ilk dişş :)

Konusu 'Mayıs Anneleri' forumundadır ve yaseemin tarafından 24 Ekim 2008 başlatılmıştır.

24 Ekim 2008
    Konu Sahibi : yaseemin
  1. yaseemin

yaseemin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    uzun zamandır mertin bol salyası oluyordu önlğk yetişmiyordu heryerde ıslak önlükler vardı :) dün akşam bi bakım dedim bide ne göreyim altta her iki dişide patlamış:lepi: çok az ama toplu iğne başı kadar baya sevindik oğlumla :) hihoyyytmahmud 8 aylıkken çıkarmıştı.sizin bebişlerde varmı diş çıkaran?hadi sıraya dizilelim bakalım :1hug:

2. 24 Ekim 2008
  3. mercan_dilara

mercan_dilara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Yasemincim hayirli olsun..Ben ilk biz cikaririz diye dusunuyordum cunku kayarnin altlar iyice beyzledi ve kabardi.Son 3 gundurde artik mama sandalyesinin onudeki ouncakalra kafa atip sinirle kemiriyor.Dun tamam yarin cikar herhalde deyip bugday islattim hemen dis bugdayi yaparim diye ama dah bisey yok oturup bi guzel bugdayi tek basima yedim...

4. 24 Ekim 2008
  5. yaseemin

yaseemin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hehehehe ye yee iyi kilo yapar buğday .))

6. 24 Ekim 2008
  7. mercan_dilara

mercan_dilara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    SErpilcim bende belki 10 tane dislik var jel gibi olanindan tutda,buzlu olani ve hatta titresimle masaj yapani ...Ama Kayra mama sandalysinin ya da araba koltugun kemeriyle veya hafif titikli pikesiyle hic bisey bulamazsa ayagini agzina sokup kasiyor...3gundur ciglik atip bi kizyor dislerini nerey surecegini bilemiyor...
    Bizde dis bugdayini cocugun ilkk disini goren yapar,tabi hediyesini de yanina koyar..Asurelik bugdayi gecedensuya koyuyorsun,Sabah guzelce hasliyorsun uzerine hafif bir seker ekip yiyorsun...Annem bazen haslanmis bugdaydan keskek de yapar Ama maksat adet yerini bulsu diye ben sekerleyip yapiyorum .Cikacaksa ciksin su dis bende bosuna yemis olmayayim bunca bugdayi.Turkiyede olsam konu komsuyla tersin minnacik bi tabak duser...Burda tek olunca kendin gor disi,kendin pisir,kendin ye,kendi kendine kutla..sonra aldigin kilolara da otur kendi basina agla senağlamasenağlama

8. 24 Ekim 2008
  9. Yasemincim canım hayırlı olsun :) mayıs bebişlerinin ilk incisi mert bebekde göründü. :teytey: Çok güzel bi,r duygudur eminim.fırat ın da salyası sular gibi ama daha bir belirti yok.

10. 24 Ekim 2008
  11. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı olsun yasemincim.bişey sorcam çok ateşlendi mi?pazartesi oğlum aşı olcak pnömokok ve diş çıkarma evresinde olduğu için aşı da olunca ateşlenir mi diye korkuyorum.eşim de nöbetçi yalnızım.daha önceki aşılar ateş yapmadı ama diş çıkaracağı için değişiklik olur mu acaba.

12. 24 Ekim 2008
  13. Erence

Erence sensiz olamam...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı olsun yasmincim bizimkinin de akşama sabaha çıkıcak galiba annem öyle söyledi:))))) görünüyomuş ben pek anlayamdım ama abisi 10 aylıktı bakalım hayırlısı

14. 24 Ekim 2008
  15. yaseemin

yaseemin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    gökçencim ateş olmadı ama geceleri baya huzursuzdu uykusu azdı.dr mutlaka sor ama sorun olacağını sanmıyorum ben

16. 24 Ekim 2008
  17. yaseemin

yaseemin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bizimkinin pek görünmüyordu yani beyazlık fazla yoktu çok sertte değildi damağı ama delinmiş uçlarından işte :)) ya erken çıkan dişler çabuk çürürü diyolar ama napalım önünede geçemeyiz ya durun çıkmayın diye .))

18. 24 Ekim 2008
  19. neysen

neysen dila şimdide sırada ela Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    çok güzel yaa dilanında beyazlık vardı ele geliyodu ama sonradan kayboldu 2 gün çok huysuzlandı sizcede olurmu öyle kaybolma falan daha kontrolede bayağı var