ılk reglı oldugunuz gun yasadıklarımız anlatalım mı?

Konusu 'Geyik Sohbeti' forumundadır ve osssnur tarafından 30 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

30 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : osssnur
  1. osssnur

osssnur Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet kızlar konu garıp oldu belkı ama ılk reglı oldugumuzda neler gelmıstı baısmıza utandıgımız anlar mı oldu yoksa gayet normal bır gun gıbı mı gectı?:asigim:

2. 30 Mayıs 2009
  3. kuzularinannesi

kuzularinannesi A new day, A new start... Pro Üye

Beğenildi:
    9.340
    Ödül Puanları:
    238
    ben öğle arası okuldan eve gelmiştim, bi baktım adet olmuşum
    koridora oturup ağlamıştım yaa ben adet olmak istemiyorum diye kaydirigubbakcemile3

4. 30 Mayıs 2009
  5. osssnur

osssnur Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende o zaman bızım marketımızdeydım bos vakıtlerde eve kacıp atarı oynamaya gelıyordm .marıo nun prensesını kurtarmak tek amacımdı tam atarı oynarken olmustum anneme soyledım bır panık oldu bır panık ben hala farkında degılım anlattıkları bıtsede prensese donsem dıorumzemuszemus

6. 30 Mayıs 2009
  7. rxuxyanaz

rxuxyanaz KOCALARI AZDIRMA BAKANI:) Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    ilk ben anlatayım ben 16 yaşındayım ama pek safmışım ya...mafoldumben16 ocak 1998 cuma sabah saat 6.30 liseye gidiyorum o zaman lise 1 deyim...sabah okula gitmek için kalktım-tatlicadiarzu- lavobaya girdim şok oldum aaa çıglık attım:uhm: dedimya safmışım die annemde hiç anlatmadı neyse annem geldi wc nin kapısına noluyo die dedim anne benden kan geldi:1shok: tamam tamam hadi çık dedi çıktım yanagıma 1 tane tokat patlattı:1shok: dedim ne oldu anne genç kız oldun genç kız olunca yanakların pembeleşsin al al olsun die tokat atılır dedi vereliniortakşaşırdım babam da güldü delikafadulden:asigim:anneme ....

8. 30 Mayıs 2009
  9. vuslat06

vuslat06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 16 yaşındaydım arkadaşlarımın çogu regli olmuştu biliyodum yani , lise ikinci sınıftaydım ama hala adet olmamıştım annem dr a götürdü ilaç verdi dr onu içince oldu yoksa daha çok beklerdim belki...:))))

10. 30 Mayıs 2009
  11. balxixm.

balxixm. zaman eskiye dönermi...? Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende orta okuldayken olmuştum.ablam benden 1 hafta önce regl olmaya başlamıştı ve ben çok alay etmiştim ablamla.kaydirigubbakcemile2

neyse o gün karnım çok ağrıyor evde annemler yengemler oturuyo.wc ye bir girdim girmemle bağırarak ağlayarak çıkıp odaya kilitledim kendimimafoldumbentabi evdeki herkes dayandı kapıya ne oldu aç kapıyı diye.bende inat ettim açmadım ama nasıl ağlıyorum.annem yalvarıyor ne olur aç diye.sonra anne sadece sen gel dedim.anlattım hemen gerekenleri yaptı tabi.sonra rahmetli babaannemde beni teselli etmek için bir daha olmazsın kızım 18 yaşında tekrar olursun demişti

12. 30 Mayıs 2009
  13. D'arbanwille

D'arbanwille geliyorlar bazen Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    kocakarı gibi '' aanneeeeeee bahsana buraya bi bişi olmuş bana '' diee böğürmüştüm mafoldumben

14. 30 Mayıs 2009
  15. montesori

montesori metin's and kaan's mother Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    orta sondaydım cok şiddetli karın agrısıyla bir hafta gecirdikten sonra oldum halende agrılı olurum

16. 30 Mayıs 2009
  17. EvCadisi

EvCadisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    106
    bacı valla burda bi onu anlatmamıştık hadi onu da anlatalımda sitece içimiz rahat etsn....

18. 30 Mayıs 2009
  19. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    bende orta okuldaydım 1.sınıfa yenı gecmıstım okulların acıldıgı ılk gun tuvalete gıtmıstım ders matematıktı hocamız bayandı
    tuvalete gıttım baktım kan gelmıs gıttım hocaya söyledım bana ped verdı koydum sonra hıcbısey olmamıs gıbı devam ettım bılıyordum cunkuzemuszemus