ilk aşkını özleyen varmı.....

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve zerrinn tarafından 20 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : zerrinn
  1. zerrinn

zerrinn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    senağlama

--------------------------------------------------------------------------------

ilk aşkını özleyenler özledikleri zaman içine hüzün çökenler buraya ya çok özlüyorum onu ellerini ğözlerini tenini özlüyorum. yıllar o kadar acı ki bazen sevdiğin hayatını verebiliceğin kişinin yüzünü hatırlamaya çalısıyorsun saçlarını gözlerini yaşadıklarını beynini yoruyorsun hatırlayabildiğin bir kaç özelliği oluyor nedense ben ellerinin yumusaklığını unutamıyorum gözlerin parlamasını gülüşünü saçlarımı oksamasını ama bazen düşünüyorum insan sevdiği kişiyi nasıl unutabilir acaba yalan sevgimiydi yaşananlar o da beni benim kadar düşünüyormu diye bile düşündüğüm oluyor mutlumu karısını seviyormu işte o zaman düşünmemeye çalısıyorum sizde özlüyormusunuz........

2. 20 Mayıs 2007
  3. utopia

utopia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    valla ben hiç özlemedim sümüklünün tekiydi :Roflol:

4. 20 Mayıs 2007
  5. shadow69

shadow69 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :Roflol::Roflol::Roflol::Roflol::Roflol:

6. 20 Mayıs 2007
  7. pusu

pusu Guest

benim için şimdi beraber olduğum erkek herşeye değer... ve ilk miş öncekiymiş... hiiiiççç aklım da değil.. onadn öncekiler hataymış.. ilk erkek arkadaşım o olmadığı için o kadar pişmanım ki..

8. 21 Mayıs 2007
  9. white angel

white angel Guest

valla özlemiyorum desem yalan olur acıyı ve en güzel duyguları tattırdı bana teşekkür ediyorum ona beni ne kadar üzdüysede .....:çiçek: :asigim:

10. 21 Mayıs 2007
  11. nevbahar

nevbahar Herkes Olmuş Sahtekar Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    hiç özlemiyorum zaten pekte hatırlamıyorum yaz aşkıydı benimki esti geçti:)

12. 21 Mayıs 2007
  13. mesure

mesure Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Bir zamanlar özlerdim sonra gerçek aşkı buldum ve onun çocukluktan ibaret birşey olduğunu anladım.

14. 21 Mayıs 2007
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.571
    Ödül Puanları:
    363
    Yıllarca onu çok ama çok özledim.. Hem bizim aşkımız öyle çocukluk aşkı da değildi çocuklukta başlamış,ergenlikte devam etmiş,genç kızlığımda da sona ermişti... "Ona hayallerimi,gençliğimi,ömrümü verdim" diye ağladım yıllarca...

Hayatıma o kadar adam girdi hep onun nefesini özledim. Unutamadım onu.. Gecelerce ağladım,tedaviler oldum,iyileşemedim...

Taa ki problemli,serseri bir adamla tanışana kadar!!! Onun sorunlarını çözmeye çalışırken kendi dertlerimi unuttum ve o adam beni o kadar çok sevdi ki kendimi de sevdim hayatı da..! Ve o problemli,serseri adam benim kocam oldu!!! İyi ki de kocam olmuş!!! Şimdi geriye bakınca ilk aşkımı özlemiyorum artık yepyeni bir Lale var bu dünyada..!!!!

:içelim::içelim::içelim:

16. 21 Mayıs 2007
  17. iyivakit

iyivakit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ilk aşkımla evliyim.Ama hala ara araonu çok özlüyorummm.:KK43:( işleri çok yoğun çünkiii

18. 21 Mayıs 2007
  19. EU1

EU1 Guest

ilk aşkımı tabiki çok özledim.. onunla 6 sene geçirdim. 1 sene nişanlı kaldım. düğünüme 15 gün kala aileler yüzünden ayrıldım. ona hiç kızamadım. Nezaman başı sıkışsa arayacağı ilk insan benim. ama o artık evli ve de çok tatlı bir kız var. o çok mutlu olsun hiç üzülmesin. yüzü hep gülsün...Çok üzgünüm çoook