ilker yavrutürkten yanan saçlar konusunda cevap aldım...

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve aylin86 tarafından 24 Ekim 2008 başlatılmıştır.

24 Ekim 2008
    Konu Sahibi : aylin86
  1. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar özellikle şaçı yananlar okusun daha önce kk da bir başlıkta okumuştum yanan saç kesilmezse yeni çıkan saçlara zarar verir diye bu çok aklıma takıldı çünkü benimde yandı saçlarım ve kestirdiğim halde uçlarda 2 3cm yanıklık var bende ilker yavrutürke mail attım istanbulda ünlü bir kuaför (keşke istanbulda olsaydım kesinlikle ona giderdim)yanan saçlar yeni uzayan saçlara zarar verirmi diye bugün cevap gelmiş..süprizzzzz.
    yanan saçların yeni uzayan saçlara bir zararı olmaz fakat bakım yapmazsanız kendiliğinden kopar ve dökülür bakımlarınıza devam edin ve sağlıklı saçlarla kalın...
    yani aklınızda soru işareti kalmasın kızlar...a.s.

2. 24 Ekim 2008
  3. Arastirmaci

Arastirmaci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ilk teşekkürü ben yapam gari:))) teşekkürler türkiye:)))

4. 24 Ekim 2008
  5. Patricia

Patricia sil baştan başlamak gerek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    süper bir bilgi. emeğine sağlık canım. demek kestirmeden inatla bakıma devam :) bende bunu cok merak edenlerdendim. kestirsemmi kestirmesemmi çok düşünmüştüm. ama size bişey diyeyim. ustura ve ara makazı denilen bişey var. eğer kuaforunuz o makasları ya iyi kullanamazsa yada ucları artık körlenmişse sacınızda dahada çok kırık oluyor. ben bunu çok tecrübe ettim. kırıklarımı aldırmak için kuafore gidiyorum. ara makazla (kırık makazı) kırıkları alıyorlar ama eve gidince bi bakıyorum sadece kırık olan saçlarım ıkıye uce ayrılmıs(saç tellerim) dahada mahvoluyor kızlar. biliyorum normal makazda pis iz bırakıyor. ya bunada bir çözüm bulsakya??* kuafor olan hiç yokmu aramızda?

6. 6 Kasım 2012
  7. darqqrave

darqqrave Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bende kestırmek ıstemıyorum ama kırılmaların kopmaların yanı sıra sımdı bıde koptukca saclarım uzunlu kısalı oldu napıcaammmm :KK43:(((((((((((( mecburen kestırcem böle sacma sapan ucube oldular walla