Ilk Aşk...

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve SabrinNisa tarafından 13 Nisan 2007 başlatılmıştır.

13 Nisan 2007
    Konu Sahibi : SabrinNisa
  1. SabrinNisa

SabrinNisa Kızlar ben tekrar döndüm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :sm_confused: ilk aşk. hangimizin duyguları arasında ilk aşkı olmadı ki. hangimiz o heyacanı yaşadığımızda anlayabildikki bunun aşk olduğunu...
    evet ilk aşk. herşeyin ilkinin özel olduğu gibi ilk aşkın da yeri özeldir hem de özellerin en özelinde.
    hadi ilk aşkınızı anlatın. şu an nerde olduğunu bilmediğiniz ilk aşkınızı. ya da şuan beraber bu ekran karşısında şu yazıyı birlikte okuduğunuz ilk aşkınızı...

2. 13 Nisan 2007
  3. epruh

epruh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    3 ay önce ayrıldım ilk aşkımdan.ben içimden hala ona aşkım diyorum.... yüzüne söyleyemıyorum ama onu çok çoooooook herşeyden çok seviyorum:KK43:

4. 13 Nisan 2007
  5. EU1

EU1 Guest

hep dua ettim ilk aşık olacağım insanla evleneyim diye.21 yaşında ilk aşkımla tanıştım . 4 yıl flört döneminden sonra evlendim. dualarım kabül oldu. allah herkese nasip etsin

6. 13 Nisan 2007
  7. SabrinNisa

SabrinNisa Kızlar ben tekrar döndüm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    epruh üzülme canım ya seni seviyorsa geri dönecektir. ilk aşk olduğuna eminsen geri döneceğine inanıyorum. çünkü ilk aşk başka bişey ya. hani bi söz vardır ya gitmek istediğinde bırak gitsin geri dönerse senindir; sönmiyorsa o zaten hiç senin olmamıştır diye. klasik olsada çok şey ifade ediyor. sen de seviyorsan bekle diyorum sana. ama aradaki olayları da bilmediğim için geri döner diyorum yoksa çok önemli bi sebep varsa dönmeyebilir tabiki.
    zergül senin adına çok sevindim. keşke herkes seninkadar şanslı olsa ama olmuyor işte. ALLAH bir ömür boyu mutluluk nasip etsin ama benim asıl sormak istediğim nasıl tanıştınız, neler yaşadınız fazla özelinize girmemek kaydıyla tabiki.
    böyle şeyleri dinlemek çok hoşuma gidiyor. aşkın varlığını bile hissetmek ruhuma mutluluk veriyor. inşallah tüm sevenler kavuşurlar. ben de dahil olmak üzere...

8. 13 Nisan 2007
  9. EU1

EU1 Guest

sağol canım ya. herkese nasip olu inşallah. tesadüf diyorum ama o günü düşündüğümde tesadüfleri ikimizde yarattık heralde. kader alınyazısı tesadüf şans herşey diyebilirim

10. 13 Nisan 2007
  11. character

character Guest

ilk aşkım geçmişte kaldı..bence son aşk daha önemli..çok seviyorum onu:asigim:
    ilk aşkı ve son aşkı aynı kişi olanlar da çok şanslı tabi..Allah ayırmasın..

12. 16 Nisan 2007
  13. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.546
    Ödül Puanları:
    363
    İlk aşkım mı?

O kadar uzun sürdü ki... Ona çocukluğumu,gençliğimi,heyecanımı,ömrümü verdim ama olmadı birbirimize yar olamadık!!! Beni hikayem çok acı! Beraberliğimiz 8 sene sürdü onu hayatımdan çıkarmak 5 senemi aldı Onun yüzünden yıllarca hiç kimseyle konuşmadım,gülmedim,uyumadım,tedavi gördüm,abuk sabuk adamları hayatıma soktum,çıkardım... Ne yaptığımı bilmez halde yaşıyordum tabiii buna nefes almak denirse...

O kadar uzun ki anlatsam sayfalar yetmez inanın...

Allahıma şükürler olsun ki artık onu anmak bana acı vermiyor...

En iyi öğrendiğim şey; hayatta hiç kimseye güvenilmemesidir!

14. 17 Nisan 2007
  15. flatronx

flatronx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya ben aşık oldum

16. 18 Nisan 2007
  17. elida

elida Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sabrinnisacım benim ilk aşkım bitanecik canım kocacım ikinci küçük aşkımda bitanecik canım oğlum oğlumu ve kocamı çok seviyorum onlar benim ilk ve son aşklarım tabi bide kızım olursa ki inşaallah olur oda sonuncu ve engüzel aşkım olur bi kızım olursa yaşadı valla senin sorunla ne alakaysa artık:dance:
    ama napıyım konu aşktan açılınca aklıma ilk kocam geliyor herkes duysun o benim bitaneciiiiiiiiiiiiik aşkııııııııııııııım tabi oğlumda var bide kızım olsa dermişim ben tekrardan başlamayayım hadi öpüyorum canım

18. 20 Nisan 2007
  19. alagul84

alagul84 Guest

Bende ilk aşkımla 5 yıl önce tanışmıştım.8 aylık bi ilişkiden sonra ilişkimiz daha ve 3,5 yıl onu sadece 2-3 kez görerek geçirdim.Onu unutmak için başka sewgililerimde oldu tabiiAMA UNUTAMAMIŞTIM .Allahıma hep dua ettim ne olur beni ertesi gün terketse bile onun olayım kalbim ona ait bedenime de başkası dokunmasın diye...Bu yaz ünüversiteyi o bitirip ist a döndüğünde benim 2 yıllık bi ilişkim vardı ve erkek arkadaşım benimle ewlenmek istiyodu.Ben ilk aşkımla tekrar buluştuğumda ve elimi tuttuğunda asla başkasıyla olamayacağımı anladım.Şu an ilk aşkımlayım ona döneli 1 yılımız bitecek inş. haziranda...Allah ımdan tek istediğim ilkim oydu sonumda o olsun...Onu çok sewiyorummmm...