iltahap gebeliği engellermi

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve aytixsxxsx tarafından 26 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : aytixsxxsx
  1. aytixsxxsx

aytixsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar simir testi yaptırdım iltahap var dedi doktor zaten akıntıdada oluyor siz ce iltahap olan kadında cocuk olmazmı ben öyle duymuştum 1 yıldır evliyim korunmuyoruz ama çocuk olmuyor
    :kahve::kahve:

2. 26 Ağustos 2008
  3. 8tugce8

8tugce8 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    73
    canım olurda tedavi olduktan sonra olur inşallah,moralini yüksek tut.

4. 26 Ağustos 2008
  5. EU3

EU3 Guest

ben engel olduğunu düşünmüyorum.hamile olduğumu bilmiyordum.hoş belkide sonaraki gün kaldım.dr a gitmiştim.gebelik düşünüyoruz diye bu arada çalışmalara başlamıştık.iyikide kalmamışsın.her tarafın iltihap dedi muayenede.simir istedi.yara varmış.ben sonuçları devlette yaptığım için 15 gün bekledimbu arada hamileymişim.

6. 26 Ağustos 2008
  7. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    canım bu allahın takdiri iltihap engel olabiliyor ama dedim ya allah isterse iltihapta olsa tüplerinde tıkalı olsa verir bizim gelinmizin iltihabı çoktu doktor çocuk sahibi olamazsın dedi oda üzülüyordu tedavi gerekir dedi o sırada kendiliğinden hamile kaldı ve doğumda iltihabı da yok oldu sağlıklı tombiş bir kızımız var yani yeterki rabbim istesin eğer tesavi olman gerekiyorsa ol ve gerisini allaha havale et hayırlısını dile

8. 26 Ağustos 2008
  9. _WhitePearl_

_WhitePearl_ Pamuk Prensesim... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ee canım peki bebeğine bir etkisi oldu mu? merak ettim .

10. 26 Ağustos 2008
  11. aytixsxxsx

aytixsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar çok teşekkür ederim yarın hastaneye gitcem iltahap için ben ona bağlıyorum çocuğun olmamasını çünkü 1 yıldır hiç korunmadık

12. 26 Ağustos 2008
  13. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    tam olarak bilmiyorum ama genelde boyle sorunlari gebelikten once muayene ettirmek gerekiyor.ki iltihap sokturucu de antibiyotik aliyorsun tabi.bunu gebeyken de alirsin ama yine de gebelikten once tedavi olmak daha iyi...

14. 26 Ağustos 2008
  15. neseliyasmin

neseliyasmin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende de iltihap vardı ama bendeki yaradan kaynaklanıyordu ve doktorum yaranın tedavisini ben doğurmadan yapmayacağını söyledi o zaman hamile falan değildim eğer iltihap engel olsaydı söylerdi şu anda hamileyim hamile kalmakta da sıkıntı yaşamadım

16. 27 Ağustos 2008
  17. _WhitePearl_

_WhitePearl_ Pamuk Prensesim... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bunları okuyunca içime su serpildi arkadaslar .bende de yara çıktı .smear testi temiz çıktı ama yaradan kaynaklı enfeksiyon yani iltihap bulgularına rastlanmış. dr a sorduğumda cocuk doğurmadığın için yarana müdahale edemeyiz demişti sadece enfeksiyon için fitil ve antibiyotik verdi. bende korkuyordum yara gebeliğe engel ve düşük nedeni diye...demekki öyle hamiş kalanlar varmış..

18. 27 Ağustos 2008
  19. kismet yagmur

kismet yagmur kalbim ailemle kaldi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba valla ben 3 defa asilama denedim olmadi.
    buarda 2 doktora gidip devamli kontrol oluyordum birisi tüpbebek uzmani digeri kadin dogumcu ve ikiside anlamadi iltihap oldugunu bende herseyi biraktim baska bir doktora gittim dedigim gibi smer tesi yapti ve enfeksiyon var dedi
    3 tane fitil verdi ama birgünde biticek dedi bende adetim bitince kullandim ve oy adet olmadim sonuc simdi 34 haftalik hamileyim kizimi bekliyorum hihoyyyt
    bu isler belli olmuyor bazen engel olabiliyor sende ihmal etme olurmu :1no2:
    kendine iyi bak:1hug:a.s.:nazar: