ilk bebeğimdi ama fazla kalmadı benimle

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve cute_blonde tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

23 Şubat 2010
    Konu Sahibi : cute_blonde
  1. cute_blonde

cute_blonde AlperenEymen Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb arkadaşlar ben 21 yasındayım ve 1.5 yılllık evliyim bu ayın başında hamile olduğumu öğrendim ve ayın 2.sinde doktora gittim 5 haftalık hamileydim ve bebeğim 5.4 mm ydi iki gün sonra kanamam başladı doktora gittim ve doktorum bebeğin hiç gelişmediğini ve düşük yapacağımı söyledi ve şubatın 7sinde düşürdüm 8inde kanamam başladı 7-8 gün sürdü bu sabah kalktığımda siyah renkte ve az miktarda kanamam oldu sizce neden olabilir

2. 23 Şubat 2010
  3. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım düşük yaptığında kanaman kesilir ve tekrar başlar tam bitti dersin tekrar başlar ben çıldırmıştım 15 gün kafdar sürdü tam bitiyor tekrar başlıyor dalga geçer gibi. bir süre daha içinde pis kan gelir.

4. 23 Şubat 2010
  5. canan3535

canan3535 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok geçmiş olsun

6. 23 Şubat 2010
  7. cute_blonde

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saolun arkadaşlar bir haftadır hiçbirşey yoktu korktum bu sabah :çok üzgünüm:

8. 23 Şubat 2010
  9. ierror

ierror Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım seni çok iyi anlıyorum bende 4 senelik evliyim ilk 1.5 senelik evliyken yaşadım aynısını ahhh o kanamanın başlangıcı yokmuuu yavaş yavaş yavrumun benden koptuğunu bilmek deli ediyor insanı inanmak istemiyosun ben kendiliğinden düşük yaptım evde ama dr a gittiğimizde hala benimledir umudu taşıyodum bi ihtimal yavrum benle diyodum taki dr um tamamen rahim temizlenmiş diyene kadar çok şanslısın kürtaja gerek kalmadı dedi ama bilemedi benim içimdeki yitirmişlik duygusunu ve bana önümüzdeki ay tekrar hamişliği düşünebilirsin dedi ama nerde ben üzüntümden aylarca ağlamaktan helak oldum ama 8 ay sonra yeni bebişimi istedim rabbim nasip etti şimdi 7 aylık cemrem kollarımda

sana tatlım çok geçmiş olsun seni anlıyorum ama inan yeniden hamiş olunca bu hafızandan silinmicek ama anı olarak kalıcak rabbim sana hayırlı gebelik nasip eylesin rabbim sevdiği kullarını acıyla sınarmışki bana asi gelicekmi gelmicekmi diye hakkında hayırlısı neyse o olsun beni anılarıma götürdün

10. 23 Şubat 2010
  11. ierror

ierror Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    vede bende sebin gibi 5 haftalık düşük yaptım

12. 23 Şubat 2010
  13. cute_blonde

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    allah bağışlasın cnm allah analı babalı büyütsün ben senin kadar yıpranmadım ben hala istiyorum ara vermeyi düşünmüyorum biliyorum ki onu kucağıma alınca herşeyi unutacağım ve gerçekten şanslı görüyorum kendimi kürtaja gerek kalmadan düşürdüğüm için ben hamileliğimin ilk günlerinde kızamıkçık geçirmişim ama farkında değilim grip sandım antibiyotik falan içtim yine de allaha çok şükür düşük yapmış da olsam hamile kalabildim ya hiç olmayacak diye korkudan dr gitmiyordum allah herkese hayırlı evlat nasip etsin inş.

14. 23 Şubat 2010
  15. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ierror bende seninle aynı düşünceleri yaşadım. bebeğimin düştüünübiliyodum ama ısrarla içimden bi ses hala senle diyodu elimde değildi o düşünce aklımdan çıkmıyodu. allahım kimseye yaşatmasın bidaha

16. 23 Şubat 2010
  17. cute_blonde

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet insan kabullenemiyor bir türlü

18. 23 Şubat 2010
  19. haskar8

haskar8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    geçmiş olsun cute_blonde bende kaybettim bebeğimi gayet sağlıklı giden gebeliğim vardı ama bebeğim gelişmedi malesef.umarım en kısa zamanda herkes meleğine kavuşur.