ilk karşılaşma

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve zeynep15 tarafından 8 Eylül 2010 başlatılmıştır.

8 Eylül 2010
    Konu Sahibi : zeynep15
  1. zeynep15

zeynep15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar merhaba;
    Daha önce açmıştm konu pek fazla rağbet görmediği ve yeternce cvp alamadığım için tekrar açıyorum.bu sefer derdimi daha iyi anlatırım umarım.benim bir süre öncedir hoşlandığım bir çoçuk var.ben onu bir kaç kez gördüm ama o beni hiç görmedi.ortak arkadaslarımız yokki buluşalım bu konudada hiç şansım yoktu.face hesabı vardı sürekli onunla tanışmak istiyordum ama bir türlü kendime yedirip ekleyemedim onu.aynı ilçedeyiz.farklı liselerde okuduk.o şimdi üniversiteyi kazandı 2.sınıfa geçti duydumki benim çok istedgm bölümü kazanmış.bende bunu fırsat bilip faceden eklemek istedim.amacım onu ekleyip hem bölüm ile ilgili sorular sormak hemde tanışmak.ben bu sene üniversite sınavına girdim ayrıca.kışın ben bunu faceden ekledim.ve konuşmaya başladık neyse ben buna işte sordum nasıl o bölüm senin üniversitede okumak istiyorum aynı memleketteyiz felan sohbet böyle devam etti.gelirsen yardımcı olurum dedi.telefon numaralamıızı felan aldık.üniversite sınavına kadar böyle kısa kısa sınavlarla ilgili sohbetlere devam ettk.ama ben çok aşığım hala söyleyemiyorum.gün geldi sonuçlar açıklandı ben onun oldugu üniversiteyi ve aynı bölümü değil ama aynı fakültede bir bölümü kazandım.ayrıcada aynı kampüsteyiz :) çok mutluyum.20 eylülde okular açılıyor.onu görücem ilk karşılaşmamız olacak.çok heyecanlıyım.neler yapmayalıyım arkadaslar.onu çok etkilemek istiyorum ben onu faceden ekledğimde 1 sene önceydi.1 sene geçti ben ona hala aşığım.aynı üniversiteyi kazanmamdaki çabamda ortada zaten farkındaysanız.onu sadece internetten takip edebiliyprum.bi kaç kez yolda gördüm cesaret edip selam bile veremedim heyecandan yada kendime güvensizliğimden.bir çıktıgı yok onu biliyoruum.arkadaslar bana ne tavsiye ederseniz ilk karşılaşmada neler yapmalıyım onu etkilemek için şimdiden hepinizede çok teşekkürler herkesede iyi bayramlar :)

2. 8 Eylül 2010
  3. karisx

karisx sil baştan başlamak Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    süslenip püslenip git okula:) sakın ilgini belli etme, istemem gel yan cebime koy hesabı:)

4. 8 Eylül 2010
  5. zeynep15

zeynep15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ama anlaştık canım ilgimi belli etmeyeyim ama konuşcaz felan karşılaşcaz da neler yapmalıyım başka :)

6. 8 Eylül 2010
  7. VivaLaJuicy

VivaLaJuicy :) Üye

Beğenildi:
    2.257
    Ödül Puanları:
    238
    Bunun bir taktiği yok ki.
    Kendini düşün bir bakalım... Sen ondan çok etkilenip aşık olduğunda o bir şeyler yapmış mıydı?
    Yani senin ondan hoşlanmanı sağlayacak özel bir taktik mi yaptı?
    Hayırrr... Seni farketmemiş bile. Bu işin taktiği falan yok bence. Kendin olmalısın.
    Eğer bir şeyler hissederse ne ala; ama olmazsa zorlama. Bu işler taktik meselesi değil. :umursamaz:
    Kendiliğinden gelişir. Yapabileceğin tek şey kendini en güzel bulduğun kıvama getirmek. Saç, makyaj vs.
    Gerisi ona kalmış.

8. 8 Eylül 2010
  9. zeynep15

zeynep15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zorlamamak gerekiyor haklısın ama insan aşık oluncada mücadele etmek istiyor telefon numarası var net var her dakka onunla konuşmak istiyorum ama elimde değil basit biri gibi görünmek istemyorum 1 senedir onu çok bekledim her dakka ilk karşılacağımız günün hayalini kurdum çünkü onunla sadece bu şekilde yakınlaşabilirdim allah da bana nasip etti onunla karşı karşıya getiricek inşallah o 1 senenin acısını çıkarmak çok güzel bir karşılaşma isityorum o yüzden tavsiyelerinizi bekliyorum

10. 8 Eylül 2010
  11. Ruyamsiin

Ruyamsiin u'r my dream <3 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ilk gorusmede gorunus cok onemli giyim, sac makyaj super olmali
    sonra konusman onemli, nette oldugu gibi cok rahat olmalisin, yapiskan olmamalisin, zaten 1 senedir konusuyormussunuz birazda olsa samimisinizdir o yuzden asla cekinmemen lazim son derece rahat olman lazim duygularini sakin belli etme

12. 8 Eylül 2010
  13. zeynep15

zeynep15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler cnm tavsiyelerinizi bekliyorum arkadslar

14. 8 Eylül 2010
  15. derinimm

derinimm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Saçını, makyajını güzel yap ama doğallını kaybetme:) Kendine güvenen bir izlenim ver ona.. Zamanla olur, elektrik meselesi:) Hadi hayırlı olsun canım, şanslısın opuyorumnanaktan

16. 9 Eylül 2010
  17. zeynep15

zeynep15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inş cnm çok istiyorum bakalım kısmet artık :)

18. 10 Eylül 2010
  19. umudunn

umudunn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    eminim çok bakımlı hoş bi bayansındır zatii rahat ol az ve öz konuş meraklandır onu tabii samimi ve içten ol en güzelii hadi bakalım rast gele vereliniortak