Ilk tüp bebek deneyimiyle çocuk sahibi olanlar?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve dryaaa22 tarafından 22 Kasım 2008 başlatılmıştır.

22 Kasım 2008
    Konu Sahibi : dryaaa22
  1. dryaaa22

dryaaa22 Annesinin Aşkısııııı:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    :ecrin_bebek::uhm:arkadaşlar çok merak ediyorum acaba ilk tüp bebek denemesinde şanslı olan nekadardır diye.Çünkü bugüne kadar hep 3,5,6.denemelerinde olduğunu söylüyor deneyenler.bende bir tüp bebek yolcusu olarak merak ettim:uhm:paylaşırsanız çok sevinirim:KK46:

2. 22 Kasım 2008
  3. eyetkiner

eyetkiner deniz gözlü bebeğim Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba canım benim ilk denemem pgt + tüp bebek yapıldı bana hamileyimm. inşallah tedavin hayırlı olur sende meleğine en kısa zamanda kavuşursun :)

4. 22 Kasım 2008
  5. HandCute

HandCute 1.75cm boy 80 kg Üye

Beğenildi:
    216
    Ödül Puanları:
    153
    canım o biraz allahın takdiri. olacağı varsa ilk denemede de oluyor. ama olmayacağı varsa olmuyor. benim ilk denemem çok şükür hamileyim:nazar::nazar::nazar::nazar:

canını bunları düşünerek çok sıkma bence.... dua et bol bol o iyi geliyor. umarım bebişine kavuşursun canım

6. 22 Kasım 2008
  7. dryaaa22

dryaaa22 Annesinin Aşkısııııı:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    saolun arkadaşlar böyle haberleri duymakta insanın içini ısıtıyor sİzin adınıza çok sevindim inşallah meleklerinizi hayırlısıyla kucağınızada alırsınız.e darısıda benimle aynı durumda olan herkesin başına.AMİİİİİİİİİİNNNNNNN.

8. 22 Kasım 2008
  9. YILBAY

YILBAY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar,
    Uzun süredir girmiyordum. İlk kez 6 ay önce keşfetmiştim bu kulübü ve 6 ay da çok şey değişti.Hamile olmanıza çok sevindim, özellikle ilk denemenizde. Ben de tüp bebek yaptıracağım ve ilk deneme de olmaz diye çok korkuyorum.6 ay önce çikolata kistim olduğunu öğrendim. 2 hafta önce laparoskopi ameliyatı oldum ve ameliyattan sonra her 2 tüpümün de kapalı olduğunu öğrendim. (Kistler tüpleri tıkamış.) Doktorum kistlerin tekrarlamaması için biran önce tüp bebek yaptırmam gerektiğini söyledi.Eğer deneme başarısız olursa hem kistlerim tekrarlayacak hem de bebek sahibi olmam zorlaşacak. Sizin tüpler kapalı olduğu için mi tüp bebek denediniz?

10. 22 Kasım 2008
  11. sevim_li

sevim_li oğlum+kocam=benn Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bende ilk tüp bebek denememde hamileyim allahıma şükürler olsunki allahım sizede tattırsın uarım ama çokta takmayın bunu allahın taktiri sonuçtaa

12. 22 Kasım 2008
  13. EU1

EU1 Guest

merhaba kızlar benim transferim çarşamba günüydü bu ayın 29da kanda gebelik testi yapılacak çok heyecanlıyım ve korkuyorum ilk denemem

14. 22 Kasım 2008
  15. EU1

EU1 Guest

transfer sonrası sizde 1 değişiklik oldu mu ben çok evham yapıyorum sanırım en ufak bişeyde korkuyorum lütfen benimle transfer sonrası yadıklarınızı paylaşır mısınız

16. 22 Kasım 2008
  17. duru2

duru2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benim bu gün transferimin 6. günü. son 3 gündür adet ağrılarım var:KK43: bel ve karnım ağrıyo.... bunlar olmuşmuydu tutan arkadaşlarda.. paylaşırsanız sevinirim. inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız..bizlerinde hayırlısı ile olumlu olur inşallah..

18. 22 Kasım 2008
  19. HandCute

HandCute 1.75cm boy 80 kg Üye

Beğenildi:
    216
    Ödül Puanları:
    153
    sağol canım. :nazar::nazar::nazar::nazar: allah isteyen herkese versin.
    benim tek tüp tıkalıydı. eşimde de sayı ve hareket azlığı vardı. o yüzden tüp bebek denedik.. olumsuz düşünme ... kistlerin olmadan başla o zaman hemen. inşallah olumlu olur canım.