İlk merhabam ama biraz buruk

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve dudududu tarafından 18 Nisan 2009 başlatılmıştır.

18 Nisan 2009
    Konu Sahibi : dudududu
  1. dudududu

dudududu tek tabanca Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kizlar eski bi kadinlar kulubu uyesiyim ama bugun yeni kayit yaptirdim eski mail adresimi kullanmiyorum cunku artik.Evliligim bitiyo bosaniyorum simdi ayri eve eciktim mahkemem basladi kizim icin velayet davasi actim cok endiseliyim aslinda ortadan girdim konuya neden bitiyo nasil oldu bu hale geldi bi anlatsam roman olur ama ilk merhabamda paylasmak istedim sizinle bana destek olun yalniz birakmayin olur mu a´kil verin cok ihtiyacim var buna yalniz yasiyorum burda koskaca bi ulkede kendimi yapayalniz hissediyorum senağlama

2. 18 Nisan 2009
  3. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Tekrar hoşgeldin diyeyim o zaman. Zor tabiki, kimsenin söyleyeceği hiçbirşey muhtemelen şu anki sıkıntına son vermeyecektir; ama unutma, senin yaşadıklarını şu anda milyonlarca insan yaşıyor dünyada. Allahtan hep hayırlısını iste, demekki bu senin için daha hayırlı, güneş yakında tekrar dünyana doğacaktır. Sabırlı ol.

4. 18 Nisan 2009
  5. biricixgxim

biricixgxim tatlı HUZUR almaya geldim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hakkınızda hayırlısı neyse öyle olsun...inşallah eski neşenize bir an önce dönmeniz dileğiyle.........