ilk hamile degilsin deyip, hamile olanlarr..

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve surmelii tarafından 8 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : surmelii
  1. surmelii

surmelii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba kizlar ben araniza yeni katildim.. benim söyle bir sorunum var.. eylül 09 da korunma hapi almaya basladim.. ilk aylarda adetim cok düzenliydi ama sonralarda ara kanamalarim cok olmaya baslamisti.. ve hapi degistirdim. bu hap bana cok ii geldi ara kanamalarim bitti. bu ikinci hap i mi sadece 1 ay kullandim. ve cocuk istegim oldugu icin biraktim.. adetim geldi tam 7 gun surdu bitti.. 15.06.10 da tekrar adet olmam gerekiodu fakat hala olmadim. adetimin gecikmesinden 1 gun once doktor ultrasonla bakti, fakat bisey goremedi, idrar testte negatif cikti, ama kan testii yapmadi malesef..

ara ara mide bulantilarim oluyor, insAllah hamileyimdir. ama o gun doktor yok birsey degince oturup aglayasim geldi.. sizce hamile olma ihtimalim varmi???

2. 8 Temmuz 2010
  3. duruxsxah

duruxsxah Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tekrar gidip bir test yaptır istersen şekerrrr

4. 8 Temmuz 2010
  5. fundaay

fundaay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aslında olası bir hamilelik durumunda rahim kalınlaşmasından anlıyor dr.lar ama.. geç döllenme vs. de olabilir.tabi umutlanmadan önce bence bir kan testi yaptırmalısın...

6. 9 Temmuz 2010
  7. surmelii

surmelii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kalinlasmis, fakat d0ktor um ultrasonda birsey göremeyince, adetin yaklasmistir ondan kalinlasmis olabilir demisti.. ve bu dediginden tam 26 gün gecti...

8. 9 Temmuz 2010
  9. kmehtap

kmehtap Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar bende aynı durumundayım bende en son 25mayısta adet oldum geçikince çok sevindim hamilemiyim diye ama 25haziranda kan testi negatif 28haziranda ultrasonda hiç bişe yok dedi doktorum kist falanda yokmuş rahim tertemiz dedi
    fakat ben uzun yıllar d.k. hapı kullanıyordum korunmasız ilk ayımızdı doktorumda hapı kesince olabilir dedi ama bugün 45.günüm hala adet olmadım kafayı yicem çok sinir bozucu bir durum yarın farlutal kullanacağım adetimi söktürmek için
    seni çok iyi anlıyorum insan böyle olunca niye bebiş olmadığına değil adeti kesildiğine kafayı takıyo

10. 9 Temmuz 2010
  11. damdakikedi

damdakikedi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de suan dogum kontrol hapi ve metformin tedavisindeyim ama gogus uclarim cok fena sisti ve agriyor.hap kullanmama ragmen hamile kalabilirmiyim adetime de 11 gun var.uf hic bole olmamisti.

12. 9 Temmuz 2010
  13. kmehtap

kmehtap Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    vallaha ben artık hiç bişeye şaşırmıyorum neler okudum millet evlenmeden önce sürtünüyor spermler bir yerlere dökülüyor kızın çamaşırına geliyor oradan okadar egeli aşıp yumurtaya ulaşıyor
    böyle hamile kalanlar var istemeden biz okadar uğraşıyoruz başımıza gelenlere bak
    olabilir canım hapı bir gün kullanmayıp hamile kalanda çoooook
    metformin nedir canım hiç duymadım
    biliyorsundur bazı ilaçlar d.k. hapının etkisini kesiyor antibiyotik falan yada ishal kusma gibi durumlar

14. 9 Temmuz 2010
  15. damdakikedi

damdakikedi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    pkos tedavisi icin kullaniyorum birakinca cocuk sahibi olabilmek icin dr um verdi.ben 2 - 3 ay ertelemk istemistim cocuk tedavisini iste ondan d.k hapini da aliyorum.bilmyorum yarin dr a gidicem.icimde suphe kalmasin.

16. 13 Temmuz 2010
  17. surmelii

surmelii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    sizi coook iyi anliyorum..
    belkide kafamiza cok taktigimiz icin olmuyodur..
    benim iki gün hafif lekelenme oldu ve kesildi.. kanama degildi, kahverengimsi beyazimsi bir lekelenmeydi..ve coook azdi..
    biraz olsun kendime dikkat ediyordum aceba hamilemiyim diyerekten agir fln kaldirmamaya baslamistim, ama lekelenme oldugunu gorunce, normal hayatima döndüm:)))

herseyde vardir bir hayir..

18. 13 Temmuz 2010
  19. kmehtap

kmehtap Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sen test yaptınmı peki? adet günün ne zaman olacaktı? belki yerleşme kanamasıdır