ilk aşılamamı oldum dinlenmeliyim ama kayınvalidem temizlik hastası

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve peppecura tarafından 22 Şubat 2009 başlatılmıştır.

22 Şubat 2009
    Konu Sahibi : peppecura
  1. peppecura

peppecura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bu insanlar bazen çok anlayışsız oluyolar bugün aşılamanın 5.günü ama bi tek ilk ikigün biraz yattım biraz evde dolandım bugün pazar biz altlı üst oturuyoruz kayınvalidemin annesi geldi memleketten gezmeye 1 hafta kalır burda bide misafir gelmişti pazar pazar sinir oldum öyle fazla dolanmadım ama kayınvalidenin tavrına sinir oldum sanki benden çok iş bekler gibi hali var soğuk davranışı beni sinir etti misafirler gitti biraz daha oturdum annesinin hatrına yarımsaat önce indim evime ben inim biraz dinlenim dedim yalan yok kasıklarıma çok kramplar giriyo ayaklarım ısınmıyo bide sobalı ev kadın oturmuyo yerinde oturmaktan daha çok mutfağa git gel evi topla vs.soğuk zaten bende o gezerken oturamıyom sinir oldum ya hiç anlayış yok bide soğuk oluşu canımsıkıldı evimde daha çok huzurluyum ...sizce haksızmıyım arkadaşlar nolur bişi söyleyin şimdiden teşekkürler:çok üzgünüm:

2. 22 Şubat 2009
  3. gzd82

gzd82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bence dikkat et kendine biliyorsun ne emekler harcııyoruz bebişler için benim de aşılamamın 6. günü yarın işe gideceğim ve çok tedirginim

4. 23 Şubat 2009
  5. syh_inci

syh_inci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    canım seni en iyi ben anlarım aynen senin gibiyim alt üst oturuyorum evim sobalı ama benim kayınvalidem biraz daha iyi yani pek kaynanalık yapmaz ama yinede gıcık tarafı oluyo tabiki benim aşılama ile hamile kaldığımdan haberi yok adet için gidip geldiğimi sanıyordu. ben o kadar stresliydim ki komşunun kızının düğünü vardı aşılamadan sonra rahat hareket edebilirmiyim dedim doktoruma oynayabilirmiyim dedim oda günün geçene kadar hiçbirşeyin zararı olmaz dedi aşılamayı oldum ve 1 hafta sonra nasıl olsa olmayacak diye bütün stresimi atmak için resmen tepindim akşama kadar oturmadım oynadım inan yabancı müzikle falan ve test için hastaneye giderken bazayı kaldırdım çantamı almak için... ve tahlilim beni çok şaşırttı ve pozitifti . tabiki allahın lutfu ama yinede dikkat et ama günün geçene kadar bişi olmazmış bana olmadı yani sengözlerimebaksanab kaynanayı fazla takarsan kendine edersin... ben üst katta yapamadım doğrusu ve evime indim şimdi ben evimde pişiriyorum oturuyorum onlar inip yemeklerini yeyip çıkıyorlar yukarı. allah yardımcımız olsun hiç bir işi kendi isteğimize göre yapamıyoruz her adımda psikolojik baskı. ama bana eşim çok destek oluyor. yani iki tarafıda kırmıyor dengeyi sağlıyor o yuzden güzel geçiniyoruz. ama allah bizim gibi olanlara bir an önce kendi düzenimizi kurmayı nasip etsin:Saruboceq: yoksa insanın kendine has bir hayatı olmuyor. ben evleneli 4 sene bitcek daha yeni yeni komşuya falan gidebiliyorum. hamile kalırsan doktoruna durumunu bildir işi yasaklıyor zaten doktor. ilişkiyi bile yasaklamıştı doktorum bize kıymetli bebek olduğu için 40ım çıkana kadar 10 ay hiç ilişki yaşamadık... psikolojini bozma ve fazla takma seni çok iyi anlıyorum ben kulak ardıı et bazı şeyleri allah yardımcın olsun.:teselli:a.s.a.s.

6. 10 Haziran 2009
  7. hayalkaan

hayalkaan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    allah sabır versın guelım..bende aynı sorundan muzdarıbım.ustelık benım kocam temızlık hastası .benı delırtıyor.bu yuzden 40ım cıkmadan aramız bozuldu.kucagımda emebn 1aylık bebeyle bendenn iş beklıyor ayrıca 3 düşük sonrası yasayan tek bebegım bu.anlayısssız kendını dusunen ve dısarıya ıyı gorunmeye calısan kişilikler bunlar.ben ciddi sekılde tavır aldım.sonumuz hayra alamet deıl..bosanalım bıle dedım yani.o derecede bırbırımıze gırdık.40lı lohusa cam temızleyıp ütüsünü yapacak heryer yag dok yala olacak.artı seksuel ilişkilere devam edilecek o agrı sızı ve sezeryan sonrası nasıl olacaksa..1aylık bebeyle sıvas gıbı soguk yerde pıknıge gıdecegım vs vs..anlayıssızlık sorumsuzluk diz boyu..egıtımsız ınsanla ugrasmak zor cok zor.kolay gelsın.ama ezdırme kendını derım yoksa ttepeye cıkıverıyorlar sen alttan alıp uyumlu olalım dedıkce.senın dısında kımse sana ve bebege de yardımcı olmuyor gercekten.cunku herkez noral hayata donmenı beklıyor dogum sonrası 1 hafta sonra felan..anlayamadım bu ınsanları ben vede anlamak ıstemıyorum...kınayan kınasın işime de gelmıyor.premature bebegım orda meme dıe aglarken kalkıp ütü yapmak..gıtsın kendı yappsın yada kot gıysın..yanlış mıyım ?