Imdat kayınpederim!!!

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EU1 tarafından 4 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Aralık 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Kızlar benim kayınpederimle ne çocuklarının nede eşinin arası yok, kimse onu evine çağırmaz...
    çünkü çok içki içer...
    Ve rezalet ile dedikoduyla içli dışlıdır...

Ben evlendiğimden beri onu 4 kez çağırdım ve her seferinde full şekilde gördüğümüzde kaçıyoruz bahane uyduruyoruz.çünkü ben sevmiyorummmmmmm

2 gün evvel dedikki bize gel o da biliyorki içkisiz istiyoruz onu...
    Dün de tamam bugün gelicem dedi ama ben anladım...
    Kaynıma ve eşime söylediğimde inanmadılar...
    Ve dün eşim onu yine almaya gittiğinde full olduğunu görünce amcalarının baskısıyla kaçtı...
    Ondan sonra sürekli arıyor beni, eşin beni almaya gelmedi diye, bende sinirli şekilde kendin onu ara dedim haberim yok dedim...
    Eşimde kampta olacağını ve gelmiyeceğini söyledi, ama o demiş ki taamam yarın gelirim...
    Ya doğru düzgün olsa gel dicem ama nerdeeeee
    işte beni canımdan bezdiriyor yaaa, çünkü orda burda konuşuyor ileri geri...
    Hatta eltimi gecenin 1 lerinde arıyor, çünkü kafayı güzel ya, ne yaptığını bilmiyor...
    Napıcam ben bu adamı yaaa
    aradığı zaman bi şekilde onu reddetmeliyim...
    Eşimde hiç istemiyor ama eşim en küçük çocuk olduğu için babasına karşı biraz pasif oyüzden ben bişi yapmalıyım ama ne???

2. 4 Aralık 2008
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Telefona cikma!!:nazar:

4. 4 Aralık 2008
  5. EU1

EU1 Guest

bu kelimelere yerin etürkçe kelime kullansanız daha uygun olur.
    kayınpederinizin durumuna gelince , istanbulda yaşıyorsunuz.çok tedavi merkezi vardır.bir şekilde ikna edip götürün..yoksa sizlerde onu yanlız bıraktığınızda daha çok sarılacak içkiye.

6. 4 Aralık 2008
  7. EU1

EU1 Guest

tabi haklısın türkçe kelime kullanmam gerekirdi...
    tedavi merkezi olayına gelince, kesinlikle kabul etmez.
    okadar zeki bir insanki işine gelince içmez,kafasına göre yani...çünkü o kendi hayatını kendi başına 40 yıldır yaşıyor hemde sefasını sürerek...

8. 4 Aralık 2008
  9. EU1

EU1 Guest

bağımlı insanlarla uğraşmak gerçekten zor.bizim komşumuzun kocasıda çok içerdi.yani ben evlenmeden önce annemler yaşadığım apartmandaki komşumuz.hep kavga eerlerdi.kiracı idiler.sonra yıllarca kirayı ödeyemediler ve haciz geldi ,evden atıldılar.ama adam hem kendişine hem arkadaşlarına içki sofrası hazırlayacak parayı buluyordu.:KK43:(
    tedaviyi istemesi lazım tabii ki..ama sizleride gözden çıkarmış galiba..:KK43:( ne yazık

10. 4 Aralık 2008
  11. bahar_efeege

bahar_efeege kaktüs Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Zor bir durum Allah yardımcınız olsun.Kaçmak yerine karşınıza alıp kibarca durumu anlatmayı denedinizmi hiç ??Belki sizin şikayeti olduğunuzu bilmiyordur.Yani biz seni ayıkken görmek istiyoruz yoksa rahatsız oluyoruz dedinizmi ?

12. 4 Aralık 2008
  13. Aksi

Aksi mebbus garisi yekdane Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sarhosa laf anlatmak, deveye hendek atlatmakdan zormus,(öyle kalmis kulagimda)
    sise de durdugu gibi olmuyor isde.

14. 4 Aralık 2008
  15. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    telefonlarına çıkmayacaksın güzelim madem işine gelince yerine göre davranmasını biliyorsa mirmirmirmir
    strese gelmeye bile değmez

16. 4 Aralık 2008
  17. BarbunyaPilaki

BarbunyaPilaki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    Canım bence telefona çıkmamak ta tam çözüm değil. Bir gün tekrar evinize çağırın eşin ve kardeşleriyle beraber oturup güzelce konuşun. Bak babacığım biz seni sever sayar değer veririz. Ama senin bu hareketlerin hepimizi ve hepimizin çevresine en çok ta kendine zarar veriyor. Bu kendine zarar veren şeyleri bırakman lazım. Sen bu şekilde davrandıkça bizim sana karşı verdiğimiz değer ve saygı azalıyor. Lütfen bizim ve kendinin iyiliği için bir kliniğe yatıp tedavini gör. Biz bu şekilde bir babamız olmasından utanıyoruz. Bizi düşünmüyorsan kendini düşünerek bu iyiliği kendine ve bize yap. Yoksa aynı hareketlerin devam ettiği sürece seninle irtibatımızı kesmek zorunda kalacağız. Diyin. Belki işe yarar.

18. 4 Aralık 2008
  19. zeko

zeko umut €tm€k h€rş€yd1r..... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sen ne yapabilirsin ki...bence eşinin konuşması daha doğru...nede olsa sen gelinsin gelinin konuşması başka baba oğul konuşması başka...nede olsa kanından bugün küsüp yarın barışırlar bence eşin konuşsun.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.