imdaaaat hamilelik lekeleri!!!

Konusu 'Doğum Sonrası Cilt Bakımı' forumundadır ve 007ceylin tarafından 22 Ocak 2009 başlatılmıştır.

22 Ocak 2009
    Konu Sahibi : 007ceylin
  1. 007ceylin

007ceylin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ne yaptımsa alnımdaki hamilelikten kalma lekemden kurtulamıyorum resmen afrika kıtası gibi lekem var geçmiyo önerisi olan varmı noolurr yardım!!!!

2. 22 Ocak 2009
  3. whisper34

whisper34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Antalya bölgesinde bir lazer merkeziyle görüşmeni tavsiye ederim.

4. 23 Ocak 2009
  5. gxuxbxuxxsx

gxuxbxuxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne zaman doğum yaptın canım.bende hamileyim lekem çok aşırı değil ama yinede rahatsız oluyorum.araştırdım sheida diye bir markaya kafayı taktım leke kremi ,sürme, rimel sipariş ettim. leke kremi hamillelik,yaşlılık,ilaç kullanımından oluşan lekelere etkiliymiş.ayrıca hamileyken de kullanıyormuşsun.2 gündür sürüyorum.içinde e vitamini c vitamini ve meyan kökü varmış.
    ve cildin rengini açıyormuş.ben önce vichy nin temizleme jeliyle yüzümü yıkıyorum sonra elma sirkesi sürüyorum.sonrada leke kremini sürüyorum.bişey söylemek için çok erken .

6. 23 Ocak 2009
  7. 007ceylin

007ceylin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler kızlar
    ama herşeyi denedim
    sadece kimyasal peeling kaldı ama o da korkutucu geliyo açık tenliyim doğum yaptıktan sonra dermolojika die pahalı bi marka bütün setini aldım gündüz leke açıcı gece leke açıcı güneş ışığını geri yansıtıcı, temizleyici,pirinç tozlu peling ama lekem aynen duruyo en son dr.ibrahim saraçoğlunun lavanta kürünü yaptım ama nafile çok üzülüyorum ne yapabilirim CEYGAM benim leke artık 3-4 yıllık faydası olurmu

8. 2 Şubat 2009
  9. ceygam

ceygam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba
    üzgünüm mesajınızı yeni gördüm
    ürün mucizevi ve eminim sorununuzu ortadan kaldıracak dediğiniz gibi bir çok ürün kullanmışsınız bunuda kullanmanızı tavsiye ederim hiç bir kaybınız olmayacak
    hoşçakalın sevgiler....

10. 22 Haziran 2009
  11. gulsah4001

gulsah4001 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :jeyyar:süprizzzzzmerhaba arkadaşlar ben siteye yeni katıldım mesajları okuyuncada paylaşmak istedim arkadaşımın yüzünde dogum lekeleri vardı ve 5 senedir ugraşıyodu yapmadıgı ve almadıgı şey kalmadı çok paralar harcadı ve hiçbir işe yaramadı.sonra suriyeden bir krem getittirdi size yemin ederim 5.sürüşünde yüzünde hiçbişey kalmadı gözümle görmesem inanmam aslında arkadaşımın dayısı kullanmış bu kremi adamın cildi okadar kötüymüşki sivilceler lekeler gitmedigi doktor kalmamış ve en sonunda botox yaptırmış dahada kötü olmuş sonra bu kremi kullnıyo ve cildi kaymak gibi olmuş kızda zaten dayısını görünce aldı bıktı artık para verip hiçbi sonuç alamamaktan bende görmesem asla böyle bişey sizlere söylemem kimsenin vebalini istemem eger düşünürseniz elimden geldigi kadar yardım olmak isterim mail adresimi vereyim gulsahkultur@hotmail.com bana mail atarsınız yardımcı olurum allah herkese şifa versin ii günler

12. 22 Haziran 2009
  13. seliss

seliss umuda yolculuk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    gülşahcığım neden burda ürünün adını vermiyorsun ürün ismi vermeme gibi bir yasak yok sitede.burda herkes umut bekliyo burası paylaşım formu iyi yada kötü herşey paylaşılıyor sende bişi kaybetmezsin

seker7880 ve candanote bunu beğendi.
  14. 22 Haziran 2009
  15. creative

creative bebeğinin annesi :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    vallahi benimde lekelerim çıkıyor hamilelikten ama fazla takmıyorum..en kesin çözümü lazer Allah büyük bir doğurayım hemen ankaraya gidip lazer yaptıcam inşallah..

16. 24 Haziran 2009
  17. cananulger

cananulger Guest

selam benim lekem hiç olmadı ama çatlaklık oldu :::)))

18. 25 Haziran 2009
  19. cemre_SU

cemre_SU halasının kuzusu:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    sanırm yeni üyesinin sitede msn yada meil adresi vermek yasaktır