imdaaat klomen!!!

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve Winston tarafından 26 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    26 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : Winston
  1. Winston

Winston EGE & ECE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba aranızda daha yeniyim klomen tedavisi nasıl oluyor beni bilgilendirirseniz sevinirim ayrıca pko hastasıyım şimdiden tşkler

2. 26 Mayıs 2008
  3. ebruozguv

ebruozguv Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle hoşgeldin
    klomen yumurtalıklarını uyararak normalde bir olan yumurta sayısını artırmak için kullanılır
    yumurta sayısının artması gebelik şansını da artırır
    adetin 5. günü başlanarak dr un önerdiği dozda kullanılır
    inşallah bu ilk ve son tedavin olur

Son düzenleme: 26 Mayıs 2008
  4. 26 Mayıs 2008
  5. zelal63

zelal63 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende kullandım klomen kullanmaz olaydım butun yan etkılerı oldu bende bıraz dıkkatlı ol kullanırken yumuratalıklarını buyutuyo sanırım bana kıst yapmıstı umarım ıyı olursun cıunku klomende sonuc vermezse asıl tedavın baslar.

6. 27 Mayıs 2008
  7. Winston

Winston EGE & ECE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok tşk ederim verdiğiniz bilgilere.daha başlamadım zaten kullanmaya ilk etapda farlutal kullanıyorum adetimin olması için bakalım inşallah ilk ayda sonuç alırım.

8. 27 Mayıs 2008
  9. nbatur55

nbatur55 baldan tatlı can kızım... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim eşim klomen kullanıyo canım onun spermmiyogram testi sonucu verdi doktor e vitamınıyle klomen tedavisi uyguladı 2 ay bakalım bekiyoruz test yaptırıcaz bir daha sevgilerle....

10. 27 Mayıs 2008
  11. nbatur55

nbatur55 baldan tatlı can kızım... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim eşim klomen kullanıyo canım onun spermmiyogram testi sonucu verdi doktor e vitamınıyle klomen tedavisi uyguladı 2 ay bakalım bekiyoruz test yaptırıcaz bir daha sevgilerle....

12. 19 Şubat 2009
  13. nuriş83

nuriş83 Guest

merhabalar bende klomene bugün başlıyorumkist yapyıgını duyunca biraz korktum diyebilirim dualarınızı bekliyorum

14. 19 Şubat 2009
  15. sudeyoncaa

sudeyoncaa pozitif ol.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    slm cnm bende pkoluyum ilk klomen kullandım adetin 5.günü başladım günde 1 tane ile sonra adetin 17.gününe kadar yumurtam büyümedi dr da daha artık büyümez gelme dedi bir dahaki aya kaldı dedi ilk tedavimdi çok üzüldüm hapla bile büyümediler diye ağladım. Sonra yine her zamanki gibi adetim gecikti bayagı ama yumurtam büyümediya hamilede olamam test yapmıodum en son dayanamadık test yaptım ve şuan 2 aylık hamileyim :))) Yani anlıcan yumurtam kendiliğinden büyümüş çatlamış hamile kalmışım Allahıma şükürler olsun ki :)

Sassy001 ve brnh bunu beğendi.
  16. 19 Şubat 2009
  17. ozzzge

ozzzge Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    cnm bende pkoluyum.bu ay ilk defa klomen tedavisi gördüm.önce farlutalla regl oldum reglimin 5.günü klomene başladım.günde 2 tane sabah akşam kullandım.ama yumurtam büyümedi.11 mm de kaldı.18-20 mm olması lazımmış.moral bozukluğu yaşadım tabi.bu ay günde 3 tane kullancam.oda sonuç vermezse göbekten iğneye başlıcam,o kesin sonuç veriyomuş.umarım hepimiz için bu süreç çok kısa olur ve en kısa zamanda hamile kalırız.sanırım biraz sabır gerek....

18. 19 Şubat 2009
  19. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    bende klomeni en çok kullananlanlar arasındayım evet kist yaptı ama 2-3 defa alışıyor bünye.sudeşum hamile ilk kullanmasından onlar bir vesile tabiki ama elimizden geleni yapmalıyız..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.