im yanyor...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve arhes tarafından 14 Eylül 2009 başlatılmıştır.

14 Eylül 2009
    Konu Sahibi : arhes
  1. arhes

arhes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevgilim bir ay kadar once dktra gtti.kan değerleri yüksek oldğu için birdaha çağırdılar aynı sonuç çıkınca üniversiteye sevkettiler.bu sure içinde saçları dokulmeye basladı. o kadarki seyreldiler.burnundan kan gelmeye bsladı ara ara.sebepsiz yere atesi çıkıyor.kndini bitkin hissediyor lenf bezleri sişiyor arada sırada.bütün belirtiler illet bi hastalığa işaret.Kan Kanseri:KK43:Allah korusun ynede.sn dktra gttignd 40 dk sesi ckmadı.dktrun yanındaymiş!!hemotoloji...yanıma geldğnd gözleri kıpkırmzydı.gözleri dold ama toplad kendni bişeym yok dedi.sevk etmşler ilkten inkar etti.bna reçete dye yutturmaya calıştı.ama okudum.sevk etmişler.smdi yalvarıyorm hergun gt dye.ama gtmiyo.iyiyim diyo...kavga ettim hakkımı helal etmem saklama bşey dye oda bna küstü...içimde kaybetme korkusu var.cok seviyorm bi gn tedaviye gc kaldnz derlerde onu kaybederim diye ck korkuyrm ne yapıcm blmıyormda.yüzüne gt kanser olabilirsn erken teshs hayat kurtarır nasıl diyeym.farkında ama cesareti yok.bnmde cesaret verecek gücüm...bna garip sorular soruyo.oleceğini bilsen ne yapardın?,hergn evlenme teklifi etmekten bıkmayan o,durup bz evlenemeyiz dyo.5 yl snra belki yanında bn değl bşka biri olur ;..onada bna bktğn gibi bkma olurmu diyo...snrada özür diliyo.o bunları söyledikçe ben mahvoluyorum.düşündükçe eriyorm...paylasmak istedim....:çok üzgünüm:

2. 14 Eylül 2009
  3. cnn54

cnn54 Özlemimsin... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Töbe canım ne yap ne et konuş ikna et onu Allah korusun Allah acil şifa versin canım

4. 14 Eylül 2009
  5. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hiv vurusu tasıyor olmasın ? hastalık basladıktan sonra 10 yıldan önce ortaya cıkmaz dıyorlar gercı ama?
    ewlenmek ısteemeyn ...

muhtemelen hastalıgını ögrendi size söylemiyor, gecmıs olsun sımdıden,
    doktordan laf almaya ya da evde recetelerı bulmaya ılac adından hastalıgı ogrenmeye calısın.
    muhtemelen dönüşü olmayan bır hastalıkta... gecmıs olsun umarım tedavısı vardır.
    onu mutlu etmeye bakın. :KK43:(
    umarım yanılıyoruzdur. :KK43:

6. 14 Eylül 2009
  7. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.033
    Ödül Puanları:
    163
    sevgilinizi ikna etmeye calisin bir an önce tedvisine baslasin artik tip cok ilerledi kanseri yenen insanlar o kadar cokki bol bol moral verin bu hastaligi yenmenin en kolay yolu moral diyor doktorlar
    allah acil sifalar versin:Saruboceq:

8. 14 Eylül 2009
  9. arhes

arhes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saolun hepiniz,işin ilginci bütün tahlillerini sevk kağıdını bna verdi..bu defa normal diyo sonuçlar karsılaştırıyorm ama hiçbir farki yok...bu kadar belirtiye bişey var muhakkak.anlamadıgm sey kan tahliliyle devlet hastanesinde oyle bir teşhis koyabilirlermi.? bilgisi,tecrübesi olan varmı?

10. 14 Eylül 2009
  11. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.033
    Ödül Puanları:
    163
    size verdigi tahlilleri ve sevk kagini alin sevk edilgi yere götürün konusun bakalim ne diyecek

12. 14 Eylül 2009
  13. arhes

arhes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bnde öyle yapmayı düşünüyorum..ama nasıl bnde bilmiyorm.bi doktorun karsısına geçip bunu sormakta:KK43:mevzuyu anlatıp.ama başka çarem yok.zaman geçiyor...çalişiyorumda nasıl oluck blmyorm.gelişmeleri yazarım..desteğinz için saolun

14. 14 Eylül 2009
  15. ukla

ukla Come back.. Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun canım..

16. 14 Eylül 2009
  17. MTS

MTS Minik meleğim hoşgeldin.. Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım öncelikle geçmiş olsun...
    bence de erkek arkadaşın bu kadar duygusallaştığına göre kötü bir hastalığa tutulmuş..
    o şu anda bunun şokunu yaşıyor belki de henüz kabullenemedi bile..
    bu durumda sana çok iş düşüyor canım öncelikle kendini topla ona destek ol moral vermeye çalış...
    gerekirse beraber gidelim doktora bir de ben konuşayım de...
    bu tip hastalıklarda erken teşhis çok önemli...

18. 14 Eylül 2009
  19. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    Rahatsız olan siz misiniz? yoksa erkek arkadaşınız mı?
    çünkü diğer konunuz da kendiniz hastaymışsınız gibi anlatmışsınız,
    kafam karıştı doğrusu...