imdat karnım yamuldu

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve inciboncuk tarafından 25 Aralık 2007 başlatılmıştır.

25 Aralık 2007
    Konu Sahibi : inciboncuk
  1. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar dün karnım yamuldu sol taraf çökük gibi kaldı sağ taraf şişti bi arkadaşım bebek sağa yatmıştır dedi ama ben gece çok zorlandım gene dönerken sabaha kadar kabus gördüm bu hep böyle mi olacak yAAAAAAAAAAAAAA korkunç
    (29+0)

2. 25 Aralık 2007
  3. esnelay

esnelay Guest

merak etme arkadasının dedıgı gıbı olmustur ılerleyen haftalarda yerı daraldıgı ıcın karnının bos kalan kısmınıda ellerı ve ayaklarıyla dolduracak tabı bu arada daha cok pozısyon degıstırecek bır bakarsın yarın sabah karnın beybolz topu yutmussun gıbı upuzun olmus.daha cok sasırtacak senı yanı ılerleyen zamanlarda yerı daraldıkca senıde yamultacak rahat yatabılmen ıcın o ne tarafa sırtını yasladıysa o tarafa dogru yatman yoksa rahat uyuyamazsın (tecrubeyle sabıttır)Allah bır avazda kurtarsın canım..a.s.

4. 26 Aralık 2007
  5. TK646

TK646 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Süperr yaa teşhis yamuldu ha. :)))
    Beniim sağ taraf kubbe gibi sol bomboş kazaklardanda belli ama baştan beri bööle arada bi sola geçiyo...

6. 26 Aralık 2007
  7. Begum84

Begum84 KAYRA VE DEFNE'NİN ANNESİ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya arkadaşlar benimde karnım üstünde yan kaburgalarımın orada yanma gibi bişey oluyor.Kaburgalarm acıyo resmen arada..Sizdede oluyomu?

8. 27 Aralık 2007
  9. kxoxpxuxklxuxkahve

kxoxpxuxklxuxkahve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76

Evet bende de oluyor o. bazen sanki ciğerlerime bir çubuk saplanıyomuş gibi ağrı hissediyorum. Son bir haftadır da miğdemde ekşime ve yanma olmaya başladı. Yemek yemeye korkar oldum.

10. 27 Aralık 2007
  11. mertece

mertece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba benim kızımda hep sağ tarafımda tor top duruyor,sol tarafım bomboş...Yatmak zor ama daha ilerleyen haftalarda daha zor günler bekliyor,,,,,Sağlıklı olsunlarda yeter...:KK46:

12. 27 Aralık 2007
  13. CAKIR39

CAKIR39 Guest

benimkide tam poposu göbek deligimin hizasinda oldu delik kocaman poposunla ittire ittire :eek:))

benimde sol taraf bos gibi orda sirti var kafa asagida ayaklar saga dogru uzatmıs sag taraf yirtildi zaten ayaklar yüzünden ufak ufak!

14. 27 Aralık 2007
  15. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
    ayyy bi alemsin kız nıye korktun benım heppp oluyo sol tarafımm kocaman sag tarafım bos kalıyo oglum hep gezıto korkma canımcım daha sekılden sekle gırer karnın hele tekmeledıgı zaman karnım dahada komık oluyo:nazar::nazar:

16. 1 Ocak 2008
  17. CAKIR39

CAKIR39 Guest

ne güzel ya kıpırdanması falan aksıne kıpırdanmadıgı zaman allah allah nıye kıpırdanmadı bu cocuk dıye ınsan endıselenıyo! gün gectıkce tekmeler sertlesıo allah hepımıze sabır kolaylık versın :eek:)

18. 11 Ocak 2008
  19. alize_13

alize_13 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende de oluyo oturuşundan kaynaklanıyordur öle olunca ben sırtımı dikleştiriyorum sende öle yap ayrıca doktoruma da sordum normal dedi kaburgalar iç organları sıkıştırıyo ondan