ılk haftalarda kanaması olup bebeklerı dusmeden yole devam eden arkadaslar

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve asuman79 tarafından 15 Aralık 2009 başlatılmıştır.

15 Aralık 2009
    Konu Sahibi : asuman79
  1. asuman79

asuman79 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0

arkadaslar su an 8hf 3 gunluk hamıleyım 6. haftamdaan berı sureklı leke seklınde kanamam var bır kere cok buyuk kanama atlattım bır kerede daha az her seferınde bebek gıttı derken bebegım rahmımde kalp atıslarıyla ve saglıklı buyumesıyle sevındırdı benı dınlenmeye calısıyorum ustelık son uc haftadır faranjıt ve grıp lede savasıyorum hıc ılac alamıyorum hapsurmakdan bıle krkar oldum ve tuvalete gıtmeyede korkuyorum sızlerın yasadıgınız deneyımlerı dınlemek umutlanmak ıstıyorum bırde tam kanamam kesılmıstı ve uc gun sonra ılıskı oldu ardından o sıddetlı kanamayı yasadım tabıkı artık dıkkat ederım dr ok vermeden asla.a.s ama boyle yasayıp kanaması cogalan varmı sormak ıstedım sımdıden tesekkurler

2. 15 Aralık 2009
  3. asiyan_1010

asiyan_1010 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende 8+4üm:nazar:.belki benim yaşadıklarımı okumuşsundur.seninkiyle aynı şeyleri yaşadım bende.2 sefer kanamam oldu.çok şiddetli.ikincisinde parça düşürdüm.bebeğim gitti derken kalp atışlarını duydum.bende 5.haftamdan beri yaşıyorum bunları...günlerce hastanelerde yattım.kanamalarım bitti çok şükür..ama kahverengi lekelenmelerim hala devam ediyor.3 gün önce ultrasyona girdim.bebeğim kocaman olmuş.sağlıklıyız allaha çok şükür:nazar:.ama düşük tehditim devam ediyormuş.ne yapalım artık evimizde yatarak geçmesini bekleyeceğiz.elimizden gelen başka birşey yok.tekrar hastanede yatmak istemiyorum.inan çok zor birşey..

4. 15 Aralık 2009
  5. semra066

semra066 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba kizlar oncelikle tebrik ederim ve gecmis olsun cnm Allahin izniyle birsey olmaz benim de ilk hamilelimde 6. haftada kanamam baslamisti bazen koyu renkte bazen kirmizi oluyordu ve bu benim 9.ayima kadar devam etti bende sizler gibi hep solugu hastanede aliyordum kalp atislarini duyunca rahatliyordum ama sukur sag salim dogdu bebegim.yatip dinlenmek is yapmak yok en onemlisi uzuntu stress den uzak durmaya calisin bana doktor tavsiyesiydi.Allah yardimciniz olsun

6. 15 Aralık 2009
  7. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    6.haftamda cıddı bı kanama yasadım ve 3 ayım bıtene kadar lekelenmelerım devam ettı...
    peogesteron ıgne ve jel kullandım ve yattım sureklı...
    sukurler olsun kı mınık kızım benı bırakmadı su an 30.haftamızın ıcındeyız :nazar:

8. 15 Aralık 2009
  9. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    canım ılıskı demıssın doktorun kesınlıkle ılıskının yasak oldugunu soylemedımı sana? lekelenmelerın bıtıp tamamen normale donene kadar asla ılıskıye gırme cok rısklı bı donemden gecıyosun zaten. bunu doktorunun soylemesı gerekıyodu... dıkkat et cok kendıne mumkun mertebe kalkmadan at sende atlatrsın ıns hayırlısıyla...

10. 15 Aralık 2009
  11. asuman79

asuman79 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    canım benım ya evet cok zor artık dayanamıyorum yatmaya hıc alısık degılım bende hastanede kaldım ınsallah kısa zamanda ıyılesırız

12. 15 Aralık 2009
  13. asuman79

asuman79 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    sagol canım gozun aydın darısı basımıza senınkıde cok zormus
    evet stresden uzak duralımda nasıl tuvalete gıtmek baslı basına zaten bır stres kaynagı oldu sagol canım

14. 15 Aralık 2009
  15. asuman79

asuman79 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    canım benım evet dr demedı ama ben bılıyordum yalnız ıkı gun kanamam tamamen kesıldı bende gectı sandım ama artık gecse bıle kanamam gerekırse doguma kadar tedbır alırım cok dr degıstırdım belkı ondan ozellıkle vurgulamadılar neyse canım sagol destegın ıcın

16. 15 Aralık 2009
  17. asuman79

asuman79 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bır sey sormak ıstıyorum en son pazar aksamı cok sıddetlı parca dusen ama agrısız hanı şarıl şarıl desem yeri bir kanama yasadım dr a gıttık ve bebek dusmemıs hatta ıyıce buyumus ama su an cıkolata rengı bazen de bıraz daha kırmızı ama adet gıbı sıdddetlı olmayan kanamam oluyor yanı mesela ped kullanmama gerek kalmıyor sadece kagıt havlular yeterlı oluyor . ıste bu haldeyken arada kasıklarıma ya da vajınama hafıf bır agrımı desem sızımı sancımı bısey oluyor bebege bırsey olacak dıye
    korkuyorum sızınde boyle agrılarınız olur muydu sımdıden tesekkurler

18. 15 Aralık 2009
  19. asiyan_1010

asiyan_1010 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende hiç ağrı olmadı.kanamam oldu ama 2 saat sürüp bitiyordu.ne ağrı ne acı duydum.ardından hemen kahverengi geliyordu.oda 5-6 gün sonra bitiyor.şimdide bitmek üzere sanırım.günlük ped kullanıyorum ama kahverengi lekelenmem pede damlamıyor.sadece peçeteye sildiğimde hafif geliyor.