İlk Regli ve etkisi

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve ccalikusu tarafından 16 Ekim 2008 başlatılmıştır.

16 Ekim 2008
    Konu Sahibi : ccalikusu
  1. ccalikusu

ccalikusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selamların en güzeli ile...
    Kızlar İlk Reglinizi doğumdan ne kadar süre sonra oldunuz ve etkisi oldumu ne bileyim karın şişkinliğiniz gittimi kilolarınızı daha kolay vermenize etkisi oldumu ?

2. 16 Ekim 2008
  3. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ben dogumdan 5,5ay sonra oldum sadece 2kilo vermisim epidural sezaryan oldum karnim henuz adetle bile inmedi ama aksamlari haftada 3kez spor salonuna basliyorum diyet yapamiyorum emzirdigim icin bari bolgesel olarak gobegimi kalcami eriteyim ek gidalara tamamiyla baslayinca diyetisyene gidicem 15kiloya yakin fazlam var ama suna emin ol adete umut baglanmiyor ben cok kilo verecegimi sandim ama hayal kirikligi yasadim 6kilo verenleri falan duyunca

4. 16 Ekim 2008
  5. KuzuYasin

KuzuYasin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    bu durum bünyeden bünyeye değişiyor. doğum yapalı 6 ay oldu doğumdan 4 ay sonra adet gördüm .ilk 2 ay kanamam çok yoğun olmuştu. sezeryanla doğum yaptım .. müthiş bir karnım vardı sanki içimde 1 bebek daha var gibi duruyordu. şu an 4 kilo fazlam var onlar da kalsın istiyorum . halimden memnunum. sonuçta bütün eski kıyafetlerimi giyebiliyorum.. ve göbeğimde fazlaca indi zaten eski haline gelmesi bence mümkün değil , o kadar şişen yırtılan bir karın nasıl eski haline döner ki ..

6. 16 Ekim 2008
  7. Floret

Floret Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben de doğum yapalı 58 gün oldu ve dün doktora kontrole gittim...bana reglimin ne zaman geleceği hakkında birşey söyleyemeyeceğini söyledi...kiloları hiç sormayın...sadece gebe kalmadan önce giydiğim kıyafetlerimin karşısına geçip,birgün onları tekrar giyebileceğimi hayal ediyorum uzun uzun...napalım Rabbim sağlık versin de...inş...günün birinde bu kilolar da gider...

8. 16 Ekim 2008
  9. Floret

Floret Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben de doğum yapalı 58 gün oldu ve dün doktora kontrole gittim...bana reglimin ne zaman geleceği hakkında birşey söyleyemeyeceğini söyledi...kiloları hiç sormayın...sadece gebe kalmadan önce giydiğim kıyafetlerimin karşısına geçip,birgün onları tekrar giyebileceğimi hayal ediyorum uzun uzun...napalım Rabbim sağlık versin de...inş...günün birinde bu kilolar da gider...:Saruboceq:

10. 16 Ekim 2008
  11. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    ben de 6 a sonra oldum
    ve sanki karnım biraz indi gibi

12. 16 Ekim 2008
  13. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    6 ayın dolduğu gün oldum ben de ama bence karın adete pek bağlı olmayabilir ben de öyleydi en azından. sezeryan oldum ve 2 ay dolmadan tamamen eski halime dönmüştüm ve 6 ay adet olmadım. biraz bünyeyle alakalı heralde ama eninde sonunda eski hale dönülüyor sanırım

14. 17 Ekim 2008
  15. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben dogumdan ıkı ay sonra oldum ılk adetımı.fakat ne karnım ındı nede kılo verdım.kesınlıkle kıloyla adetın alakası yok.kılo vermek tamamen bunye ısı

16. 30 Ekim 2008
  17. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadaşlar bende 4 gün önce oldum. Kaç gün sürüyor?? çok saçma oldu bünyeden bünyeye değişir ama ben çeşme gibiyim. Elim ayağım kesiliyor..

18. 30 Ekim 2008
  19. alize_13

alize_13 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende bu ayın 19 da ilk adetimi oldum eskisi gibiydi ve herhangi bir göbek azalması olmadı maalesef :1no2: