Ilk tüp bebek deneyimleri negatif olup nisan yada mart ta 2. Yi deneyecekler buraya

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve iremNaz tarafından 22 Ocak 2009 başlatılmıştır.

22 Ocak 2009
    Konu Sahibi : iremNaz
  1. iremNaz

iremNaz Annesinin bitanesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    MERABA KIZLAR BENİM İLK TÜP BEBEK DENEMEM YANİ 1. DENEME MALASEF NEGATİF BİZDE EŞ KAYNAKLI BENDE BİŞİ YOK ÇOK AĞLADIM VE HALEN TAMAMEN ATLATAMADIM ARTIK BAYAĞI UMUTSUZUM SANKİ HİİİİİÇ OLMIYCAK ÇOCUK KELİMESİ ÇOOOOOOOOOOK UZAK BENİM İÇİN BANA ÇOK YABANCI BU KELİME SİZLER NE ALEMDESİNİZ KİM NEDEN NE KAYNAKLI GİBİ CEVAPLARLA HEM BU UZUN SÜREYİ Bİ ŞEKİLDE GEÇİRMEK VE BURDA DUYGULARIMIZI PAYLAŞARAK BELKİDE YENİ Bİ UMUT IŞIĞIYLA DAHA HIRSLI DEVAM MI BİLEMİYORUM :enbuyukkk:

2. 22 Ocak 2009
  3. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım öncelikle çok geçmiş ols umudunu yıtırme olacak inş rabbımın ol dedığı zaman demekkkı gelmemiş toparlan ve yenıden denemek için hareke geç bır defada olmayan sonra şansı yakalayan çok..............sağlıklı oldugun için de şanslısın canım.............hadı yolun açık olsun..............

4. 22 Ocak 2009
  5. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    iremcim ben varim ikinciyi yaptiracak olan mart yada nisanda olabilir bilemiyorum...

6. 23 Ocak 2009
  7. nzmyhn

nzmyhn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    allah sabır versin canım zor gerçekten
    bende şubatta başlıycam inşaallah yani şubatın sonu martın başı
    hayırlısı olsun bakalım
    burdan paylaşırız

8. 23 Ocak 2009
  9. inci 26

inci 26 ALLAHIM bebeklerimi koru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    slm kızlar ihşallah hepimiz hamile kalırız bende marta 3 tüp bebegimi başlıcam allah bu sefer yüzümüze güler ihşallah hamile haberlerimizi veriiz:CüvCüv::KK46::KK46:

10. 23 Ocak 2009
  11. kaymaklim

kaymaklim bismillah Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim bende kasimda ilk denemdi negatif sonuc aldim bende normalde martta baslicam allah hepimizin yardimcisi olsun

12. 23 Ocak 2009
  13. iremNaz

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    KIZLAR ALLAH HEPİMİZE SABIR VE 2.DENEMEMİZDE BEBKLERİMİZİ VERSİN İŞAllAH:))))))))

SADECE BU KADARMIYIZ HEM SEVİNDİRİCİ HEM ÜZÜCÜ DEMEKKİ ÇOĞUMUZ HAMİLE KALDI BU SEVİNDİRİCİ EN ŞANSSIZ BİZLERMİŞİZ BU ÜZÜCÜ NEYSE KISMET ALLAHIM Bİ MUCİZE OLSADA KENDİLİĞİNDEN OLSA ŞU SÜRE ZARFINDA

14. 24 Ocak 2009
  15. mev_zuhal

mev_zuhal Guest

iremcim bol sabır sana.ben de dün sonuç aldım negatif.2. deneme de olmaz gibi geliyo.bizim durum ağır.ilk denemeyi nerde yaptırdın.2. de aynı yerde mi düşünüyosun.ben memorial de yaptırmıştım.bi daha kapısından bile geçmem.rezil bi merkez.hepsi isarail askeri gibi.tüp bebek yaptıracak olnalar sakın memoriale gitmeyin basarı oranları anlatıldığının aksine cok düşük.koca bi yalan.

16. 24 Ocak 2009
  17. sefda

sefda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar iremcim toparla kendini herşeyin sonu değil 7. de tutan var benimde ilk denemem 3 ay önce oldu fakat sonuç negatif,ikinciyede şubat yada mart gibi başlarım inş 2009 hepimize uğurlu olur hepimiz yavrularımıza kavuşuruz.

18. 24 Ocak 2009
  19. iremNaz

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar insan oğlu çok ilginç gerçekten önce bunalıma girdim sora artık kırmızıları görünce umrumda deil diycem dedim sorada millet ay olmuyomu evlatlık alırsınız diyince çılgına döndüm sinirden bu sefer delice bi hırsla geri döndüm YUMURTA TOPLAMAYI CANLI CANLI YAPTIRDIM BEN GEREKİRSE 2 -3 -4 -5 OLANA KADAR DEVAM ALLAHIM KORU BENİ VE ARKADAŞLARIMI