ilk gece

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve suskun10 tarafından 8 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : suskun10
  1. suskun10

suskun10 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar ben bu yaz evleniyorum. düğün günüm yaklaştıkça da iyice strese girdim. ne yapacağımı bilemiyorum. acayip düzeyde ilk gece korkum var. bundan nişanlıma da bahsettim. beni sakinleştirmeye çalıştı ama ben hala tedirginim. çok korkuyorum çokkkeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

2. 8 Mayıs 2010
  3. Moonlight

Moonlight Huzur'da.. Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    canim kadinlar kulubunde, sohbet bolumu diye bi bolum var. ILK GECE KORKUSU diyede bi topic var.orayi okursan ve oraya sorarsan sana yardimci olanlar cikacaktir muhakkak.

4. 8 Mayıs 2010
  5. suskun10

suskun10 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çok teşekkür ederim. kusura bakmayın ben yeniyim de... o yüzden tam olarak bilemiyorum hangi konuyu nereye açmam gerektiğini

6. 8 Mayıs 2010
  7. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    hayatının en özel gecesinden neden koruyorsun.herşeyi akışına bırak gitsin...

8. 8 Mayıs 2010
  9. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Bişicik olmazkaydirigubbakcemile3

10. 8 Mayıs 2010
  11. nurunayn

nurunayn böyle olmak istiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    dimii ama :umursamaz: valla korkarak geçirmeyin keyfini çıkarın :kedi: insan bi kere evleniyo ve o gece bir daha ele geçmiyo :umursamaz:

12. 8 Mayıs 2010
  13. nurunayn

nurunayn böyle olmak istiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    :sm_cool::sm_cool::sm_cool::roflol::roflol:

14. 8 Mayıs 2010
  15. elektraya

elektraya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    canımcım seni çok iyi anlıyorum.hiç aklına getirme olumsuz düşünceleri.ben o kadar taktım ki ,düşündüm ki bu olayı nişanlılığımda.şimdi yanıyorum o günlerime nişanlılığım sırf bu sebepten kabusa döndü.düğünümde bile o kadar gergindim ki,hiç bir şey hatırlamıyorum bile.inan bakire evlendiğime bile pişman oldum o derece yani.şimdi ne salakmışım diyorum en güzel günlerimi rezil etmişim.aa bu muymuş dersin dünyanın en kolay işi yani.düşün herkes yapabilidiğne göre.
    şimdi hamileyim 8 aylık.millet ilk geceden korkuttuğu gibi şimdi de doğumdan korkutmaya çalışyor ama ben o kadar rahatım ki.bir daha düşer miyim aynı tongaya.hamileliğim tadını çıkardım,hem de her anının.herkes sezeryan yap derken korkutanlara inat gidip çatır çatır doğuracam.:jeyyar:
    her şey olacağına varır.ama bu konularda kendini korkutmak çok kötü biliyorsun bazı rahatsızlıklara neden olabiliyor.onun için gez dlaş Allah kerim de.bak o zaman ne kadar kolay olacak.hihoyyythihoyyyt

16. 8 Mayıs 2010
  17. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım sen kimseye kulak asma :1closedeyes:

İlk gece korkusu doğaldır olabilir ama inan ki bu kadar abartılcak birşey yok.

Sen kendini böyle sıktıkça o gece de zor geçer.Kendini rahat bırak...Herşey olup biter kaydirigubbakcemile5

18. 8 Mayıs 2010
  19. suskun10

suskun10 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    peki bişi daha sorucam. az önce arkadaşın sölediği sohbet bölümüne falan baktım da millet kayganlaştırıcı kremlerden içki içmekten falan bahsediyo sizce gerek var mı??? bi de şu doğum kontrol haplarını ne kadar zaman önce kullanmaya başlamalıyız bilgisi olan var mı canlarrr