İlk buluşmada nelere dikkat edilmeli? Yardım

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve aylin90 tarafından 25 Mart 2009 başlatılmıştır.

25 Mart 2009
    Konu Sahibi : aylin90
  1. aylin90

aylin90 facebook/AyLinFotografie Üye

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    163
    ArkadasLar, kiz arkadasimin hoslandigi biri var, o cocukla bulusacaklar.
    Bende bunu duyunca aklima bu soru geldi. Ilk bulusmada bir erkekde veya kendimizde nelere dikkat etmeliyiz?
    Mesela:
    1. Erkegin hangi hareketleri olumlu karsilanir? Hangileri Olumsuz karsilanir?
    2. Hangi hareketi O'da hoslaniyor demek?
    3. Arkadasim neye dikkat etmeli, (kendince ol diyeceksiniz ama mutlaka dikkat etmesi seyler vardir)
    4. Ilk bulusma icin hangi ortam secilmeli?
    5. Ne giyilmeli? (makyaj giyim...vs)
    6. Bulusulan yerde erkek maddi olarak herseyi karsilamak zorundami? Arkadasim yok ben öderim demelimi? Adam gibi Adam nasil olur ilk bulusmada sizce?

(bunlarin ikisi cok iyi anlasiyor, sadece daha bulusmadilar, erkegin burcu koc, belki önemlidir diye yazayim dedim) TSKLER simdiden, yardim ederseniz sevinirim.

Son düzenleme: 25 Mart 2009
  2. 25 Mart 2009
  3. firstday

firstday Canlarım ve ben Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Doğal olmalı...Sadece bu...

4. 25 Mart 2009
  5. aylin90

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    163
    ama birsürü soru sordum cevaplasaydiniz :KK43:

dogal olunmali bunu bende biliyorum :)

6. 25 Mart 2009
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Güzelim bunun formülü yok....söyle ol iyi olur...veya adam böyle yaparsa iyi bir adamdir diyemezsin...:nazar:

Hayalindeki erkek tipi gibi gözükür lakin 3-5 ay sonra buda ne ya dersin...:1no2:

Her erkek ilk tanismada en güzel tarafindan gösterir kendini...sadece sunlara sahsi olarak dikkat ederim ilk tanismalarda

Adam gibi adam dedigin laubali hareketler yapmaz...özelini sormaz...sürekli kendini överek can can konusmaz...hesabi bayana ödetmez...ilgili alakali davranir...icki icmez...cayi demli icmez (yok bu olmadi)fisfisfis

Yaw keskem erkek olsaymisim demisengözlerimebaksanab...hepinzi tavlardim alimallahkaydirigubbakcemile

8. 25 Mart 2009
  9. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.679
    Ödül Puanları:
    163
    Bu sorular neden senin aklına geldiki anlamadım. Bırak arkadaşının aklına gelsin. Yazdıklarından anladığım kadarıyla kendi merakını soruyorsun. Senin ilk buluşman olmayacağına göre kafana takma.

10. 25 Mart 2009
  11. haxsxarxix kedi

haxsxarxix kedi pıtırcık şurubu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    1. Erkegin hangi hareketleri olumlu karsilanir? Hangileri Olumsuz karsilanir?
    Erkeğin de kendi gibi olması gerekir bence, sadece ilk buluşmaya özel yapay kibarlıklardan yana değilim.(sandalyeyı cekmek, el opmek vs gıbı) O da arkadasına değer verip kendine çeki düzen vermiş gelirse iyi olur.

2. Hangi hareketi O'da hoslaniyor demek?
    Zaten konuşmadaki elektrikten ve bakışlarından arkadaşın anlar bunu.

3. Arkadasim neye dikkat etmeli, (kendince ol diyeceksiniz ama mutlaka dikkat etmesi seyler vardir)
    Kendine çeki düzen verip gitsin tabiki bakımlı olsun ama , aşırı makyaj düğüne gidilmiş gibi yapılmış bir makyaj yerine yaşını yansıtır masum bir ifade takınılması daha isabetli olur.(eğer arkadaşın da senin gibi 90 doğumluysayerimseniben)

4. Ilk bulusma icin hangi ortam secilmeli?
    gençlerin takıldığı ama fazla gürültünün curcunanın olmadığı bir cafe seçilebilir. maksat ne konustuklarını anlasınlar. Ayrıca fazlaca pahalı bir yer seçilmemeli karşınızdakinin bütçesini zorlamayacak bir yer olsun.

5. Ne giyilmeli? (makyaj giyim...vs)
    yasınıza uygun ve tarzınızı yansıtan seyler olabılır. goruyorum sımdı 17-18 yasındakı kızlar sankı 40 yasındaymıs gıbı saclar boyalı, full makyaj. bence yakısmıyor. tabıkı bakımlı olunacak ama boyalı bebek olmanın da bı manası yok.

6. Bulusulan yerde erkek maddi olarak herseyi karsilamak zorundami? Arkadasim yok ben öderim demelimi? Adam gibi Adam nasil olur ilk bulusmada sizce?
    erkek karsılamak zorunda değil tabıkı ama orf adetlerımız geregı bız bunu erkekten beklerız genelde. arkadasın odemek ıstedıgını soylesın ama arkadası zaten odetmeyecektır. bı sonrakı bulusmalarında da arkadasın oder,odesmıs olurlaryerimseniben karsı tarafa borclu kalmayı sevmem benkaydirigubbakcemile2

bunlar ilk aklıma gelenlerdi, daha bu sorulara envai cesıt cevap verilebilir :KK66:
    yanıtsız kalma istedim.

12. 25 Mart 2009
  13. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bunlar ilk buluşmadan önceki sürece, yaşa, yaşanılan yere herşeye göre değişebilcek şeyler...

çok genel konuşmak gerekirse kimse kimseyi ilk buluşmada tanımaz, zaten ilk buluşmada genelde heyecan ön plandadır, nasıl biri olduğu sonra sonra anlaşılır.

ay ama ben olsam heyecandan ne diyeceğini bilemeyen, hesabı bana ödeten veya aşırı konuşan bir erkekle ikinci defa buluşmazdım kaydirigubbakcemile3

erkek olsam da karşımdaki kızın aşırı süslü, aşırı makyajlı, çok konuşan veya hiç konuşmayan biri olmasını istemezdim. sevimli ve kibar olmasını isterdim...a.s

buluşma için gürültülü ve kalabalık ortamları seçmezdim.

bunlar şimdilik aklıma gelenler...

14. 25 Mart 2009
  15. aylin90

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    163

önerileriniz icin cok tesekkür ederim ellerinize saglik, ama 90 dogumlu oldugumu yazmaniz gerekmezdi, burda kac yasinda oldugumu bilmenizi istemiyorum cünkü yasca cok olgunum, agir basliyim. ve yasimi görenler actigim konularda bana cocuk muamelesi yapsin istemiyorum. ve beni 19 gibide görmenizi istemiyorum! gayet meslegini eline almis calisan, hanimhanimcik olgun bir kizim...

16. 25 Mart 2009
  17. Sinpac

Sinpac Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bence,

İlk buluşmada eski sevgilisini anlatan, cinsellikten bahseden, paradan bahseden erkekten uzak durmalı. Ayrıca ilk buluşma tanışmadır. Elini tutmaya çalışırsa, güzellikle ilgili ağır iltifatlarda bulunursa da kaçmalısın...

İlk buluşmada bence kesinlikle hesap yarı yarıya ödenmeli. Hesabı ödemesine izin vermemeli...

Kalabalık bir yerlerde karşı karşıya oturun, etraftaki hatunları keserse de direk kaçmalısın...

Giyimin dekolte yada mini olmamalı... Sade duran ama kendine doğal olarak en çok yakıştırılan şeyleri giymelisin...

Saçın ve makyajın kesinlikle doğal olmalı... Bir parlatıcı, bir rimel bir kalem yeter... Hafif bir koku sürebilirsin...

İlk buluşmada kesinlikle kendin gibi olmamalısın... Ağır ve ideal bayan ilk buluşmada çok güzel bir izlenim bırakır...

Senden hoşlandığını anlattığın konuyu ağzını açarak dinliyorsa, esprilerine gülüyorsa, seni onaylıyorsa gözlerine derin derin bakıyorsa anlayabilirsin. Yalnız dikkat çapkınlarda aynı şeyi yapar, fark masumiyetidir. Masumiyeti de kızarma ve terleme yada benzeri şeylerle ortaya çıkar..

18. 25 Mart 2009
  19. haxsxarxix kedi

haxsxarxix kedi pıtırcık şurubu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım burda kac yasında oldugumu bılmenızı ıstemıyorum demıssın ama nıckın aylin90 zaten, bastan yanlıs yapmıssın o zaman. ayrıca yasınızdan dolayı sızı kucumsemedım ben,yasınıza uygun gıyınmenızın daha dogru oldugunu soyledım ve sordugunuz sorulara bır abla gıbı cevap verdım. sızı tanımıyorum tabıkıde hanım hanımcık ısını almıs olgun bır kız olabılırsın, ben akılın yasta degıl basta olduguna ınananlardanım. burda senın yaslarında yazan cok aklı basında ınsanlar okuyorum cunku.