ilk görü$te a$ik olmus bana güya....

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve ah_le_yar tarafından 5 Ocak 2010 başlatılmıştır.

5 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ah_le_yar
  1. ah_le_yar

ah_le_yar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam kizlar....
    firmamizin sekreteriyim...toplu mail atiorum bulu$malar icin....yeni eleman geldi...ve 1-2 toplantida gördüm onu..bna baci diye hitap ediyor...maillerime o hitapla cevap verip tesekkür ediyor...ilk gördügüm toplantida hosgeldin baci dedi toka yapti..tokalasmayi sevmem erkeklerle gerci ama iste bazan karsi tarafa saygisizlik olmasin diye o elini uzatinca bence uzatmak zorunda kaliyorum..neyse bu cocuk beni faceb da arayip bulmus bilmem kac bin insanin ayni benimle ismi ta$idigina ragmen..gruplarimdan anlamis benim oldugumu resm vs bile yok..neyse aldim bunu...fb den yaziyo bana..güya ilk gördügünde elimi tokala$mak icin tutmak icin gözlerime bakmi$ ve vurulmu$ bana.. ve de ögrendim ki beni takip etmi$ fuarda..ne zaman nereye gittigimi biliyor...neden takip ediyorsun normal degilsin sen dedim, gel adam gibi selam wer dedim.megersem ben ba$kalariyla konusukren bile yakin arkamda dikiliyormus?! görmedim bile... tamam güzel bakimli alimli kizim kendimi övmek gibi olmasin, cok söylerler ve girdigim ortamda bna bakanlar cok oluyor...ama bu kadarda olmaz ya....
    ha birde birsey daaha war...onun geldigi o gün saatlerce ayakta kalmistim cali$maktan...cok yorgundum, yüzm kipkizmizi fln...bu da diyoki ben onu görünce a$ik olup ondan kizarmi$$im. sonra da müdürü ve onun yardimcilarini kötülemeye ba$ladi. bunlari anlatiktan sonra attim onu facedeki arkadaslik listemden...
    bununl tokala$maktan sonra hergün 12 mail yaziyo (cvp vermedigim halde!) ve 15 sms ayrica bugün de 8 kez aradi cepten (müdürden almis numarayi bu) ?! su an bile ariyor inanamyiorum....neden bisi yazmyiosun nie cvp vermyiorsun bilmemne gibi seyler....nolur cevap yaz seni mi kirdim diye yalvarior....neden sildin kendini faceden dio aslinda bn onu silmedim blokladim o beni bulamyio.
    toplu mailler yollarken ona bisi aktarmyiorum..korkutuyo beni böle tipler adam manyakmi ne diorum valla bilmyiorum dogrumu yapiyorum...:bbo:

Son düzenleme: 5 Ocak 2010
  2. 6 Ocak 2010
  3. Fides

Fides Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence doğru yapıyosun canım
    ne bu kadar laubali olmalar, bu kadar ısrar, aramalar, mesajlar...
    işk önce bi beyefendi olmasını bilsin
    insan biraz ağır olmalı.
    aşık olduysa bile böyle sıkması mı gerekir.
    boşver bence
    benim kafama yatmadı bu iş

4. 6 Ocak 2010
  5. ah_le_yar

ah_le_yar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    melikecim sagol yorumun icin....hakkaten, insan kendini böyle baskida hissediyor ve bundan hayir gelmez....bu msji yazdiktan sonra daha 11 kez aradi, 4 tane sms atti ve 5 tane de mail yolladi:roflol:

6. 6 Ocak 2010
  7. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488

en doğrusunu yapıyorsun
    dün bir bu gün iki olmuş. adamdaki ataga bakalsanaalsanasmile

8. 6 Ocak 2010
  9. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.145
    Ödül Puanları:
    188
    sakın kanma benim başımada bölesi geldi sonunda ısrarlara dayanamayıp denemeye karar verdim aynen günde bin kere arar bir milyon sms atardı her aradığında yalvarırdı aynı durum nerdeyse, ne çabuk sevdin hemen dediimde sen ilk görüşte aşk nedir bilmezmisin diye sustururdu beni, sonra başıma öle bi bela almışımki birde aşık oldummu sana adam dengesiz çıktımı benden ayrıldımı sonra arayıp yalvardımı bi öle bi böle günlerce yıllarca beni hasta etti resmen depresyon tedavisine girdim.ne tam anlamıyla vardı hayatımda ne de yoktu ay uzak dursun böleleri yaa gençlik işte inanmış bulundum birkere seninkide bayağı yüzsüzmüş anlaşılan sıkar bunaltır böleleri

10. 6 Ocak 2010
  11. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    amannnnnn yaaaa

ilk görüşte aşık (!) olması peşinde bu kadar sürünmesini mi gerektiriyor

yılışık herif

kendini bir şey sanıyor

12. 6 Ocak 2010
  13. ah_le_yar

ah_le_yar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu gerizekali ortaligi ayaga kaldirmis, bana sekreterden bilgi mailleri gelmyior diye....müdürn oglu maile ekle gitmiyomus ona mail diye bildiri yollamis bana....5 isyan maili de cabasi.artik calismiycam yok sen böle yapyiorsun haksizlik ediyorsun gibisinden...bakalim yarinki toplantida ne olcak.basimi derde sokcak bu gerizekali mahluk, hem suclu hem güclü

14. 6 Ocak 2010
  15. maniac

maniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya sikayet edemezmisin calistigin yere? istersen attigin mailleri yoliyim de rahatsiz ediosun de :S

16. 7 Ocak 2010
  17. nesterin

nesterin Guest

bence hastalıklı bi tip..
    müdürle konuş..

18. 7 Ocak 2010
  19. ah_le_yar

ah_le_yar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kesinlikle müdüre söyleyecegim. üstelik te herkezin hakkinda atip tuttugunu da anlatacam ki görsün gününü ariza