ilk gece ve sonrasında yaşanan sıkıntı

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve sopakuzuli tarafından 4 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Mart 2010
    Konu Sahibi : sopakuzuli
  1. sopakuzuli

sopakuzuli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    206
    Ödül Puanları:
    113
    merhaba hocam,
    aralık ayında evlendim eşim yurtdışında çalışıyor bikaç gün beraber kaldıktan sonra işine gitti.ilk gece çok çok fazla kanamam oldu ve bikaç gün sürdü.geçen ay tekarar geldi ve her cinsel ilişki sonrası kanama oldu. bu normal bi durum mu. ilişki sırasında yada sonrasında acı, ağrı bunlar olmuyor ama kanama oluyor.şimdiden çok tşk .(29 yaşındayım.)

Son düzenleme: 5 Mart 2010
  2. 4 Mart 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba nergis hanımcım, ilk ilşikinin ardından bir haftaya kadar süren kanamalar normaldir. ancak her ilişkiden sonra böyle oluyor ise bir jinekolog tarafından muayene edilip herşeyin yolunda olduğundan emin olmak gerekir. sevgiler.

4. 4 Mart 2010
  5. sopakuzuli

sopakuzuli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    206
    Ödül Puanları:
    113
    Merahaba hocam cvp verdiğiniz için çok tşk ederim. ilişki sonrasında günler süren bi kanama olmuyor ama her ilişkiden sonra benim ve eşimin farkedeceği boyutta bi kanama oluyor. sanki biyer çizilmişte kanıyor gibi kanın durmasını bekliyorum 5 dakika kadar.

Son düzenleme: 5 Mart 2010
  6. 4 Mart 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    tekrar söylemek durumundayım, korkuların olabilir ama ufak bir muayeneyle herşeyin yolunda olduğunu öğrenirsen daha sağlıklı ve mutlu bir cinsel hayatınız olur.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.