İlk yıldönümünüz yaklaşıyor sevgilinize nasıl bişi yaparsınz ?

Konusu 'Bir önerim var !' forumundadır ve starlight tarafından 22 Kasım 2008 başlatılmıştır.

22 Kasım 2008
    Konu Sahibi : starlight
  1. starlight

starlight Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar sevgilinizle ilk seneyi doldurdunz Allah tamamnını erdirsin diyoruz kaydirigubbakcemile5 ama bunu nasıl kutlamak lazım yada kutlamak şartmı? :eek: fikirlerinizi bekliorum:uhm:hihoyyyt

2. 22 Kasım 2008
  3. meLikee_

meLikee_ Guest

tatLım evet kutLamak şartt tabiki soruLur mu yaa kaydirigubbakcemile5
    bizim bitti 1yıL ve kutLamıştıkk,ahh ne güseLdii :asigim:
    bütün gün birLikteydikk:asigim:
    insan ogün için harika oLsun istiyoo çok farkLı oLsun diğer günLerin dışında oLduğu beLLi oLsun istiyo.. bizim için çok farkLıydı,hiç gitmediğimiz biyere gittik o gün ve sarıLdık konuştukk :asigim:
    yaadetmek gerek bence sürekLi,iLk tanıştığınız günü konuşun tatLım yaşayın tekrar çok heyecan veriyo çünküü :asigim:
    bi hediye aLmaLısın ve tüm gün beraber oLmaLısınızz kesinLikLee

4. 22 Kasım 2008
  5. manolya40

manolya40 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bencede kutlayın en çok nerelerde takılıyosanız yada nerde tanıştıysanız oraya gidin beraber vakit geçirin ve ilk yıldönümünüz olduğu için gerçekten oşuna gidebilicek bişiler almalısın :eek: ilkler herzaman güzeldir :eek:

6. 22 Kasım 2008
  7. starlight

starlight Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaa hediye diosun iyi hoşdaaa böle bi kazak hırka saat tarzı şeler alınmazki ama dimi böle dha anlamlı maddi değilde manevi bişi olmalı sanki kendi elimle çikolata yapıp hoş bi kutuya doldursam sorada içine bi mektup ilştirsem ömür boyu anı kalabilcek nasıl olurr?:uhm: ay ne yapsammm yaa ben çok önem veririm böle şelere böle manevi değerde bi fikir verebilcek olanınız varmı:sm_confused:

8. 22 Kasım 2008
  9. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşım bizim de evlilik yıldönümümüz yaklaştı, ben de ne yapacağımı hiç bilemiyorum :KK43:

10. 22 Kasım 2008
  11. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    ya ben kedi almak istiyorum ona ama nasi olcak bilmiyorum ki :/

12. 22 Kasım 2008
  13. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    keşke eşim de bana alsa, ama izin vermiyor evde beslememe. birçok hayvan mağazasında kedileri parasız veriyorlar, en azından bunlardan alarak hayvancıklara sıcak bir yuva vermiş olursunuz.:1hug:

14. 22 Kasım 2008
  15. starlight

starlight Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bnce senin işin dha kolay çnkü evlisiniz yani hoş bi akşam düzenleyebilrsin dha çok imkanın var bnce ama bnde oda yok ben ztn sevgilimi haftada 1 görüorumsenağlama ama senin yerinde olsamm çok romnatik bi akşam ayarlarım telefonun bile fşini çekerim ve sarmaş dolaş otururrum neticede insana sevdiği versin bi avuç toprak olsun gene yetersenağlama sarılmak çok güzel:asigim:

16. 22 Kasım 2008
  17. EU3

EU3 Guest

Neden kutlayacaksın ki canım bunu adet haline getirmeyin derim ha evli olursunuzda kutlarsınız oda dışarda bir yemek vede başka bir mekan olabilir...ama boyunu aşmayacak bir hediye alabilirsin canım bence ne hediye alacağını sormalısın tatlım bu daha bir zor soru

18. 22 Kasım 2008
  19. Cemre

Cemre Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    millet birinci aydan başlıyo kutlamaya bence kutlayın hediye almasanızda kesenize uygun bir yerde yemeğe çıkarsınız oda gayet güzel olur kanımca