Ilk birleşme oldu ama gerisi gelmiyoo(vajinismus)

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve *Maviş* tarafından 23 Mart 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Mart 2009
    Konu Sahibi : *Maviş*
  1. *Maviş*

*Maviş* Guest

ilk birleşmeyi yaşadık kızlık zarım bozuldu.ama daha sonra ilişkiye giremedik kullanmadığım iliç kalmadı ve gitmediğm dr.bana yardımcı olunnnnnn......:1no2:

2. 23 Mart 2009
  3. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    sen zor olanı atlaşmışsın.bundan sonrası ise daha kolay..zor olanı başardıysan gerisini hayli hayli başarırısın..ilk birkaç ilişkide daha biraz acı çekersin ama zamanla alışırsın..kayganlaştırıcı jel kullan..birde birden ilişkiye girmek yerine yavaş yavaş ilişkiye girmeyi deneyin

4. 23 Mart 2009
  5. erva15

erva15 Guest

maviş canım nesrin111 haklı bırden ilişkiye gırmeyın ön hazırlık çok onemli ben 1.5 yıllık evliyim ilk başta bıraz korkmuştum ama ön sevişmeyi uzun tutmak çok onemlı ve kendını kasmamak rahat bırakmak guzel olumlu şeyler duşunup beynını hazırlamak çok onemlı sen ıstedığın zaman ilşkiye gırın eşin istediği zaman değil bu ilk zamanlar için ideal bı çözum yolu olabılır sen istersen oncelikle hersey daha guzel olur tabı hersey karsılıklıdır eşin de mutlaka isteyecektır ten uyumu kokunuz bunlar cok onemlı sevmek çok onemlı onun tenının kokusu nefesı senı rahatsız etmıyorsa bence aşarsınız bu problemı ama bunlar snı olmusuz yonde etkılerse durum bıraz daha farklı

6. 23 Mart 2009
  7. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    çooookkk uzun sevısın derım ben ozaman baya gevsıyeceksın ve cok rahat olucak kolay gelsınyerimseniben

8. 24 Mart 2009
  9. *Maviş*

*Maviş* Guest

cnm eşimi çok seviyorum kokusu beni rahatlatıyo bile ama iş ilişkiye girmeye gelince ne oluyo bilemiyorum ama resmen kitlenip kalıyorum 1-2 cm penis giriyo ama gerisi gelmiyor.sanki tıkalı gibi.olmuyoya çıldırcam bi problemimde yokmuş ama ne bu yaaaa bıktım vallaa.......

10. 24 Mart 2009
  11. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    mavişcim yapman gereken kendini kasmamak rahat bırak kendini hersey daha kolay olur
    ilk gece eşin zorladımı peki
    korkun ondan da olabilir

12. 24 Mart 2009
  13. *Maviş*

*Maviş* Guest

yok cnm hayır zaten biz 2 yıl sonra yapabildik.o zorlamadı ve beni bu zamana kadar bekledi.bendeki sorunda kendimi kasmıyorum tmm diorum.ama yine o noktaya gelince kasıyorum sanırım işte bunu nasıl yencem yaa anlayamıyorum artık.çok sıkıldım böyle yaşamaktan.önerebilcen bi krem varmı kayganlaştırıcı emla ve anestol dışında??????

14. 24 Mart 2009
  15. busem68

busem68 çok şükür Allah'ım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    nasıl yani evlendikten 2 yıl sonramı* baya geç olmuş bizimde 3 ay sürdü ben çok korkuyodum benim ablalarımın kızlık zarı çiftti ve hastanelik oldular 2 gün yattılar bende aynısı olucam diye çok korktum ve hep geri çektim kendimi ilişkiye girecekken ama siz baya uzun beklemişsiniz Allah a şükür öle bi sorunum olmadı kendini sıkma gene olmayacak diye başlama ilişkiye rahat ol canım herşey yoluna girer.

16. 24 Mart 2009
  17. *Maviş*

*Maviş* Guest

ya artık bebek istiyorum dün gece yine rüyamda bebeğimin oldunu gördüm.anne olmayı çok istiyorum artık...ama hala normal bi ilişki yaşayamadımki bebek olsun dimi..

18. 25 Mart 2009
  19. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    maviş cim egzersizler vardı vajinusmus için
    onları yaptın mı hiç

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.