IMC ajans sizce nasıl?

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve maison tarafından 18 Ocak 2010 başlatılmıştır.

18 Ocak 2010
    Konu Sahibi : maison
  1. maison

maison Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar kızım içim bu ajansa basvurduk ve basvurumuz kabul edildi ,nasıl bir ajans iyimidir ,bileniniz varmı?

2. 3 Haziran 2010
  3. OyuNBozaN

OyuNBozaN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende başvurdum kabul edildim ama gitsemmi gitmesem mi bilmiyorum.Kötü bişey çıkmasından korkuyorum :S:S
    Bilen varmı ???

4. 3 Haziran 2010
  5. callidora

callidora Μια φορά μ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Yanlız iyice araştırmadan neden başvurdunuz ki?Bu arada başvurudan kasıt, sizi her hangi bir modellik, oyunculuk için mi çağırdılar yoksa kayıt mı olmaya gittiniz? Gerçi herhangi sözleşme imzalamadıysanız sorun yok. Gitmeden bir araştırın, ama ajansın referansları olması gerek...Onlara ulaşmaya çalışın. Giderseniz de sözleşme imzalamaktan kaçının.

6. 4 Haziran 2010
  7. kagit-gemi

kagit-gemi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim 2 kuzenim oraya kayıtlı yaşları 9-12. Anneleriyle beraber gidip geliyorlar zaten seçildikten sonra teklif gelirse ön eleme oluyor ona göre oynuyorlar (gerçi bizimkiler daha seçilmediler ama)sonuç olarak güvenilir bir yer zaten bazı dizilerde oyuncuları var

8. 31 Ağustos 2010
  9. pirre_06

pirre_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm Maıson ne yaptınız gittiniz mi ajansa. Bende başvuru yaptım ve olumlu sonuç geldi ama cesaret edmiyorum gitmeye şimdi. Siz gittiniz mi kızınız için gittiyseniz lütfen paylaşın. Nasıl biryer ve en çnemlisi sözleşme imzalatıyolar mı onu çok merak ediyorum. Çünkü ciddi işler bunlar tazminatı mahkemesi vs. Acilen cevabınızı bekliyorum teşekkürler.

10. 31 Ağustos 2010
  11. pirre_06

pirre_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kagıt-gemi sizin kuzenler ımc ajansa mı kayıtlılar. Nasıl biryer yani güvenilir bir ajans mı lütfen paylaşır mısın. Bende gidicem de karar veremiyorum. Sözleşme imzaladılar mı benim için en önemlisi bu.Teşekkürler.

12. 1 Eylül 2010
  13. kagit-gemi

kagit-gemi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kuzenlerim gitti resim çekimi yaptılar güvenirliğiyle ilgili bir sorun olmadı.sözleşme imzalanıyor bazı çağrıldıkları ön çekimlere gidemediler okulları v.s. nedeniyle bir sorun olmadı tazminat olayı belki seçilipte gidilmezse oluyodur net bilgim yok ama dediğim gibi zaten ünlü bir ajans netten sitesine girip baktıysanız bazı dizilerde oyuncularının olduğunu görürsünüz

14. 3 Kasım 2010
  15. brcsrkn

brcsrkn annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bende oğlumu yollamıştımistanbul dışı kabul edişmez diyorlar ama bence kabul ediyor herkesi biraz ticari olmuş sanki orası

16. 11 Kasım 2011
  17. niihal

niihal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaslar bugun bbasvurmuza cevp geldı bızde gıtsekmı dıde dusunuyoruz ne kadar guvenılır aceba yoksa para kazanmak ıcın herkesımı cagrıyorlar

18. 14 Kasım 2011
  19. mamafih

mamafih kahrolsun bağzı şeyler Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    103
    merak edip sitesine baktım
    profesyonel bir ajansa benzemiyor :26: