im bir tuhaf oldu:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve walker tarafından 16 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

16 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : walker
  1. walker

walker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba arkadaşlar
    az önce içim bir tuhaf oldu
    bütün arkadaşlarım bir şekilde hayatlarına yön veriyorlar ama ben yerimde sayıyorum evde boş boş oturuyorum az öncede üni. bir arkadaşımla konuştum o da benim gibi önlisans çıkışlı dgs ye giricekti ama son anda fikir değiştirmiş öss' ye gitmiş ve 291 almış çok sevindim onun adına ama ben içimde bir tuhaflı hissettim bir an nasıl anlatsam ki ezik gibi hissettim işte neden bilmiyorum ama ....... işte çoğu arkadaşım 4 yıllık fakültelerde ya okuyor yada mezun iş bulmuş çalışıyor ben 2 yıllık okudum ve kendimi çok kötü hissediyorum pişmanlıkta var sanırım iş de bulamıyorum evde çıldırcam arkadaşlar
    erkek arkadaşımda müh. okuyor onun yanında da kendimi ezik hissediyorum neler oluyor bana depresyona mı giriyorum anlamadım offfff

2. 16 Temmuz 2009
  3. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Anlıyorum seni canım ama neden eziliyorsun kii :1hug:
    Hiç okumamaktan iyidir 2 yıllık deyip te geçme yanii..

Tamam diploma gerçekten önemli ama yanında kendini geliştirmek te çok önemli..
    Benim 2 yıllık ithalat ihracat mezunu olan tabii (eski mezun) şuan çok iyi düzeyde maaş alan arkadaşlarım var..
    Ayrıca sende DGS'ye girebilirsin zor bişey değil:eek:lmaz:
    Ama arkadaşlarım Fakülte mezunu erkek arkadaşım fakülte mezunu olucak diye değil,kendin olmasını istediğin için yap..Öncelikle hedefini belirle
    Kendinide boşuna strese sokma:eek:lmaz:

4. 16 Temmuz 2009
  5. nidam034

nidam034 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benım nıye depresyona gırıyorsun ki..hersey zamanla olacak sey ıkı yıllık deyıp geçme..benımde cogu arkadasım..o ıkı yıllık dedıgın okulu bıtıremedıler bıle..hem kendını ezık hıssedecek bır durum yok ortada..kendını yeterlı bulmuyorsan 4 yıllıga tamamlamayı dene..sonrada kendıne bır ıs bulur calsırsın..bunu unutma kımse kımseden ustun degıl..önemli olan Allahın bıze bagıs ettıgı o aklı en ıyı sekılde kullanmak..Şeniz

6. 16 Temmuz 2009
  7. LayLayLomHop

LayLayLomHop Guest

niçin bu kadar olmadık yere karamsarlık yapıyorsunuz anlamıyorum sizleri
    elinizde ne güzel imkanlar olmuş liseye üniveristeye gitmişsiniz elinde hiç yoktan bir diplomanız var ve isterseniz devam da edebilirsiniz birçok imkanı değerlendirebilecek durumdasınız ama hala memnuniyetsizlik hakim..
    önlisans diploması diye küçümsemeyin bence onu bulamayanlar basaramayanlar bile var bilmiyorum kaç yaşındasınız ama ben bu yaşta kendimden kaç yaş küçüklerle derslere giriyorum
    inanın hiç gocunmuyorum arkadaslarım sevgilim vs lisans yüksek lisans mezunu da olsa okuyorda olsalar asla kendimi ezik hissetmedim hissetmemde sizde hissetmeyin..

bir diploma insanı yüceltmez emin olun ezik hissedecek bir durum yok yani bu kadar önemsiz görmeyin kendinizi...

8. 16 Temmuz 2009
  9. minik kuslarim

minik kuslarim CANIMIN 3'Ü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    sen depresyona gırecek yer arıyorsun canım bence
    ıcın ezılecek kendını ezık hıssedecek bır durum goremıyorum ben
    sen kendı kendıne kompleks yapıyorsun
    soyle bır sılkelen kendıne gel bakıyım
    hem senın aöf gecıs hakkın yokmu 3.sınıfı ordan devam edıp bıtırebılırsınde.hem daha yasın kac allahını seversen yaaa.
    2 cocugum var 30 yasındayım evde oturmaktan canım sıkılıyor ve calısıp cocuklarımı emanet edecegım kımse yok dıye kendıme ugraslar buluyorum 2 sene once ehlıyete yazıldım ehlıyetımı aldım araba kullanmayı ogredım bu senede aöf kayıt yaptırdım bu yasta okuyorum evde can sıkıntısından vakıt gecıreyım kendımı gelıstıreyım dıye.
    ne kadar gencsın daha odana kapanıp ıcını karartana kadar hayatını degıstırecek kararlar almalısın bence
    hadı bakayım soyle bır sılkelen kendıne gel aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

10. 16 Temmuz 2009
  11. Boswer

Boswer Annemi çok özledimm Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Neden kendini ezik hissediyorsun..

Bende önlisans mezunuyum ve güzel bir işim var.Hatta dgs ile geçiş yaptım ama okula gitmedim.Pişmanmıyım pek değil..

12. 16 Temmuz 2009
  13. boncuk84

boncuk84 nefsim içine sindi!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bu ara bende kendimi ezik hissediyorum sanki beni anlatmışsın ben fakülte mezunuyum ama hala bi işim yok bütün arkadaşlarım dediğin gibi hayatına yön veriyolar evleniyolar işleri var ama bende tık yok bende depresyona girecem bu gidişle offfff..........

14. 16 Temmuz 2009
  15. nnisanyagmuruu

nnisanyagmuruu ooO♥Sensiz Olmaz♥Ooo Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    işte böle düşünenlere çok kızıyorum ben. onlar okuyolar yükseliyolar ben okuyamadım yada okadar iyi değil işim. en baştada benim kardşm var.buyıl 3. öss ye girişiydi ve düşük puanlar aldı.bu yıl puanı tam istediği gibi.hemşireliğe gidebilecek kısmetse. ve lise bitiminden en sonki öss sonucu açıklanana kadar ünive giden hiç kimseyle aynı ortamda bulunmadı.en yakın kankim dediği arkşlarıyla bile.çok kızdım ona ama dinletemedim. herkes bir olmak zorunda değil.herkesin kapasitesi farklıdır.bende önlisans mezunuyum. 4 yıla yükseltmek için devam ettim ama sora bıraktım.şuan çalışıyorum. kndme yetecek kadarda kazanıyorum çok şükür. insan isterse gayret ederse herşeyin üstesinden gelir. ha herşeyi yaptınmı, olmuyomu peki. ohalde kndni boşa üzme. durduk yere kndnizi üzmeyin. kndnizi küçük görmeyin.

16. 16 Temmuz 2009
  17. walker

walker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    senağlamasenağlamasenağlama

18. 16 Temmuz 2009
  19. walker

walker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    herkese çok tşk ederim ama evde oturmaktan sıkıldım işde bulamıyorum
    yaşım buarada 21 ..............................