ilk çocuğa hamile kalanlar, ikinciyi ne zaman düşünüyorsunuz...

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve shpirt tarafından 16 Haziran 2008 başlatılmıştır.

16 Haziran 2008
    Konu Sahibi : shpirt
  1. shpirt

shpirt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar belki bu konu daha önce temmuz annelerinde açılmıştır, ama ben göremedim...
    neyse belki daha erken ama, ilk çocuğunu bekleyen annelerimiz, ikinci çocuk düşünüyorlar mı, evet ise ne kadar zaman ara ile?
    ikinci veya üçüncü çocukları olanların arasında ise kaç yaş fark var?
    ben kendimden başlayayım...bu benim ilk bebeğim olacak inşallah...aslında ben hep 3 çocuğum olsun istemişimdir, ama eşim iki olsun bari diyor(ona kalsa bir de yeter aslında:) sene farkı açısından karar veremiyorum, yani olursa şayet, hem ilki biraz büyümüş olsun isterim, hem de ikincinin bebeklik ihtiyaçlarını unutmamak isterim(rahatlığa alışmadan yani)...
    her neyse ilginizi çekerse paylaşımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler...kafamçokkarıştı

2. 16 Haziran 2008
  3. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    benim oglan iki yasina girince dedim ikinciye basliyalim artik esim bi yok dedi bir tek yeter yada daha sonra olsun dedi sonra beraber konustuk falan dedi tamam olsun hem yaslari pek uzak olmaz
    hemde beraber buyurler dedik
    oglan uc yasina girdi simdi hayirlisi ile ikinci dogacak ne kaldi sunun surasinda 38 gun sonra rabbim nasip ederse
    bende diyorum ki uc yada iki cocuk yeter ama en iyisi bence de iki bakalim hayirlisi simdilik bu kadar yeter

4. 16 Haziran 2008
  5. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    valla düşünmüyorum kısmet süpriz yapıp gelirse 2. bebege kabulum...

6. 16 Haziran 2008
  7. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    wallahi ben 2 yada 3 snee sonra yapmayı düşünüyorum allah nasip ederse tabikii yaş farkı fazla olmasın istiyorum beraberce büyürler ikiside bir yaştan sonra zor oluomuş öle duydum hep ama herşeyin hayırlısı tabikide önce 1.ciyi doğurayımda:)))

8. 16 Haziran 2008
  9. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    böyle bişeyi hiç düşünmedimmm
    ama olursa 2. çocuk uzun bi zaman sonra belkiiiyerimseniben

10. 16 Haziran 2008
  11. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    oğlum 1,5 yaşında
    kasımda düşünüyorum kısmetse
    aralarını çok açmak istemem
    2 si bir büyüsün bir daha da çocuk defterini kapatacam allahın izniyle

12. 16 Haziran 2008
  13. nurcanogretmen

nurcanogretmen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    tam benlik konu dermişim:)) benim ilk bebeğimle ikincisinin arası 2 yaş 9 ay ..ikinciyle üçüncünün arası tam 5 yaş olacak .. bende hep 3 çocuğum olsun istemişimdir.. bi yandan iyi bakabilirim diyen herkese tavsiye ederim.. benimkiler birazda usluydular sanırım ondan arka arkaya oldular.. arkadaş gibi büyüyolar birbirlerini fazlasıyla kolluyolar .. ama anne ve babanın tavırlarıda çok önemli tabii

14. 16 Haziran 2008
  15. EU1

EU1 Guest

ben oğlum 3. yada 4. sınıfa giderken ikinci çocuk olsun istiyorum. hem oğlum okuluna artık adapte olmuş olacak. hemde abi olduğunu çok iyi anlayacak yaşta olacak.en uygun zaman yani benim için 10 sene sonra gibi görünüyo.:dance::dance: o zaman zaten bende 33 yaşında olurum. ayy böyle deyince düşündümde şimdi çokmu yaşlı bi anne olucam o zaman kızlaaaarrrrrr. 33 yaşında yani.:bbo::bbo::bbo::bbo:

16. 16 Haziran 2008
  17. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106

YOKK CANIM 40 YAŞINDA BİLE İLK ÇOCUĞUNU DOĞURAN VAR..
    AMA SEN KENDİNİ YAŞLI HİSSEDERSENN BİLEMİCİİMMMM:roflol::roflol::roflol:

18. 16 Haziran 2008
  19. EU1

EU1 Guest

ayy şekerim dur bakalım 5-6 sene bi geçsinde eğer dersemki bebek için geç olucak. yaş 30 olmadan yapalım bi tane dersek eğer yine başlarız biz kocişimle icraata.:dance::dance::dance::dance: ayyy icraat dedimde utandım bak şimdiiiiiiiiiiiiiii:eek::eek::eek: :eek: