ilk evlilik yıl dönümünü benim kadar kötü geçiren varmı acaba :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve kardelen_40 tarafından 6 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

6 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : kardelen_40
  1. kardelen_40

kardelen_40 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dün evliliğimizin ilk yılıydı ben eşime hediyemi falan aldım hatta dayanamayıp 3 gün önceden verdim peki dün eşim ne yaptı dersin hiç bişey ya hadi bişey almadın bi tane gül bari alsaydın yada yemeğe çıkarsaydın bu kadarda duyarızlık olmaz ama parası falan olmasa anlarım ama alakasıda yok ya daha ilk yılımız ve ben 5 aylık hamileyimde çok mutsuz oldum çok. ama dün öyle yaparak bana ömrüm boyunca unutamıcam bi gün yaşatmış oldu :KK43::KK43::KK43: :eek:klava::eek:klava:kaydirigubbakcemile

2. 6 Temmuz 2009
  3. chablisss

chablisss Su akar yolunu bulur Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok zor bir durum gerçekten. hamile olduğun için buraya açtın galiba konuyu ama derdim var kısmı daha uygun sanırım...
    peki söyledinmi eşine sonuçta dalgınlık insanlık hali konuştunuzmu

4. 6 Temmuz 2009
  5. eftandise

eftandise MiNikAdaMıNaNNesİ Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Canım ya üzülme erkekler özel günlere bizim kadar önem vermiyorlar bu gayet açık bir durum
    ama en azından onunla konuşup bu davranışının seni ne kadar üzdüğünü senin için önemli olduğunu ona aktarırsan belki biraz düzelir diye düşünüyorum ne dersin ?

6. 6 Temmuz 2009
  7. ali_ye

ali_ye RABBİME ŞÜKÜR Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ay canım erkekler boyle unutuyorlar ama ben 6yılı devırdık 20hazıran yıldonumuzdu bende oda unutuk osıcakda ısguc derdınde bende evdekızıma yok yemek yedı yemedı dagıtı batırdı bırde hamıleyım karnımdakı bebek ıyımı saglıkmı dıye duşunmekten unutuk gıttı bende ona sen hatırlasaydın dıye cıkısdıgımda bana guzel bır masa hazırlasaydın mumlar falan gıyınseydın suslenseydın suprız yapsaydın dıye uste cıktı:eek:klava:amann ne halın varsa gor dedım bende:eek:klava:sadece ılk 2sene hatırladı kutladı okadar :umursamaz:

8. 6 Temmuz 2009
  9. kardelen_40

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslında kocam çok iyi birisi çok seviyorum onu bi tek sorunu var oda böyle düşünceszlikleri daha önce aynı şeyi sevgililer günündede yaşadık anlatıyorum anlatıyorum bi türlü anlamıyo yaa tamam hatalıyım farkındayım diyo özür diliyo başka bi olayda yine aynı bende böyleyim işte diyo bunu duyunca cinnet geçiriyorum resmen. ama ben onun için bişey yaparsam çok mutlu oluyo diyorum bak sen sevindim bazen sende beni sevindir diyorum tama diyo ama niye bi icrat yok bende bu sefer küstüm konuşmuyorum işe gittiğinde mesaj yazdım içimdekileri döktüm.

10. 6 Temmuz 2009
  11. kardelen_40

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    senin 2 sene hatırlamış ya benim daha ilk senem ve dediğim gibi 5 aylık hamileyim bende istiyodum çocuğum olsun diye ama o benden daha çok istiyodu ama bi hareket yok istiyo işte

12. 6 Temmuz 2009
  13. birmelek

birmelek sağlıkla gel bebiş--ezgi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ya ben ne yapayım.. Daha hiç evlilik yıldönümü kutlayamadım. 2 yıllık evliyim ve ikisi de boş geçti. Resmen şok oldum yani. Normalde eşim doğum günümü de, sevgililer gününü de hatırlayıp hediye alaan bir insan ama söz konusu evlilik yıldönümü olunca, hiçbirşey yapmış değil..daha da çözemedim olayı. Ben normalde günler öncesinden dayanamayıp hediyesini veriyorum..sonra olmadı tam gününde de birşeyler vermem gerek diye gidip ufak tefek bişiler daha alıyorum ama eşimde tık yok.Normalde herşeyi yapabilecek durumu da var. ılkinde çok bozulmuştum ama ikincisinde niye diye sormadım bile.

14. 6 Temmuz 2009
  15. Nargile

Nargile Haktan&Beren Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    88
    Hem ilk yıldönümü hemde hamilesin.....Ne dyim Allah mustakını versin ozaman.....

16. 6 Temmuz 2009
  17. Pretty

Pretty Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım yaa kıyamam sana hamişsin ya o yüzden bu kadar üzülmüşsün sanırım tabii daha hassassın...
    ama erkekler malesef özel günleri kutlamak açısından oldukça başarısız... bence yılma her seferinde hatırlat... mutlaka bir gün karşılığını alacaksın...
    benim kocam da çok iyidir mükemmeldir hatta ama sevgili olduğumuz dönemde bile çiçek -sürpriz falan huyları hiç yoktu malesef. evlendikten sonra ben kocama sık sık ben çiçek istiyorum alırsan çok mutlu olucam dedim ama baya uğraştım yanii, sonra bi baktım başlamış benim ki... şimdi arasıra bile alıp geliyor çok şükür :))

18. 6 Temmuz 2009
  19. denizkxixzxixl

denizkxixzxixl o bir bücür cadı Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    benimki de aynı canım. hiç önem vermez öyle özel günmüş falan. doğumgünümde sevgililer gününde bana git kendine istediğin bişey al dedi.sanki ben hediye bekliyorum ondan.bizim gibi özel günleri yok onların. eee geçen sene bugün evlendik işte ne var bunda diyor. boşver takma..