İlk defa boyatacağım endişeliyim :(

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Pesimist5 tarafından 22 Kasım 2009 başlatılmıştır.

22 Kasım 2009
    Konu Sahibi : Pesimist5
  1. Pesimist5

Pesimist5 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar, şimdi saçlarım siyah kaşlarım siyah ve buğday tenliyim.saçımı hiç boyatmadım şimdiye kadar. ama değişiklik istiyorum ve saçıma gölge yaptırmaya karar verdim.kuaför karamel rengi önerdi siz ne dersiniz sizce yaptırmalımıyım karamel rengi ?? yaptırırsam kaşlarım sırıtırmı?????:uhm:

2. 22 Kasım 2009
  3. emdev

emdev Guest

güzel tavsiye vemiş.bence yaptır korkucak birşey yok.madem değişiklik istiyorsun.karamel saça siyah kaş sırıtmaz ama açık karamel yapmasın o zaman tabiki sırıtır.

4. 22 Kasım 2009
  5. mavigece07

mavigece07 Ruh eşini arıyor Üye

Beğenildi:
    112
    Ödül Puanları:
    353
    gölge yaptırma ...bende ilk gölgeyle başladım bu boya işlerine..ilk yapılınca turuncu olmuştu saçım 6-7 yıkamadan sonra açık kumral gibi hoş bir renk olmuştu...karamel güzel bir seçim

6. 23 Kasım 2009
  7. Pesimist5

Pesimist5 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürler arkadaslar biraz olsun rahatladım. ama gölge yaptırmazsam baska ne yaptırabilirm balyaj istemiyorum, hepsini şimdilik boyamakda istemiyorum...nasıl yaptırabilirim ki baska ?CADIARZU

8. 23 Kasım 2009
  9. nimesaybycn

nimesaybycn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    şimdi aklım olsa saçlarıma boya asla sürmezdim.bin türlü dert cekiyorsun ya dip boyasıdır.renkten sıkılmadır,yok kapanmadı rengi yok açılmadı offff bana soracak olursan hiç boyatma.saçların canlılığını yitiriyor beyazların çıkıyor...

10. 25 Kasım 2009
  11. melodjee

melodjee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence saçlarını boyatmadıysan denemeni tavsiye etmem ben de evde kutu boyayla sarı boyamıştım çok yıprandı saçlarım ve 7 aydır hiç boyamıyorum şimdi saçlarım eski sağlığına döndü eğer boyatmak istiyosan da küllü tonları tercih et çünkü karamel tonlar sonradan turuncu oluyo

12. 25 Kasım 2009
  13. beyyine

beyyine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence sadece kırmızı meç filan attır toptan boyatma derim ben hiç cesaret edemedim doğrusu

14. 30 Kasım 2009
  15. liby_10

liby_10 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    benimde saclarım sıyah kaslaım sıyah bugday tenlıyım cıkolata kahve ıstıyorum ama saclarımı açtırmak ıstemıyorum.. ılk defa boyatıcam.. ılk sorum yakısırmı ıkncısı tutarmı :/

16. 30 Kasım 2009
  17. meLody87

meLody87 Guest

çikolata kahve tutarda siyah güzel halbuki bende tam tersi siyah istiyorum ama güzel olmazsa die boyatmıyorum..gözlerim yeşil beyaz tenliim

18. 30 Kasım 2009
  19. liby_10

liby_10 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Güzel dururmuki..ayrıca cıkolata kahve ıcın kuafore gtmelımıyım kendım yapabılrmıyım? aynen dedıın gıbı yesıl gozlu beyaz tenlı bı arkadasım sıyaha boyattı sacını harıka durdu tavsıye ederım sac rengın cok acık degılse..