ilk gece hikayeleri

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve utangackiz tarafından 17 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2012
    Konu Sahibi : utangackiz
  1. utangackiz

utangackiz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar merhaba,

konu cinsellik başlığına taşınacak biliyorum ama oraya yazamıyorum, benim ilk gece konusunda her kız gibi endişelerim var. düğünümüz eylülden ekime kaydı. 14 ekimde evlenicem nasipse. acaba ilk geceden olmalı mı ilişki? siz neler yaşadınız? erkek sert davranmazsa kadını hale yola getirir diyorlar ama, ben bu gecelik sarılıp uyusak demeyi düşünüyorum o yorgunlukla odaklanamamaktan korkuyorum. bi yandan da gelinliğimi çıkarttırıp sonra dur orda demek de hoş gelmiyor. hem de işin büyüsü orada gibi. biliyorum akışına bırakmam gerek ama işte insanın 2 ayı kalınca stresler başlıyor.
    fikirlerinizi almak istedim
  2. 17 Ağustos 2012
  3. beyazbegonvil

beyazbegonvil Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    Biz oyle yorgun ciktikki dugunden sizdik aldik valla

O size kalmis yani sart degilya
  4. 17 Ağustos 2012
  5. niltt

niltt N & G... 24.05.09 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    Stres yapılacak hiç bir şey yok sadece eşine odaklan ve o anın tadını çıkarmaya bak.yorgunsan ertesi günde olur ne fark eder ki..
    Ayrıca rahat,relax olur,kendini kasmazsan anlamazsın bile,bol şans mutluluklar dilerim..etraftan gelen saçma sapan olumsuz yorumlara sakın kulak asma derim..
  6. 17 Ağustos 2012
  7. paslotap

paslotap Kız halaya,oğlan nereye? Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    Daha bir sevgilim bile yok ama simdi ben de dert edindim kendime düşününce:/