İlk kez doktora gittim ,bi bakar mısınız?

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve cevizlikek tarafından 7 Kasım 2010 başlatılmıştır.

7 Kasım 2010
    Konu Sahibi : cevizlikek
  1. cevizlikek

cevizlikek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    kızlar 7 aydır korunmadık ve bebek hala gelemedi..
    ben de artk doktora gittim hormon testi yapıldı kan aldılar...sonuçlarımdan doktor hamile kalmanıza engel yok doğal yollardan ilaçsız hamile kalabilirsiniz her sey yolunda dedi..
    eşim sperm testi verecek haftaya...buraya kadar anladım ama bi kan testiyle ben temiz mi çıktım şimdi...
    yani ne bileyim muayene etmedi,tüpüm mü tıkalı,kistim mi var nerden biliyor da bana sorun yok diyor beş dakika da sizce yeterli mi bu kadarcık bi kan testi?kafam karıştı başka bi doktora gitmeli miyim?:KK53:

2. 7 Kasım 2010
  3. turlik

turlik hayat boş gez eğlen coşşşş Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım
    aynı şey bana 2 defa oldu.aynen dediğin gibi doktora gittim.kan testi,alttan bi muayene yok bişey!...geçen hafta tekrar gittim.bu kez sadece usg ile bakıldı ne kan tahlili ne muayene hadi bakalım yallah...kist yok miyom yok sen ilaçsız hamile kalabilirsin.adetim düzensizdi eylülden beri de aedt olmamıştım bir tek o yüzden duphaston verdiama ilacı içmek içimden bile gelmiyo.sanki doktorlar başından atıyo gibi.ben devlet hastanesine gittim de bu şekilde oldu sen nasıl bi hastaneye gittin canım?

4. 7 Kasım 2010
  5. krishazel

krishazel Rabbim Sana Emanet Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Canim esin bir sperm testini versin eger ondan birsey cikmazsa sana yogunlasirsiniz
    Esinin durumu sperm testiyle kesin belli olacak baktiniz sperm testinde sorun yok ozaman iyi bir doktora gidersin herturlu kontrol eder seni Kadinlarin islemi uzun surer oyle sip sak bakip sende sorun yok diyemez hickimse.

6. 7 Kasım 2010
  7. cevizlikek

cevizlikek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    valla turlikcim özel hastaneye gittim özellikle de araştırdım 22 muayene 32 de bu testlere ödedim...sperm testine de para vericez o da 20 civarıymış...sonra ne olacak bakalım..yani mesela tiroit diyorlardı tiroid testi bile yapılmadı...benim adetlerim düzenli onu sordu bi tek...ama ben yeterli bulmadım bu arada doktorum 40 yasına kadar bebek sahibi olamamış şu an ikizleri yeni olmuş tüpbebek:))empati yapar umarım...:KK5:

8. 7 Kasım 2010
  9. cevizlikek

cevizlikek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    sağ ol canım artık öyle olacak evet sperm de sorun yoksa ben tüplere kadar baktırıcam bakılmadık bi şey kalamsın istiyorum korkuyorum en azından içim rahat eder...rabbim cok bekletmez umarım...senin de bebeiş geliyor galiba darısı başımıza inş..