ilk tüp bebek denemesi yapan arkadaşlar duygularımızı paylaşalım

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve denizden77 tarafından 13 Kasım 2010 başlatılmıştır.

13 Kasım 2010
    Konu Sahibi : denizden77
  1. denizden77

denizden77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    arkadaşlar erkek infertilitesi nedeniyle tüp bebek tedavisine başladım.9 gün önce embriyo transferi yapıldı. biri 7 biri 8 hücreli 2 embriyo yerleştirildi. dün 8. günde dayanamadım b hcg testi yaptırdım ve negatif çıktı. moralim çok bozuldu, pazartesi tekrar yaptırıcam ama bilmiyorummm... yeni transfer yaptırmış yada daha önce yaptıran arkadaşların tecrübelerinden yararlanmak istiyorum......

2. 19 Kasım 2010
  3. zuzuzu06

zuzuzu06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    mrb..benım yarın yumurtalarım toplanacak:) inş olumlu tedavı olur çok korkuyorum yumurta toplama işi can acıtıyormu bıde nezaman transfer yapılıyor.benıde bılgılendırırsenız sevınırım..inşş hepimiizin dileklerı kabul olurr..denız bence erken değilmi test için 10gun geçmesı beklenıyor dıye bılıyorum..moralını bozma bence umutlu ol canım inş tutar....

4. 21 Kasım 2010
  5. byyy

byyy sen benim en kıymetlimsin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşlar bende ginera kullanıyorum adetimin ikinci günü başlıyo tedavim, beklenen adet tarihim ayın 5inde, yani bir dahaki ay olacak. denizden senin ilk tüp bebek mi ve yaş kaç acaba? ne yaptın son durumun ne? inşallah değerin yüksek çıkmıştır sonradan

6. 21 Kasım 2010
  7. byyy

byyy sen benim en kıymetlimsin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

hadi hayırlı olsun zuzucum nasıl geçti transferin bende heyecan ve merakla bekliyorum tüp bebek sürecini. kaç yumurtan gelişti senin ve kaç embriyo transfer edildi? inşallah pozitif sonuç alırsın. rabbim sana ve tüm isteyenlere hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin.

8. 24 Kasım 2010
  9. derin2

derin2 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canlar ağustosda sperm sayımızın 1 milyon olduğu ve bebek için tüp bebbek yöntemi gerktiği gerçeği ile tanıştım.hiç beklemeden 21 eylülde ki reglide tedavim başladı.16 ekim negatif:KK43:bu süreçte benim inancım şu ki kendi kendimi yaktım.aşırı stres heyecan ile bu sonucu hazırladım.kendim ettim kendim buldum diyorum.ki o halde hamile kalsam pekde sağlıklı ilerleyemezdi sanırım.önceliğimiz rahat olucaz.buna MECBURUZ.çok zor ama olaccağızz!!!yoksa tedavi medavi hak getireee!!!:)benim şimdi ki durumum kafam rahat.olursa olur.Rabbim yazdıysa gelecek.sağlıkla hayırlı zamanı bekliyorum.ben sebeplere yapısırım gerisi Allah bilir.ve bu ay ikinci denememe kadar boş geçmeyim diye aşılama yapacağım.25-30 u araası klomen kullanıcam 30 u konrol.Hakkımızda hayırlısı.Cümlemizin gönlünde kini Rabbim hakkında hayırlı kılsın.AMİN...