ilk aşılamamı yaptırdım

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve nerminden tarafından 9 Ekim 2009 başlatılmıştır.

9 Ekim 2009
    Konu Sahibi : nerminden
  1. nerminden

nerminden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.2 senelik evliyim ve hiç korunmadık.bende tüpler temiz ve herhandi bir sorun yok.eşim ise 2008 ekimde varikosel ameliyatı oldu sperm sayısı 30 milyon.3 kere klomen ve oviterolle kullandım sonuç alamadık bu ay ise 1 ekimde aşılama oldum sonucu sabırsızlıkla bekliyorum.2 solda 1 sağda toplam 3 gelişmiş yumurtam var dı acaba aşılamam tutmuşmudur.desteğe ihtiyacım var içim içimi yiyor.

Son düzenleme: 17 Ekim 2009
  2. 9 Ekim 2009
  3. f3x

f3x Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayırlı olsun inşallah tutunur bebeğin. benimde bugünlerde 2. aşılamam olacak puregon iğne yapıyorum. dün 15 mm di yumurtanın birisi diğerleride 13 12 12,5 ve 9 8 benim bu sefer çok yumurta gelişti hayırlısı bakalım. yarın sabah yine doktora gidecem. senin iğneylemi oldu yoksa klomen falan mıı??

4. 10 Ekim 2009
  5. iklim

iklim iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    198
    hayırlı olsun inşallah tutunmuştur bebeğin güzel haberlerini bekliycem cnm

6. 10 Ekim 2009
  7. nerminden

nerminden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürle arkadaşlar evde misafir var cevap geç oldu kusura bakmayın.iklimtuana arkadaşım ne rahatlattın içimi inşallah tutunmuştur bebbeğim annnesine.f3x canım bu aşılama yöntemi.3 ay klomen ardından oviterolle iğne denedim tutmadı.bu ay ise aşılama yaptırdım şansımızı % 5 artırır dedi doktor.önce gene klomen kullandım reglimin 12. günü oviterolle çatlatma iğnesini vuruldum.36 saat sonra eşimden alınan spermler yıkanıp bize verildi.onu doktor bana bi şırınga gibi bi şeyle rahmin en yakın yerine bıraktı. bebişler daha iyi ilerlesin diye biraz daha ilerde bırakıldılar.hayırlısı olsun artık.allah hepimizin dualarını kabul etsin.en yakın zamanda da leyleklerimizi gönderisn.ikinizide çok teşekkür ederim tekrar bu aralar insanın iyi sözler duymaya ihtiyacı oluyor.

8. 11 Ekim 2009
  9. nevbaharmina

nevbaharmina acimak yok rocky..... Pro Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    153
    umarım allah gönlüne göre verir ama benim aşılama konusunda biraz şüpelerim var çünkü şans hem az hemde maddi olarak baya külfetli oluyor......o yüzden benim çok bir içimde güven kalmadı umarım allah gönlüne göre verir...helede sperm konusunda eğer bi problem varsa gercekten şans yok denecek kadar az....Çok üzgünüm çoook

10. 11 Ekim 2009
  11. nerminden

nerminden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    saol fatmaozkan arkadaşım bakalım artık hayırlısı benimde annem hemşire emeklisi eşimin spermleri normal en son tahlilde 38 milyon çıktı varikosel ameliyatı iyi geçti.maliyet olarakta çok yüksek değildi 210 milyon tuttu ama ya tutarsa di mi.dualrınız eksik etmeyin.

12. 12 Ekim 2009
  13. nevbaharmina

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    153
    allah gönlüne göre verir inşallah ama benim o kadar kalmadı içimde bıraktım sadece incir kürü ve keci boynuzu kürü yapıyorum.......

14. 13 Ekim 2009
  15. nerminden

nerminden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    saol fatma herşeyin hayırlısı artık bekleyip göreceğim sonucu incir kürünü yapmadım ama keçiboynuzu kürünü eşim 1 hafta aralıksız içti sonra bıktı bıraktı bize bi yarar sağlamadı gibi geldi ama herkeze göre değişir.inanmak gerek belki yaptığımız şeylere 5 günüm kaldı reglime hadi hayırlısı:uhm:

16. 14 Ekim 2009
  17. nevbaharmina

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    153
    tatlım öyle hemen bi faydasdını göremezsinki en az 3 aylık bi dönem bu....

18. 14 Ekim 2009
  19. nerminden

nerminden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim eşim sıkıldı kürü 15 gün devamlı akşamları 1 su bardağı içmesi gerikiyordu bize kürü öyle söylediler ama benim eşim 1 hafta yaptı sonra sıkıldı.ama 3 aylığı bilmiyorum.hayırlısı allah hepimizin dileklerini kabul etsin:Saruboceq: