iltahap için ne kullandınız

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve aytixsxxsx tarafından 17 Eylül 2008 başlatılmıştır.

17 Eylül 2008
    Konu Sahibi : aytixsxxsx
  1. aytixsxxsx

aytixsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bende iltahap var doktor vajinal tablet verdi ama geçmedi akıyor ve kokuyor allah aşkına iltahap için ilaç kullanan arkadaşlar hangi ilaçları kullandınız veya bitki veya başka birşey kullanan varmı şimdiden çok teşekkürler

2. 17 Eylül 2008
  3. guzelkizMS

guzelkizMS İnsanın kaderi güzel olcakmış... Üye

Beğenildi:
    191
    Ödül Puanları:
    163
    aynen bendede var iltihap bende yeni doktora gittim akıntını %80 mantardan kaynaklanıyo bana fitille krem yazdı ismini veremmi

4. 17 Eylül 2008
  5. aytixsxxsx

aytixsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayatım ben simir çektirdin ikinci derecede iltahap sonucu çıktı doktor sadece mavi küçük böyle vajinal tablet verdi okadar ama geçmedi 13 aydır evliyim korunmuyorum çocukta olmadı kesin iltahaptandır diyorum ama bakalım verirsen sevinirim

6. 17 Eylül 2008
  7. nur82

nur82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bende de var iltihap:1no2:dr um çok hafif dedi.öyle koku falan hissetmiyorm.fitil verdi.vagi-C ilacın adı.iyi gelip gelmediğini bilemiyorum canım.ama ilacı kullanırken cok yogun bir akıntım oluyordu.çok aşırıydı neredeyse pet takacak kadar.belki iltihabı söktüğünden o sekılde oldu:uhm:

Son düzenleme: 17 Eylül 2008
  8. 17 Eylül 2008
  9. asyacan7

asyacan7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben de vagi-hex diye bi tablet kullandim vajinal olarak,evet kullanirken cok akintim oluyodu,gectimi bilmiorum ,nasil anlasilio onu da bilmiyorum ,zaten dr var dedigi zamanlarda da oyle koku yoktu ben de.aman iste anlamiyorum bu konulari,benimde bebek yok ya bakalim hayirlisi...

10. 17 Eylül 2008
  11. Banan

Banan Eşine Sırılsıklam Aşık..! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bana iki tane fitil verdi doktor akıntım su gibi geliyordu... bu iki fitili üç gün arayla kullandım şimdi iki gündür kesildi çok şükür... bilmediğin bitkileri sakın içme iltihabım kesilsin diye... onlar da bir nevii ilaç görevi görüyor...sakın sakın...

12. 17 Eylül 2008
  13. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    kislar ya bana da yardim edin. ben de yurt disindayim. ve gecen ay dis gebelik ameliyati gecirdim. ameliyattan sonra doktor hiiic bakmadi iltihap vs var mi diye.bakmaliydi cunku ameliyatta enfeksiyon kapma ihtimali yuksek.

benim de boyle akintim basladi. acik sari renk. akarken hissetmiyorum. ama camasirimda nasil diyeyim boyle bir tabaka oluyor. kirletiyor yani. koku yok.

bir tarif eder misiniz siz neden anladiniz? bir de ilacin ismini ve fitilin ismini de verir misiniz?

14. 17 Eylül 2008
  15. nur82

nur82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende bir ara aşırı derece bel ağrısı oluyordu.ama ben iltihaptan olacagını düşünmemiştim.o yüzden oluyormuş.fitili kullanınca bel agrım da gectı.
    baska bir belirti yoktu ne koku ne akıntı..akıntım da vardı ama her zamanki yogunluktaydı.
    rutin dr.kontrollerim sırasında ortaya cıktı.vajinal ultrasonla anladı dr.sonra smear istedi emin olmak için.1 hafta boyunca kullandım fitili.
    biz kadınların ortak belaları bu iltihap enfeksıyon olayları...ihmal etme canım sende .alttan muayene ile anlaşılır varsa.bebek sahibi olmayı zorlastırıyormus vajınal enfeksıyon.fitilin adını yukarda verdim.yan etkisi yokmus.hamilelikte bile kullanılıyormus.

16. 4 Ağustos 2010
  17. Meytiri

Meytiri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Arkadaşlar bendede aynı problem vardı akıntı kötü koku vs. sonra dr. a gittim dr bana zalain fitili verdi 2 tane aldım 7 gün arayla kullan dedi 2 sini bide kremini yazdı zalain krem onu hem eşim hem ben kullandık şuan hiç bi sorun yok.zemuszemus