ilk test ikinci çizgi silik ertesi gün negatif bu ne şimdi...

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve zeynax tarafından 14 Mart 2010 başlatılmıştır.

14 Mart 2010
    Konu Sahibi : zeynax
  1. zeynax

zeynax Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    6 şubat son adet tarihim 9 martta test yaptım ikinci çizgi silikti ertesi gün tekrar yaptım negatif hangisi dogru bunun gibi bir durum yaşayan var mı?

2. 14 Mart 2010
  3. askmesk

askmesk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    idrar testlerine fazla güvenme canım bende geçen ay adete 3 gün kala 2 testte silik çizgi gördüm ama 3 gün sonra adet oldum maalesef..kab testi yaptır bence yada 2-3 gün daha bekle testi tekrarla canım inşallah hamilesindir..

4. 15 Mart 2010
  5. sensizmiasla

sensizmiasla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bence güven silikse sonrakide negatifse gebelik yok demektir son kullanma tarihine de dikkat et bu arada ...

6. 15 Mart 2010
  7. leloss

leloss Nolur Allahımmm :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar kimyasal gebelik oluyo bu kanda ve idrarda var görünen ama kese oluşmadan sonlanan gebelik doktorum bir çok kadın bunu defalarca yaşar ama anlamaz bile dedi

8. 15 Mart 2010
  9. TIFF

TIFF SAKARLAR KRALİÇESİ :) Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    148
    bende de aynı olmuştu; netten aldığım ucuz teste göre hamileydim fakat pahalı olan diğerine göre ise kesinlikle gebelik yok görünüyordu. en kesin sonucu kan testiyle aldım veeee hamileydimmmmmmmm!!:CüvCüv:

10. 15 Mart 2010
  11. hperi

hperi :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Bende dün test yaptım.Daha güvenilir olsun diye pahalı testten almıştım üstelik,2.çizgi silikte olsa vardı.Eşimle habire bir prospektüse bir teste baktık emin olmak için,prospektüste silikte olsa sonuç pozitiftir yazıyordu.
    1 yıldır uğraşıyoruz bizde,sevinelimmi ne yapalım bilemedik emin olmak için eve yakın bir hastaneye kan tahlili yaptırmaya gittik.
    BHcg 2 çıktı yani negatif :KK43: ne büyük hayal kırıklığı halbuki çok umutlanmıştım.

ysbam bunu beğendi.
  12. 15 Mart 2010
  13. gyshnky

gyshnky Zeynep Beren hoşgeldin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım bu durumda testlerden biri yanlış yada hassasiyetleri farklı olabilir.Bu konuda en kesin sonucu kan testi ile alabilirsin.İnşallah hamilesindir.

14. 16 Mart 2010
  15. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Canım benim her test doğru sonucu vermiyor. Mesela acura denen marka kesinlikle adetten önce çift çizgiyi göstermiyo, illaki adetin geldiğinde yapacaksın. Vazzy denen bir marka daha vardı biraz pahalıydı ama o bile erken hamileliği göstermedi. Ama oriqin, laboquick, certain markaları ( 2.5-3 lira) yumurtlamadan sonra ki 6-7. gün çift çizgiyi gösteriyo valla. Üçünüde saklıyorum halen, hatıra olarak kaydirigubbakcemile3 Benim denemediğim marka kalmamıştı , ay neler çekmiştim o ikinci silik çizgiyi görene kadar, güneşe tutup dakikalarca bakıyordum hamileliğimi erken öğrenebilmek için ordan biliyorum. Bu 3 markayı çooook tavsiye ederim.

16. 16 Mart 2010
  17. zeynax

zeynax Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben regli olmadım hala ama bekliyorum bakalım cumaya kadar olma ise kan testi yaptırıcam artık bakalım.8 gün geçti adetimden testte yapmıyorum sinir ediyo idrar testleri beni...

18. 17 Mart 2010
  19. lilyumane

lilyumane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108

aynı durumdayız.7 şubat benimki de.9 unda test yaptım negatif.hala bekliyorum.yarın da adet olmazsam eğer cuma sabah erkenden test yapıcam.zaten sağlık ocağında kulak misafiri oldum geçenlerde birine.hemşire arkadaş adetiniz en az 10 gün geçmeli ki idrar testinden sonuç alınabilsin dedi.bekleyelim bakalım