İlk kez ne zaman ''ben anne olmak istiyorum'' dediniz?

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve cnvr tarafından 26 Kasım 2007 başlatılmıştır.

26 Kasım 2007
    Konu Sahibi : cnvr
  1. cnvr

cnvr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ben üniversitede arkadaşlarımla çocuk esirgeme kurumunu ziyaret ettikten sonra ve bebekleri kucaklayınca arkadaşıma ''ben de anne olmak istiyorum:çok üzgünüm:'' demiştim o da saçmalamatatlicadiarzu demişti. bekardım, üstelik erkek arkadaşım bile yoktu:bbo:
    içgüdüsel birşey demek ki? sizde de buna benzer şeyler oldu mu yoksa evlendikten sonra aileyi tamamlamak için ya da sevdiğiniz erkekten bir bebeğiniz olsun diye mi istediniz(aşkınızın meyvesi yaniyerimseniben)?

2. 26 Kasım 2007
  3. cnvr

cnvr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    tamam işte bu ne zamandır böyle? ergenlikten itibaren mi çocukluktan mı, erkek arkadaşın sözlün filan var da ondan mı? neyle bağlantılı sadece içgüdü mü? Allah gönlüne göre versin. amin.

4. 26 Kasım 2007
  5. kutup

kutup Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    7 sene önce ama hala olamadım :1no2::1no2::1no2:

6. 26 Kasım 2007
  7. ESMA-22

ESMA-22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :içelim:ben de evlenmeden önce içgüdüsel olarak çok istedim.ama anladım ki istemekle sevmekle olmuyor.çokk zor bir hamilelik geçirdim.

8. 26 Kasım 2007
  9. cemre_SU

cemre_SU halasının kuzusu:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    evlendim 3 ay sonra oğluma hamile oldumu öğrendim istemeye kalmadan

10. 27 Kasım 2007
  11. mondschein2

mondschein2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    ne zaman evlenirsen,asik olursan,esin iyi biriyse karar ver cocuk yapmaya arkadasim bu zamanda cocuk buyutmekte iyi bir es bulmakta zor,yani dedigin gibi asin meyvesi))) bn evlendim 3yil sonra olmak istedim cok guzel bir duygu allah herkese nasip eder inssssssssssssssssssssssss

12. 28 Kasım 2007
  13. cnvr

cnvr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Rabbim tüm isteyenlere sağlıklı hayırlı evlatlarla bu duyguyu tattırsın inşallah. benim biricik arkadaşıma da. 11 yıl uğraştıktan sonra canım benim şu anda tüp bebek tedavisiyle hamile ve ben görüşemiyorum çünkü cep telefonunu hep kapalı tutuyor. arkadaşıma da dua edin kızlar. bir müslümanın gıyabında dua edene melekler aynı şekilde dua ederlermiş.

14. 28 Kasım 2007
  15. BenimAdxixmKxixrmxixzxix

BenimAdxixmKxixrmxixzxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    14 aydır evliyim ve daha kendimi hala anne olmaya hazır hissedemiyorum.Korkuyorum belkide

16. 28 Kasım 2007
  17. medinella

medinella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kendi kendine hiç olmadık bir zamanda çıkıp geldi oğlum.... :)) evlendikten 2 ay sonra oğluma hamile olduğumu öğrendim.....hiç düşünmeme kendimi hazır hissetmeme bile fırsat kalmadı....

18. 28 Kasım 2007
  19. 1BukeT

1BukeT Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    106
    Ben evliliğimin 2.yılında artık olmalı demiştim ama bu olması gerektiğini düşündüğüm içindi.Şimdi daha iyi anlıyorum benim buna ihtiyacım var...yani anne olmaya...Aileme pek belli etmesemde ve burada çok bahsetmesemde bu bebek isteği artık daha baskın hale geldi bende...ve en çok nezaman istiyorum biliyormusunuz? hamile birini gördüğümde ve yene bebeği olmuş birini gördüğümde...Bu duygu işte ozaman dayanılmaz hale geliyor.5.yılıma giren biri olarak çevreme ve eşime'tamam sorun yok elbet bir gün olacak ben iyiym'imajı vermeye çalışırken artık bunda zorlanmaya başladığımı hissediyorum