım amin bak bide aşılamanın faydası varmış tutmasa bile bi sonraki ay kanalların açılmasını sağlıyormuş çalışmalara devam bu ayda pes etmek yok benim arkadaşlarım hep hamile benden sonra ewlenenler 2. 3. yapacaklar :KK43: nasip moral bozmayalım inşallah olacak.....

12. 24 Nisan 2009
  13. Zara

Zara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah canım

14. 24 Nisan 2009
  15. renginn

renginn renginn Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende çok hassasım 8 yıldır bekliyorum üzülme bizimde bir zamanımız var demekki
    ilk tedavime başladım bakalım hayırlısı aşılamayla başladık mayısda inşallah çok heyecanlıyım aşılamadan sonra 3 gün yatın ve ağır iş yapmayın diyorlar bu tür birşeyler yaptınmı? neden ilkkinde tutmadı?:uhm:

16. 25 Nisan 2009
  17. nurdannurdan

nurdannurdan meleğim geldiii Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok üzüldm ben de aynı durumdayım hatta test tarihmden 6 gün önce adet oldm

18. 25 Nisan 2009
  19. Zara

Zara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    renginncim bende yattım ama olmadı dikkatte ettim demekki kısmet degilmiş bakalım bidaha denicez hayırlısı RABBıM hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin .....